Hakkımızda

Merhabalar,

E-ticaret ve bilgisayar dünyasında uzun süredir faaliyet gösteren deneyimli bir ekibiz. Amazon’daki faaliyetlerimize ise 2017 yılında başladık. Sizlere, başta Amazon olmak üzere birçok e-ticaret platformunda çok farklı yöntemlerle e-ticaret yapmayı öğretecek muhteşem bir kurs olan Tüm eğitimleri kapsayan E-ticaret 10 in 1 Kursu’nu sunuyoruz. Bunun yanı sıra birçok eğitim paketlerimiz de mevcuttur.

Kursumuz   Amazon FBA,  Amazon, eBay. Etsy, Bonanza, Shopify’da Dropshipping, Fiverr Drop Service/Arbitraj Satış Ortakığı (Affiliate Marketing), WordPress Site Kurulumu (önemli detayları ile), Dijital Pazarlama ve tüm önemli e-ticaret bilgilerini  kapsıyor. Kursumuz e-ticaret alanındaki detayları, bildiğiniz ve bilmediğiniz flash konuları da içeriyor. Ayrıca hızlı bir şekilde erişeceğiniz kursumuzda en güncel bilgiler de olacaktır.

Kursumuz sıfırdan, İngilizce bilmeyenler ve e-ticaret alanında, başta Amazon olmak üzere hiçbir bilgisi olmayanlar için tasarlanmıştır. Yani kursumuzla videoları birebir uygulayarak mükemmel bir şekilde tüm eğitimi keyifle öğrenebilirsiniz. Anlatım adım adım ve en basit bilgisayar kullanıcısı dahi düşünülerek yapılmıştır, o yüzden internet ve bilgisayar konusunda ne kadar bilgisiz olursanız olun, İngilizceniz olmasa bile anlayabilir ve kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Yani kursumuz kafanızdaki muhtemelen oluşabilecek tüm sorulara uygun bir şekilde hazırlanmıştır.

Tüm E-Ticaret Kurslarımız içerisinde size sadece bilgilerimizi değil, aynı zamanda tecrübelerimizi de aktardık. Çünkü inanın böyle alanlarda tecrübe bilgiden bile önemli olabiliyor. Amazon ve diğer tüm e-ticaret alanlarında bizim yöntemlerimizin aynısını uygulayarak para kazanabilesiniz diye tüm bildiklerimizi ve tecrübelerimizi sizlere ‘’kolay, basit ve anlaşılır bir dille’’ anlattık.

Amacımız öncelikle anlayıp, uygulayabilmeniz ve tabi ki nihayetinde özgür işinizi kurarak para kazanabilmenizdir..

Bu kursu büyük bir iyi niyetle ve yine büyük emekler vererek hazırladık. Tabii ki ekibimizin de site hazırlama ve tasarım işi gibi her şeyin sıfırdan hazırlanmasında büyük katkısı oldu. Ekip olarak amacımız bu yöntemleri herkesin uygulayıp internetten para kazanmasıydı. Kursumuzda e-ticaret yaparken karşılaşabileceğiniz tüm sorunlara karşı alınacak önlemleri öğretiyoruz ama yine de sorun yaşayacak kursiyerlerimize her zaman destek olmaktayız. Eğer amacınız macera aramak değil de, gerçekten Amazon’da veya diğer e-ticaret platformlarında işinizi kurarak para kazanmak ise emek verme sırası artık sizde demektir. Bu yolda E-Ticaret Eğitim Kursu en büyük kılavuzunuz olacaktır!

Sitemizde her zaman bizden daimi destek alabilirsiniz. Canlı chat ile sorularınızı sorabilir ve kafanızdaki cevapsız sorulara çözüm bulabilirsiniz.

Ayrıca zihninizi kurcalayan tüm sorularınızın cevaplarına Sıkça Sorulan Sorular sayfamızdan da ulaşabilirsiniz.

Eğer bizimle iletişime geçmek isterseniz de sitemizden canlı sohbet edebilir veya İletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Saygılarımızla,

E-ticaret Destek Ekibi

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat