S.S.S

S.S.S

Kursumuzda Popüler ve Önemli E-ticaret eğitimleri yer alıyor. Yani tek seferlik kurs ücreti ödemekle kolayca erişeceğiniz Amazon, eBay, Etsy, Shopify’da Dropshipping, Amazon FBA, Fiverr Drop Service/Arbitraj, Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing), WordPress Site Kurulumu, Dijital Pazarlama ve tüm E-ticaret alanında önemli bilgileri yeni ve güncel olarak öğreneceksiniz.
Evet. Amazon’da para kazanmak gerçektir ve bunu birkaç yolla yapabilirsiniz: Amazon FBA, FBM, Dropshipping ve Satış Ortaklığı
Amazon FBA ( Fulfilled By Amazon ) : Kendi ürettiğiniz veya herhangi bir üreticiden – tedarikçiden hazırlattığınız ürünleri Amazon depolarına göndermenizi ve bu ürünlerin fiyatı ile açıklama kısmını ekledikten ( listeledikten ) sonra satılan her ürünün Amazon tarafından müşterilerinize gönderilmesini sağlayan bir iş modelidir. Amazon FBA yaparken Amazon her şeyi üstleniyor! (paketleme, kargolama, müşteri hizmetleri vb) Size sadece ürünlerinizi Amazon depolarına göndermek ve ürünlerinizi Amazon'da listelemek kalıyor!
Amazon FBM (Fulfilled By Merchant)- Her şeyin satıcı tarafından üstlenildiği iş modelidir. Yani ürünlerinizin müşteriye ulaşma süreçlerinin ( paketleme – kargolama ) ve geri iade durumlarının sizin tarafınızdan idare edildiği bir sistemdir.
Kısacası stoğunuz olmadan ürün satarak para kazanmak demektir! Herhangi bir ürünü tedarikçinin sitesinden alıp kendi mağazanızda veya herhangi bir online platformda listelersiniz. Tedarikçi 1'e satıyorsa siz 3'e satarsınız. Müşteri sitenize gelip sipariş verip parasını öder. Siz de direkt tedarikçiye ödeyip müşterinin bilgilerini ona aktarırsınız. Böylece ürüne eliniz bile değmeden ürün müşterinize kargolanır.
Başkalarının ürünlerini pazarlayarak komisyon almak demektir! Mesela: 1. A ürününün sahibi diyor ki ürünümü satan kişilere 30% komisyon ödeyeceğim. Ürün sizin tarafınızdan satılırsa anında 30% komisyon alıyorsunuz! A ürününün fiyatı 10$ ise 10$ x 30%=3$. Böylece 3$ kazancınız oluyor.! 2. Satış Ortaklığı Yöntemi’nde ürün sahipleri bazen yüzdelikle değil de belirledikleri sabit fiyatı ödüyorlar. Mesela ürünümü pazarlayan kişiye 2$ vereceğim diyorlar. Ürünü satmayı başarırsanız kazancınız 2$ oluyor!
Bu da çok enteresan bir soru. Çünkü sadece Amazon'da değil nerede ticaret yaparsanız yapın risk elbette vardır. Kursumuzda size 0 riskle e-ticaret yapmayı öğreteceğimizi iddia etmiyoruz. Yalnızca kestirme yolları kullanarak riski azaltmayı öğreneceksiniz.
www.eticaretegitimkursu.com- adresinde sunduğumuz kurslarımız sizlere başta Amazon FBA, Dropshipping, Satış Ortaklığı, Dijital Pazarlama, Wordpress Site Kurulumu, eBay, Etsy, Bonanza, Shopify Ve Fiverr olmak üzere e-ticaret alanındaki tüm önemli bilgileri vererek; kestirme yolları kullanıp hata oranını en aza indirmenizi sağlıyor!
Kurs ücreti de dahil olmak üzere başlangıç için, Amazon deposuna stok yapacağınızı da düşünürsek, en az 800 – 1100 dolar gerekir! ABD'li tedarikçilerle çalışırsanız ve ürünlerinizi gümrük sorunu olmadan ABD'den kargolarsanız o zaman 150-200 dolar yeterli oalcaktır. Tüm yöntemleri ve taktikleri kursumuzda detaylı anlatmış bulunmaktayız!
Tek seferlik ücreti ödeyerek kursumuza erişim sağlayabileceksiniz. Abonelik yok. Yenileme ücreti yok. Ayrıca kursumuz sürekli güncellenecek. Yani en güncel, yeni, müthiş bilgilerle her zaman fark yaratacağız. Bütün güncellemelerden de ömür boyu faydalanabileceksiniz!
Arkadaşlar kolay para kazanmak diye bir şey yoktur! Hangi işi yaparsanız yapın, bir yerde mutlaka emek vermek zorundasınız. Uykusuz kaldığınız günler; hiç yatmadığınız geceler olacak. Satışlarınızı düşünmekten kendinizi alamadığınız zamanlar da olacak. Yani başlangıçta, bu işi otomatiğe bağlamak için mutlaka çok çalışmanız gerekecek. Kolay para kazanma ve hemen zengin olma hayalleri kuran kişiler hayal kırıklığına uğrayacaktır! Ama iş olarak Amazon’da para kazanmak kolaydır. Şöyle ki patron stresi olmadan, evinizde çayınızı veya kahvenizi yudumlayarak günlük birkaç saat çalışıp kendi işini yapmaktır Amazon ve diğer e-ticaret platformlarında para kazanmak! Fakat kolay para kazanmak değildir!
Arkadaşlar kursa sadece size ait cihazlardan giriş yapabilirsiniz. Çünkü kursa kayıt olurken kendi adınıza kayıt olacaksınız ve aynı zamanda sitemizin kurallarını da onaylamış ve kabul etmiş olacaksınız! Bu yüzden kendinize ait olan kursumuzdan sadece siz faydalanabilirsiniz. Herhangi bir kötüye kullanım sistemimiz tarafından kolaylıkla fark edilecek, ban olacak ve üyeliğiniz süresiz olarak donduralacaktır. Farklı cihazlardan veya İP adreslerinden içeriklerimize ulaşmak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçiniz!
Kursumuz E-ticaret (Amazon FBA, Dropshipping Satış Ortaklığı vs.) ve İnternetten Para Kazanmak konusunda sıfır bilgisi olanlar için en temelden başlayıp zirveye doğru adım adım bir yolculuktur. Hatta İngilizcesi sıfır olanlar için de çok uygundur. Sonuç olarak evet siz de Amazon ve diğer platformlardan para kazanabilirsiniz. Eğitim kursumuza katılıp e-ticaret yapmayı öğrenmek için şunları bilmeniz yeterli: en azından basit bir internet kullanıcısı olmanız ve bilgisayar kullanmayı azacık da olsa bilmeniz gerekmektedir. Tabi ki internetinizin de olması şart!
Aslında şu sorunun ideal cevabı budur: Normal hayatta nasıl para kazanırız? Her kesin farklı farklı meslekleri vardır ve herkes farklı işler yapar. Bunların hepsi aslında normal hayatta para kazanmak için bir yoldur. İşte Amazon’dan para kazanmanın da Amazon FBA, FBM, Dropshipping ve Satış Ortaklığı gibi farklı yolları vardır. Kursumuz sizlere bu yöntemlerin neler olduklarını ve nasıl uygulandığını sıfırdan öğretiyor. Yani kursumuz İngilizce ve e-ticaret hakkında hiçbir şey bilmeyenler için hazırlanmıştır. Siz de uygulayarak başarı elde edebilir ve keyifle para kazanabilirsiniz. Aslında amaç zaten kendi işinin patronu olmaktır. Patron sizseniz işinize canınız ne kadar isterse o kadar vakit ayırırsınız; canınız ne zaman isterse o zaman çalışırsınız! Ama ille de bir vakit aralığı istiyorsanız başlarda günlük 1-3 saat, sistemi oturttuktan sonra günlük 15-30 dk çalışmak bile yeterli olacaktır.
HAYIR , ŞART DEĞİL! Yapabilirsiniz hele orta seviye İngilizceniz de varsa güzel kaynaklar bulabilirsiniz. Fakat tek başınıza ilerlemeniz çok zaman alacaktır. Üstelik biz kursumuzda hataları nasıl en aza indirebileceğinizi ve başarıya kestirme yollardan nasıl ulaşacağınızı öğretiyoruz. Bu işte hata yapma ihtimalini azaltarak yürümek istiyorsanız kurs almanızı öneririz. Yine de karar sizin tabi ki. Kurs almadan da yapabilirsiniz.
Hayır gerekmiyor. Bireysel olarak da satış yapabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda güzel kazançlar sağlayınca şirketleşmek daha iyi olacaktır. O zamana kadar da zaten bu işte güzel yollar katedeceksiniz!
Arkadaşlar bu kursu kurma amacımız bu işle uğraşmak isteyen kişilere bilgi aktarımı sağlamaktır! Böylece hem öğretiyoruz hem de harcadığımız emeğimizden de kazanıyoruz! Bu kötü bir şey mi? Bu işi öğreterek sizi kendimize rakip mi yapmış oluyoruz? Aramızdaki ilişki öğretmen-öğrenci ilişkisidir. Nasıl bir öğretmen yıllarca emek verip öğretmen olduktan sonra bu iş üzerinden para kazanabiliyorsa ve bu mesleği büyük bir gururla yapıyorsa bizimkisi de aynıdır.
Sorunuza soruyla cevap vermek istiyorum: Neden herkes öğretmen olmuyor veya neden herkes doktor olmuyor? İşte bu da aynı şey arkadaşlar! Amazonu sadece para kazanmak değil bir iş modeli olarak görün lütfen! En önemlisi de özgürlüğünüzdür! Son olarak bu bir tercih meselesidir, kimi tercih etmez, kimi dener yapamaz veya kimisi yaptıktan sonra çabuk pes eder!
Aslında bu sorunun cevabı size bağlı. Biliyorsunuz bu iş için zaman, bilgi, azim, istek ve emek gerekir. Tüm bu faktörleri doğru şekilde bir araya getirebilirseniz o kadar kısa zamanda kazanacaksınızki! Her şeyi zamanla acele etmeden taktiklerle yaparak! Bi de kişiden kişiye değişiyor tabii!
Bu sorunun kesin bir cevabı maalesef yoktur. Bir kişinin ne kadar kazanabileceği anlatılanları ne kadar prensipli olarak uyguladığına, düzenli olarak çalışıp çalışmadığına ve bu işe ne kadar emek verdiğine göre değişir.Yani bu sorunun cevabını aslında kendinizde aramalısınız. Bir de en önemlisi seçeceğiniz ürünü göre belirlenir. Bu işten günlük 50-100 dolar kazanabileceğiniz gibi günlük 1.000-2.000 dolar gibi büyük rakamlar veya fazlasını da kazanmanız mümkün.
Amazon'un desteklediği bir ülkede satış yapıyor ve yurt dışı vergi numaranız da varsa ödemeniz gerekecektir. Yoksa Amazon'a kayıt olurken bir form dolduracaksınız işte o sizin vergi formunuz oluyor. Türkiye'de ise belirli bir tutarın üzerinde kazanç sağlarsanız vergiye tabi olursunuz. Vergi konusu ile ilgili bir mali müşavire danışmak sizin için mutlaka faydalı olacaktır. Üstelik daha kesin bilgiler edinmiş olursunuz.
100% legal bir iştir. Ve vergilerinizi ödediğiniz taktirde de hiçbir sorun yaşamazsınız!
Aslında nerede sattığınız ile ilgili bir şey diyemeyiz ama genelde ABD pazarı daha iyidir. Zaten ABD hesabı açtığınızda otomatik olarak Kanada ve Meksika hesabınız da olacaktır.
EVET! Zaten bu kursu İngilizcesi olmayanlar ve e-ticaret alanında zayıf olanlar için sıfırdan herkesin anlayacağı basit, kolay anlaşılır bir dilde hazırladık! Yine de İngilizcenizin olması da artı olacaktır!
HAYIR! Hiç bir fark yaratmaz! Sonuçta ürünleri Amazon deposuna göndereceksiniz yani Türkiye'den, Amerika'dan veya yaşadığınız her bir yerden yapabilirsiniz! Fakat FBM yapacaksanız yani ürünlerinizi kargolayacaksanız evet ürünlerinizi evinizde veya kiralayabileceğiniz bir depoya teslim edip FBM olarak satabilirsiniz. Bu da sizin için artı olur.
Çok Kolay! Bulduğunuz, karar verdiğiniz işte bu benim satacağım dediğiniz ürün varsa hemen Çin'de veya herhangi bir yerde hazırlatıp Türkiye'ye getirmeden bile direk Amazon deposuna kargolatıp satmaya başlayabilirsiniz! Tabii kargolayacak kişi tedarikçiniz olacaktır!
Evet haklısınız Amazon’da çok fazla satıcı var ama unutmayınızki Amazon’un aylık 2 milyar aktif kullanıcısı da var. Ayrıca milyonlarca da ürün vardır. Her bir ürünün alıcısı mutlaka vardır yani Amazon'a koyulan her ürün mutlaka ama mutlaka satılır. Amazon'da her satıcı doğru ürün ile birlikte çok güzel satışlara imza atmaktadır.
İnternetten alışveriş yaparken dikkatli olmak gerekiyor haklısınız. Ama size web sitemizin güvenliğini garanti ederiz. Yapacağınız tüm işlemler 256 bit SSL sertifikası güvencesi ile yapılmaktadır, yani hiçbir bilginiz bizde tutulmaz ve direkt olarak bankaya iletilir. İkinci olarak ise ödemeleriniz Stripe tarafından güvence altına alınmıştır.
Kursu satın aldıktan sonra otomatik olarak eğitimlere erişim sağlıyorsunuz ve takıldığınız noktalarda bizden destek alabiliyorsunuz. Bu işte en önemli şey destektir, biz de bu konuda arkanızdayız merak etmeyin. Kursiyerlerimiz için gizli Facebook/Telegram gruplarımız vardır. Ayrıca kursiyerlerimizle de yardımlaşabilirsiniz.
Yalnızca ABD değil neresi olursa olsun inanın hiç sorun değil. Çünkü Amazon herkese şans tanıyor. Yani yorumunuz olmasa bile satacabileceksiniz. Algoritma müthiş çalışıyor. Korkmanıza gerek yok. Hatta yeni satıcı olsanız bile müthiş taktiklerle eski satıcıları geçebilirsiniz.
Aslında Türkiye pazarını da deneyebilirsiniz tabii. Bu sefer FBM olarak satarak deneyebilirsiniz. Ama unutmayınki nasıl biz ABD pazarında satabiliyorsak yabancılar da bizim pazarda satacaklar. Tabii Türkiye pazarını bildiğimiz için biraz avantajlıyız. Yine de biz ABD pazarına daha çok önem vereceğiz.
EVET, gönderebilirsiniz! Tüm işlemler aynı olacak tek farkı Türkiye'den kargolayacaksınız.
Yeni başladıysanız 15 gün sürüyor. Sonralar 1 haftaya Amazon hesabınıza geçer. Banka hesabınıza da transferler ayda 2 kez oluyor. Yani 15 gün arayla banka hesabınıza paranızı yatırıyor!
Payoneer, ABD’de yaşamıyor bile olsanız ABD’de sanal banka hesabı açmanızı ideal bir şekilde sağlayan, Amazon ile işbirliği içinde çalışan bir kurumdur. Paranızı Payoneer’dan çekebilirsiniz. Payoneer kartınız da Türkiye'ye 10-20 gün içinde geliyor. Kartınızı acil elde etmek istiyorsanız Payoneer ile görüşmeniz yeterli. Kartınız 40$ karşılığında 3-5 gün içinde elinize ulaşıyor. Kart siparişi için Payoneer hesabınızda minimum 100 dolar olması gerekiyor.
Tabii bir noktadan sonra şirkete ihtiyacınız olacaktır. Yüksek paralar kazandığınızda şirket gerekiyor. Hem kafanız rahat olur hem de şirketleşme ile işinizi güzelce sürdürürsünüz. Çünkü Amazon’da yüksek miktarda para kazanmaya başladığınızda işinizi rahat sürdürebilmek için şirketleşmek iyi bir yoldur.
EVET! Çünkü Amazon ve Payoneer kimlik doğrulamak için bir takım belgeler isteyecekler. Eğer kimlik, pasaport gibi belgeleriniz yoksa maalesef bu işi yapamazsınız. Tabii başka birinin adıyla yapabilirsiniz o zaman da o kişiden mutlaka ama mutlaka izin almanız gerekecektir.
Amazon’un iki hesap türü vardır. Individual-Aylık ücret ödemiyorsunuz. Sadece sattığınız ürünlerden 0.99$ alıyor. Ve aylık 40 tane ürün satabiliyorsunuz. Professional- Sadece aylık 39.99$ ödüyorsunuz. Ve istediğiniz kadar ürün satabilirsiniz. Amazon FBA yapanlar mutlaka Professional hesap açmalılar. Dropshipping ve FBM yapmak isteyenler ise individual ile başlayabilirler. Sonra hesabı zaten upgrade yaparak yükseltebilirsiniz.
Doğru belgeler sağlanıldığında 1 saat ile 1 gün arasında onaylanabilir. İstisna durumlarda 3-7 gün sürdüğü de oluyor. Payoneer Banka hesap dökumanınız (veya kredi kartı hesap dokümanınızda olur) ve Pasaportunuzla kısa zamanda onaylanır. Pasaportu olmayanlar ise kimliklerini noter onaylı İngilizceye çevirerek Amazon'a gönderebilirler! Payoneer banka dökumanınızı Payoneer ile görüşerek elde edebilirsiniz. ABD saati ile: 2:00 am-6:00pm Türkiye saati ile : sabah 10:00-gece 2:00 kadar online chat ile görüşebilirsiniz.
Google Patents girerek öğrenebilirsiniz veya Google'da USA TRADEMARK aratarak bulunan ofislerden öğrenebilirsiniz.
Amazon FBA yapanlar Kursu bitirdikten sonra yani tüm videoları izleyip eğitimi tamamladıktan ve tedarikçinizle tüm durumları konuştuktan sonra artık güzelce nefer alıp hazır olduğunuz an Amazon satıcı hesabı açabilirsiniz. Yani önceden açmak size zararlı çünkü paranıza yazık boşu boşuna aylık ödemiş olacaksınız.
Yapabilirsiniz ama önermiyoruz. Çünkü FBA ile diğer modelleri bir arada tutmak sıkıntı olur. FBA ile diğer modelleri bir arada tutmak sıkıntı olur. Ufacık bir aksilikte hesabınız kapanır. Yani sizin için hiç de iyi olmaz. İki iş modelini ayrı ayrı bilgisayarlardan ve ayrı ayrı hesaplardan yapmalısınız. Anneniz ,babanız veya herhangi bir tanıdığınızın adına, onlardan izin alarak, farklı bilgisayarlarda FBM veya Dropshipping işini yapabilirsiniz.
Yapmanız gerekenler: günlük satışlarınızı kontrol etmek, yeni ve güncel Amazon bildirimlerine bakmak, stoğunuzu kontrol etmek ve yeni ürünler düşünüp doğru adımlar atmak!
Evet. Her ikisi ile de ödeyebilirsiniz. Kartlarınızın internet alışverişlerine açık olduğundan mutlaka emin olun
Gerekmiyor. Ama kendi adınıza olursa daha iyi olur. Fakat aile üyelerinizden birinin iznini alarak kullanabilirsiniz.
Evet arkadaşlar güvenli. Bi de sakın ama sakın yanlış bilgiler girmeyin birebir pasaportunuz veya kimliğinizle eşleşen bilgiler olmalı. Ayrıca Payoneer ile Amazon’a girdiğiniz bilgiler birbiri ile eşleşmek zorunda. Farklı farklı bilgiler girmeyi denemeyin!
Normalde FBA yapanlar için hesap kapatılması FBM yapanlara nazaran daha az! Çok fazla sayıda geri iade, fazla sayıda kötü yorum veya şikayet ve patent-marka sorunlarından dolayı hesabınız kapatılabilir. Dropshipping veya FBM yapanlar ise yukarıda yazılanlarla beraber hem de çoğu zaman fatura sağlayamadıkları için hesapları kapatılıyor.
Sorun yaşarsınız. Normal bir hesabı kullanmak varken neden sorun yaşamak istiyorsunuz ki? Ayrıca farklı hesaplar için farklı bilgisayarlar kullanmak gerektiğinden yukarıda bahsetmiştim. Yine de israrla ben aynı bilgisayardan iki farklı hesap kullanmak istiyorum diyorsanız o zaman Amazon müşteri hizmetlerile görüşün.
EVET gerekli. Mutlaka GS1 destekleyen barkodlar almanız gerekecek! Hem FBM'ler hemde FBA'lar için barkod gereklidir.
Arkadaşlar biliyorsunuzki gerçek barkodlarla beraber sahte barkodlar da vardır. Ve GS1 barkodun doğruluğunu gösterir. Barkodun doğruluğunu kontrol etmek için şu siteye (http://gepir.gs1.org/index.php/search-by-gtin )göz atabilirsiniz.
Aldığınız barkodu ürün listelerken Amazon'a giriyorsunuz. Amazon ürününüze ASIN diye adlandırılan bir başka numara veriyor. ASIN numarasını bilgisayarınıza istediğiniz sayıda indirerek tedarikçinize gönderiyorsunuz. Tedarikçiniz uygun fiyattan yapıştırıyor. Bu işlemi Amazon'un yapmasını isterseniz Amazon tanesini (0.20-0.30$)'dan yapıyor.
Amazon'a girdiğiniz UPC veya EAN barkodlarının Amazon tarafından çevrildiği özel barkod modelidir. ( Amazon Standard Identification Number)
UPC veya EAN bir barkod çeşididir. Genelde: UPC-12 haneli EAN-13haneli oluyor
Her iki barkod modelini internette aratarak bulabilirsiniz. Fakat Genelde UPC kullanacağımız için bir sürü site vardır. Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta barkodların GS1 destekli olmalarıdır. buyreliablebarcodes.com, buybarcodescheap.com, upcs.com, speedybarcodes.com vs. önerebileceğimiz güvenli sitelerdendir. Çok önemli olan bir diğer nokta da barkodların başka ürünlerde kayıtlı olmamasıdır. O yüzden barkodlarınızın GS1 doğruluğunu ve Amazon'da başka hiç kimse tarafından kullanılmadığını mutlaka kontrol ediniz.
ASIN olanı. UPC kodunu Amazon'da gireceksiniz sonra Amazon size dönuştürerek ASIN verecek ve ASIN'i tedarikçinize vereceksiniz!
Hayır. Basit bir şekilde uluslararası kargo planı oluşturuyorsunuz ve sonra ürünlerinizi Amazon'a kargoluyorsunuz!
EVET! Zaten kursumuz bu konuları da kapsıyor.
EVET! Ayrıca Kursumuz Satış Ortaklığını da kapsıyor.
Aslında bu size kalmış ama yeni satıcılar için kilitsiz kategorilerde satılması daha iyi olur. Hem de ürün bulma videomuzda detaylıca anlatıldı izleyebilirsiniz.
Hiçbir şey olmaz. Başka pazarlarda da satabilirsiniz. Toptan veya Amazon'da kampanya oluşturarak da satabilirsiniz. Doğrudan Amazon'a da satabilirsiniz.
Hem evet Hem hayır! Hayır çünkü sıkıntı olur. Diyelim ki kış ürünleri satıyorsunuz. Ürün sayısını doğru ayarlayamadıysanız bir bakmışsınız kış bitmiş ve mallar elinizde kalmış . Ama düzgün şekilde ürün sayısını hesaplayarak girildiği taktirde hiç bir şey olmaz. Ama genelde tavsiye etmiyoruz. Bütün sezon boyu satılan ürünler iyidir.
Olabilir. Ama yeni başladıysanız tavsiye etmiyoruz. Sonralar bu işi kavradıktan sonra başlayabilirsiniz. Kategorileri açmak için Amazon Müşteri Hizmetleri ile görüşmelisiniz.
Ürün bulmak için kullanılabilecek ücretli ve ücretsiz bir çok uygulama var. Junclescout, Amzscout, Amztracker bunlardan bazıları. Amazon'da bile "best seller"" yazıp aratarak bulabilirsiniz. Amazon’da arama yapmak için bir takım özellikler lazım onu da videomuzda anlattık. İzleyebilirsiniz
Google'da Amazon FBA calculator yazarak erişebilirsiniz. Ayrıca salescalc.com sitesinden de hesaplayabilirsiniz.
Genelde Alibaba üzerinden iletişim kuruyorsunuz ancak Skype, Wechat veya Mail üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.
Çok Kolay. Yorumlarına, son 6 ay yaptıkları satışlara "Gold Supplier" tedarikçi olması ve Trade Assurance yapması önemlidir.
Ticaret güvencesi demektir. Bununla siz ürünlerinizi sigortalamış olursunuz ve en ufak bir aksiklikte veya tedarikçinin yaptığı hatalardan dolayı paranızı Aalibaba'dan geri isteyebilirsiniz!
Uçakla kargolarsanız sizin açınızdan daha iyi olur. Hem çabuk ulaşır, hem de gemi ile oluşacak aksiliklerden de uzak durmuş olursunuz.
Kargolama şirketlerine göre değişiyor. Genelde 3-7 veya bazen de 3-15 gün sürdüğü oluyor. Express ile kargolanacaksa 3-5 güne depoya varıyor.
Normalde 800-900$ üzeri ürünler için sorun yaşanabilir. Bu yüzden tedarikçinize fatura böldürebilirsiniz. Kolay şekilde 3 veya 4 yere böldürebilirsiniz.
Evet 3% komisyon alıyor.
PPC (Pay Per Click), tıklama başına reklam demektir. Google, Facebook hatta Amazon'un kendisinde bile PPC reklamlar mevcuttur.
EVET! Tıklama başı ücretlendirileceksiniz.
EVET! Zaten kursumuz bu konuları da kapsıyor.
EVET! Zaten kursumuz bu konuları da kapsıyor.
EVET! Zaten kursumuz bu konuları da kapsıyor.
Fiverr Drop Service/Arbitraj iş modeli ile hizmetiniz olmadan 3. taraf kişilerin hizmetini satarak para kazanabilirsiniz. Yani, bir nevi aracı olmuş oluyor ve fiyat farklarından para kazanmış oluyorsunuz. Kursumuzda Fiverr Drop Service/Arbitraj eğitimi de vardır.
Dijital pazarlama, ürün ve hizmetleri tanıtmak için masaüstü bilgisayarlar, cep telefonları ve diğer dijital medya ve platformlar gibi internet ve çevrimiçi tabanlı dijital teknolojileri kullanan pazarlama bileşenidir. Kursumuzda Dijital Pazarlama konularına geniş yer verilmiştir.
Arama motoru optimizasyonu (SEO), bir web sitesine veya bir web sayfasına arama motorlarından gelen web sitesi trafiğinin kalitesini ve miktarını iyileştirme sürecidir. SEO, doğrudan trafik veya ücretli trafik yerine ücretsiz trafiği hedefler. Dijital Pazarlama eğitimimizde SEO konusunu öğreneceksiniz.
Hızlı Destek /WhatsApp Hizmeti sunuyoruz. Ayrıca İletişim sayfamızdan da bize e-posta gönderebilirsiniz.
EVET! Zaten kursumuz bu konuları da kapsıyor.

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat