Gizlilik Politikası

BÖLÜM 1 – BİLGİLERİNİZLE NE YAPARIZ?

Satın alma ve satış sürecinin bir parçası olarak sitemizden kursumuzu veya herhangi bir şeyler aldığınızda, bize verdiğiniz kişisel bilgilerinizi adınız, adresiniz ve e-posta adresinizi güvenli bir şekilde toplarız.

Web sitemize göz attığınızda, tarayıcınız ve işletim sisteminiz hakkında bilgi edinmemize yardımcı olan bilgileri bize sunmak için bilgisayarınızın İnternet protokol (IP) adresini de otomatik olarak alıyoruz.

Ve böylece izninizle web sitemiz, kursumuz  ve diğer güncellemeler hakkında sizlere e-posta gönderebiliriz.

BÖLÜM 2 -İZİN

Onayımı nasıl alırsınsınız?

Bir işlemi tamamlamak için bize kişisel bilgilerinizi verdiğinizde, kursumuzu satın alırken veya web sitemizin üyesi olarken bu izinleri verdiğinizi ima etmekteyiz.

BÖLÜM 3 – BİLDİRİM

Yasal olarak  Hizmet Şartlarımızı ihlal ederseniz, kişisel bilgilerinizi ifşa edebiliriz.

BÖLÜM 4 – ÜÇÜNCÜ ŞAHIS HİZMETLERİ

Genel olarak, tarafımızca kullanılan üçüncü şahıs sağlayıcılar, bilgilerinizi yalnızca bize verdikleri hizmetleri gerçekleştirmelerine izin vermek için gereken ölçüde toplar, kullanır ve ifşa eder.

Bununla birlikte, ödeme ağ geçitleri ve diğer ödeme işlem işlemcileri gibi bazı üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarının, satın alma ile ilgili işlemleriniz için onlara sağlamamız gereken bilgilerle ilgili kendi gizlilik politikaları vardır.

Bu sağlayıcılar için, kişisel bilgilerinizin bu sağlayıcılar tarafından işlenme biçimini anlayabilmeniz için kendi gizlilik politikalarını okumanızı öneririz.

Özellikle, belirli sağlayıcıların sizin veya bizden farklı bir yargı alanında bulunabileceğini veya bulunduğunu unutmayın. Dolayısıyla, bir üçüncü taraf hizmet sağlayıcısının hizmetlerini içeren bir işleme devam etmeyi seçerseniz, bilgileriniz söz konusu hizmet sağlayıcının veya tesislerinin bulunduğu yargı bölgelerinin yasalarına tabi olabilir.

Bir örnek olarak, Kanada’da bulunuyorsanız ve işleminiz Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan bir ödeme ağ geçidi tarafından işlenirse, o işlemi tamamlamak için kullanılan kişisel bilgileriniz, Yurtseverlik Yasası da dahil olmak üzere Birleşik Devletler mevzuatına göre açıklanabilir.

Mağazamızın web sitesini terk ettiğinizde veya bir üçüncü taraf web sitesine veya uygulamaya yönlendirildiğinizde, artık bu Gizlilik Politikası’na veya web sitemizin Hizmet Şartları’na tabi değilsiniz.

Bağlantılar

Sitemizdeki bağlantıları tıkladığınızda sizi sitemizden uzaklaştırabilirler. Diğer sitelerin gizlilik uygulamalarından sorumlu değiliz ve gizlilik bildirimlerini okumanızı öneriyoruz.

BÖLÜM 5 – GÜVENLİK

Kişisel bilgilerinizi korumak için uygun önlemleri alıyor ve sektörün en iyi uygulamalarını izleyerek yanlışlıkla kayıp, yanlış kullanım, erişim, açıklama, değiştirme veya imha edilmemesini sağlıyoruz.

Bize kredi kartı bilgilerinizi verdiyseniz, bilgiler güvenli soket katmanı teknolojisi (SSL) kullanılarak şifrelenir ve AES-256 şifreleme ile birlikte saklanır. İnternet veya elektronik depolama üzerinden hiçbir iletim yöntemi% 100 güvenli olmasa da, tüm PCI-DSS gereksinimlerini takip eder ve genel olarak kabul edilmiş ek endüstri standartlarını uygularız. Ve kredi kart bilgileriniz doğrudan bankanıza aktarılır. Stripe ile de ödemenizi tamamlarsınız. Yani, kredi kart bilgileriniz bizde tutulmuyor. Ve ödemeleriniz Stripe tarafından güvenle yapılır.

BÖLÜM 6 – GİZLİLİK POLİTİKASINDA DEĞİŞİKLİKLER

Bu gizlilik politikasını istediğimiz zaman değiştirme hakkımız saklıdır, bu nedenle lütfen sık sık gözden geçirin. Değişiklikler ve açıklamalar, web sitesinde yayınlandıktan hemen sonra yürürlüğe girecektir. Bu politikada önemli değişiklikler yaparsak, hangi bilgileri topladığımızı, nasıl kullandığımızı ve hangi koşullar altında varsa, bunları kullandığımız ve / veya ifşa ettiğimizin farkında olduğunuzdan, burada güncellendiğini size bildireceğiz.

Mağazamız başka bir şirketle birleştiğinde bilgileriniz yeni sahiplere devredilebilir, böylece ürün satmaya devam edebiliriz.

SORULAR VE İLETİŞİM BİLGİLERİ

Daha fazla bilgi almak istiyorsanız, destek@eticaretegitimkursu.com e-posta adresimizden ya da iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Popup Plugin
E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat