Eğitim Kursu

Kursiyerlerimizin Eğitim Kursumuz Hakkında Yorumları

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

5 in 1 E-ticaret Eğitim Kursu
Average rating:  
 51 reviews
by Elkhan on 5 in 1 E-ticaret Eğitim Kursu
Amazon Suspend Desteği

Günaydın arkadaşlar, Sadece Payoneer Statement ve Pasaportumla hesabımı açtığımdan 25 gün sonra aktivleşdirdikleri için MuhammedBilgeTV ve Ekibine Təşəkkür Edirəm !

by Fahri Cingöz on 5 in 1 E-ticaret Eğitim Kursu
Amazon Suspend Destek

teşekkür ederim başarılı bir destek benim içinde farklı bir deneyim oldu

by İbrahim Cengiz Öksüz on 5 in 1 E-ticaret Eğitim Kursu

Kurs videolarını izliyorum fakat teoride film izlemek gibi oluyor.
İşi pratiğe döktüğün zaman engellerle karşılaşıyorsun kursun verimliliği de tam bu noktada ortaya çıkıyor.
Şuana kadar desteklerinizi yanımda hissettim engelleri beraberce aşmaya çalışıyoruz.

Etrafımdaki bu işi yapabilecek kişilere çoğuda üretici arkadaşlara anlatıyorum ve kursu tavsiye ediyorum tavsiye ettiklerimin hepsi de beni takip ediyor. Panelde kazancımı gösterdiğimde ikna olacaklar. Bir kaç kişi kurs almış destek alamadıkları için başarısız olmuşlar bu kötü intiba bırakmış millette.  

Şuana kadar desteklerinizden dolayı müteşekkirim. Başarılı olmamız için satış yapmamız gerekiyor. Satış yapmaya başladığımızda hem size hemde bize artı değer olarak geri gelecektir. En iyi reklam müşteri reklamıdır.

Desteklerinizden dolayı tekrardan teşekkür ederim. İnşallah bu işi yardımlarınızla birlikte başaracağız.

Sağlıcakla kalın. Sevgiler.

by Ahmet on 5 in 1 E-ticaret Eğitim Kursu

Dropshipping kursunuzu bitirdim. gerçekten çok güzel çok samimi yapılmış emeğiniz için teşekkür ederim

by CİHAN KOLDAŞ on 5 in 1 E-ticaret Eğitim Kursu
MÜKEMMEL BİR KURS

iddia ediyorum piyasada satılan eğitimlerin içinde en detaylı ve kaliteli anlatımı olan kurs içeriği budur. Muhammed bey ve ekibine canlı destek ile ulaşabilip her zaman yardım alabiliyorsunuz inanın bana bu işlerin içine girince karşınızda bir iletişim kuracak kişinin olmasının bedeli parayla ölçülmez kendisine ve ekibine tekrardan teşekkür ederim

by Fərid Daşdəmirov on 5 in 1 E-ticaret Eğitim Kursu
suspend

Hərkəsə salamlar mən bu mesajı Azərbaycandan yazıram deməli mən amazon com-da təxminən 2018-ci ilin may aylarında hesab açmışdım sonra hesabım suspend oldu təxminən 2-3 aydan sonra (açılış suspendi) neynədimsə aça bilmirdim hər kəsin dediklərini edirdim. Bir gün Muhammed Bilgenin videolarını Youtube-də gördüm və mesaj göndərdim hesabım ilə bağlı çok sağol olsun ki Muhammed Bilge və komandası öz köməkliyini göstərdi mənə və çox qısa zamanda hesabım suspenddən çıxdı. Çox sağolun. Burdan Muhammed Bilgeyə və komandasına öz minnətdarlığımı göndərirəm. Təşəkkürlər

by Emin SARP on 5 in 1 E-ticaret Eğitim Kursu
Suspend

Merhaba. Amazon hesabım Kasım ayında açılır açılmaz suspend olmuştu. 2 aydan fazla süredir uğraştım mail attım ancak sonuç alamadım. Sizden aldığım hizmet sayesinde hesabım 4 günde açıldı. En önemlisi bütün maillerime anında dönüş yapıldı. Her adım detaylı bir şekilde aktarıldı. Ben memnun kaldım. Ücreti ise diğer sitelere nazaran çok uygun

by Burak Caniklioğlu on 5 in 1 E-ticaret Eğitim Kursu
Ne Desem Az

Umut Hocamın vesilesi ile tanıştığım Muhammed Bey ve değerli ekip arkadaşlarının yardımıyla açılış suspendim 2 saat içerisinde kaldırıldı. Bu eğitimi alırken insan sabırsızlanıyor evet. Ancak sabır, her işte olduğu gibi amazonda kaybolmamak için de gerekli bir etken. Ben şahsen destek ekibine ayrıca teşekkür ederim. Gerçekten 7/24, sohbette sizin sorularınızı bekliyor ve içtenlikle yanıtlıyorlar .En önemlisi Türk parası bakımından cebinizden çıkan ciddi meblağnın , eğitimi aldıktan ve para kazanmaya bir adım daha yaklaştıkça, bu içten,samimi insanlarla paylaştığınıza memnun kalıyorsunuz.Eğer kursu almak ve indirimden yararlanmak isterseniz adımı verebilirsiniz.

by ERHAN on 5 in 1 E-ticaret Eğitim Kursu
SUSPEND

Vermiş olduğunuz değerli hizmet sayesinde hesabım açıldı.
Maillerime anında cevap verip ve çözüm üretmeniz takdiri hakediyor.
İlgi ve alakanız için çok teşekkürler.

by Erhan Yazgan on 5 in 1 E-ticaret Eğitim Kursu

Arastirmalarim sonucunda sizin eğitiminizi tercih ettim ve çok doğru bir karar verdigimi eğitim videolarinizi izledikten sonra gayet iyi anladım. Ayrıca canlı destek ekibiniz de sorularım oldugunda aninda dönüş yapıyorlar. Muhammed Bey e ve ekibinize bu eğitim setini hazirladigi icin çok teşekkür ederim. 

Page 1 of 6:
«
 
 
1
2
3
 
»
 
AMAZON DROPSHIPPING EĞİTİMİ 50 DOLAR!Hemen Katıl!
+ +