Kullanım Şartları

Bu web sitesi E-ticaret Eğitim Kursu tarafından işletilmektedir. Site genelinde “biz”, “biz” ve “bizim” terimleri E-ticaret Eğitim Kursu’na atıfta bulunmaktadır. E-ticaret Eğitim Kursu, burada belirtilen tüm şartları, koşulları, politikaları ve bildirimleri kabul ettiğiniz koşuluyla bu siteden elde edilen tüm bilgi, araçlar ve hizmetleri de içeren bu web sitesini kullanıcıya sunar.

Sitemizi ziyaret ederek ve / veya bizden bir şey satın alarak, “Hizmet” ‘e girer ve bu ek şartlar ve koşullar ve politikalar da dahil olmak üzere aşağıdaki kayıt ve koşullara (“Hizmet Şartları”, “Şartlar”), bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız burada referans olarak verilmiş ve / veya köprü yoluyla temin edilebilir. Bu Hizmet Şartları, tarayıcı, satıcılar, müşteriler, tüccarlar ve / veya içerik katkıda bulunan kullanıcılar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın sitenin tüm kullanıcıları için geçerlidir.

Web sitemize erişmeden veya web sitemizi kullanmadan önce lütfen bu Hizmet Koşullarını dikkatle okuyun. Sitenin herhangi bir bölümüne erişerek veya bu sitenin herhangi bir bölümünü kullanarak, bu Hizmet Şartları’nı kabul etmiş sayılırsınız. Bu sözleşmenin tüm şart ve koşullarını kabul etmiyorsanız, web sitesine erişemez veya herhangi bir hizmet kullanamazsınız.

Mevcut sitemize eklenen yeni özellikler veya araçlar da Hizmet Şartlarına tabi olacaktır. Hizmet Şartları’nın en güncel sürümünü istediğiniz zaman bu sayfada inceleyebilirsiniz. Web sitemizde güncellemeler ve / veya değişiklikler göndererek Hizmet Koşullarını herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutuyoruz. Değişiklikler için bu sayfayı periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişikliği gönderdikten sonra web sitesini kullanmaya veya bu siteye erişmeye devam etmeniz, bu değişikliklerin kabul edilmesini teşkil eder.
Bize ürünlerimizi ve hizmetlerimizi satmamızı sağlayan çevrimiçi e-ticaret platformunu sağlarlar.

BÖLÜM 1 – ONLINE KURS KOŞULLARI

Bu Hizmet Şartları’nı kabul ederek, en azından bulunduğunuz ülke,eyalette veya vilayette çoğunluk yaşındasınız  ve bize izin vermiş olduğunuzu beyan ediyorsunuz.
Sitemizde olan içerikleri herhangi bir yasadışı veya yetkisiz amaçla kullanamazsınız veya Hizmetin kullanımında kendi yargı alanınızdaki herhangi bir yasayı (telif hakkı yasaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın) ihlal edemezsiniz.
Virüs ya da yıkıcı nitelikte herhangi bir kod iletmemelisiniz.
Şartlardan herhangi birinin ihlal edilmesi Hizmetlerin derhal feshine neden olacaktır.

BÖLÜM 2 – GENEL KOŞULLAR

İstediğimiz zaman, herhangi bir nedenle, hizmetini herhangi bir kişiye vermeme hakkımızı saklı tutuyoruz.
İçeriğinizin (kredi kartı bilgileri dahil değil) şifrelenmemiş olarak aktarılmış olabileceğini ve (a) çeşitli şebekeler üzerinden iletimler gerçekleştirebileceğini anlıyorsunuz; ve (b) bağlantı şebekeleri veya cihazlarının teknik gerekliliklerine uyma ve bunlara uyum sağlama değişiklikleri. Kredi kartı bilgileri ağlar üzerinden aktarım sırasında her zaman şifrelenir.
Hizmetin herhangi bir bölümünü çoğaltmamayı, kopyalamayacağınızı, satmayacağınızı, Hizmet’in kullanımını veya Hizmetin sağlandığı web sitedeki herhangi bir kişiye, bizden açık yazılı izin almadan erişmeyeceğinizi kabul edersiniz. .
Bu sözleşmede kullanılan başlıklar sadece kolaylık sağlamak amacıyla verilmiştir ve bu Şartları sınırlamayacak veya başka şekilde etkilemeyecektir.

BÖLÜM 3 – BİLGİLERİN DOĞRULUK, TAM ve ZAMANI

Bu sitede bulunan bilgiler doğru, eksiksiz  değilse sorumlu değiliz.
Bu sitedeki materyal yalnızca genel bilgi içindir ve birincil, daha doğru, daha eksiksiz veya daha zamanlı bilgi kaynaklarına danışmadan karar vermede tek dayanak olarak kullanılmamalıdır. Bu sitedeki içeriklere güvenmek kendi sorumluluğunuzdadır.
Bu site bazı geçmiş bilgileri içerebilir. Geçmiş bilgiler mutlaka mevcut değildir ve yalnızca referansınız için sağlanmıştır. Bu sitenin içeriğini istediğimiz zaman değiştirme hakkımız saklıdır, ancak sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz bulunmamaktadır. Sitemizdeki değişiklikleri izlemek sizin sorumluluğunuzdadır.

BÖLÜM 4 – HİZMETE DEĞİŞİKLİK VE FİYATLAR

Kursumuzdaki fiyatlar önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.
Herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın Hizmeti (veya herhangi bir parçasını veya içeriğini) değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutuyoruz.
Hizmetin değiştirilmesi, fiyat değişikliği, askıya alınması ya da durdurulması için sizden veya herhangi bir üçüncü şahsa karşı sorumlu değiliz.

BÖLÜM 5 – KURSUMUZ Ve KULLANIM (İP ADRES)

Kursa sadece size ait cihazlardan giriş yapabilirsiniz. Çünkü kursa kayıt olarken kendi adınıza kayıt olacaksınız ve aynı zamanda sitemizin kurallarını da onaylamış ve kabul etmiş olacaksınız! Bu yüzden kendinize ait olan kursumuzdan sadece siz faydalanabilirsiniz. Herhangi bir kötüye kullanım sistemimiz tarafından kolaylıkla fark edilecek,ban olacak ve üyeliğiniz süresiz olarak donduralacaktır. Farklı cihazlardan veya İP’ adreslerden girme istiyorsanızda mutlaka bizimle iletişime geçmeniz gerekecektir!

Kursumuzda bulunan başta videolar üzere tüm içeriklerin izinsiz olarak kopyalanması ve içeriğinin izinsiz kullanılması yasaktır. E-ticaret Eğitim Kursu’na ait içeriklerin izinsiz kopyalanması,satılması veya üçüncü  kişilerle paylaşılması sonucu oluşacak maddi ve manevi zararlardan ilgili kişiler  sorumludur. Bu kişiler hakkındaki idari işlemler şirket avukatlarımız tarafından  yapılmaktadır!

BÖLÜM 6 – FATURALANMA VE HESAP BİLGİSİNİN DOĞRULUĞU

Bize gönderdiğiniz herhangi bir talebi reddetme hakkımızı saklı tutuyoruz. Tek şahsi karar verme yetkisine dayanarak, kişi başına, ev başına veya sipariş başına alınan miktarları sınırlandırabilir veya iptal edebiliriz. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabının, aynı kredi kartının ve / veya aynı fatura ve / veya gönderim adresini kullanan siparişlerin verdiği siparişleri içerebilir. Bir siparişte değişiklik yapmamız veya iptal etmeniz durumunda siparişin verildiği sırada verilen e-posta ve / veya fatura adresi / telefon numarası ile iletişime geçerek size haber vermeye çalışabiliriz. Tek yetkili kararımıza göre, bayiler veya distribütörler tarafından verilecek siparişleri sınırlandırma veya yasaklama hakkını saklı tutarız.

Kursumuzda yapılan tüm satın alımlar için güncel, eksiksiz ve doğru satın alma ve hesap bilgilerini vermeyi kabul etmektesiniz. Hesabınızı ve e-posta adresiniz, kredi kartı numaralarınız ve son kullanma tarihlerinizi de içeren diğer bilgileri güncelleyerek işlemlerinizi tamamlayabilmemiz ve sizinle iletişim kurabilmemizi kabul ediyorsunuz.

BÖLÜM 7 – GERİ İADE 

Kursumuzda tek seferlik ücret vardır. Yani tek seferlik ücreti ödeyerek kursumuzu almış ve ömür boyu erişime sahip olmuş oluyorsunuz. Ve hiç bir şekilde Geri İade politikamız  yoktur. Yani kursumuzu aldığınız andan geri iade gibi bir durum söz konusu değildir o yüzden kursumuzu almadan önce bu maddeleri okumanızı öneriyoruz.

BÖLÜM 8 – KULLANICI GÖRÜŞLERİ, GERİ BİLDİRİMİ VE DİĞER GÖNDERİLERİ

Bizler ve (1) herhangi bir yorumda bulunmak için herhangi bir yükümlülük altında değiliz; (2) herhangi bir yorum için tazminat ödemek; veya (3) herhangi bir yoruma cevap vermek.
Şahsi karar verme yetkimiz dahilinde gördüğümüz içeriği yasalara aykırı, saldırgan, tehditkar, iftira niteliğindeki, hakaret edici, pornografik, suçluların izinde olmaksızın izleme, düzenleme veya kaldırma yükümlülüğümüz yoktur.

Mmüstehcen olabilir veya herhangi bir tarafın fikri mülkiyetini veya bu Hizmet Şartlarını ihlal eder.
Yorumlarınızın telif hakkı, ticari marka, gizlilik, kişilik veya diğer kişisel veya mülkiyet hakları da dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü şahsa ait hiçbir hakkı ihlal etmeyeceğinizi kabul ediyorsunuz.

Yorumlarınızın hakaret içeren veya başka şekilde kanunsuz, küfürlü veya müstehcen içerikte olmayacağını veya Hizmetin veya web sitesinin çalışmasını herhangi bir şekilde etkileyebilecek herhangi bir bilgisayar virüsü veya diğer zararlı yazılım içermediğini kabul etmiş sayılıyorsunuz. Yanlış bir e-posta adresi kullanamazsınız, kendinizden başka biri gibi davrandığınızda veya herhangi bir yorumun kaynağı olarak bizleri veya üçüncü tarafları gösteriyor olmanız yasaktır. Yaptığınız yorumlardan ve bunların doğruluğundan yalnızca siz sorumlusunuz. Sizin veya herhangi bir üçüncü tarafın yayınladığı herhangi bir yorumda sorumluluk kabul etmiyoruz ve hiçbir sorumluluk üstlenmiyoruz.

BÖLÜM 9 – KİŞİSEL BİLGİLER
Web sitemizdeki (Kursumuzdaki)kişisel bilgilerinizin gönderimi Gizlilik Politikamıza tabidir.  Gizlilik Politikamızı görüntülemek için.

BÖLÜM 10– YASAKLANMIŞ  KULLANIMI

Hizmet Şartlarında yer alan diğer yasaklara ek olarak, siteyi veya içeriğini kullanmanız yasaktır: (a) herhangi bir yasadışı amaç için; (b) herhangi bir kanunsuz eylemi yerine getirmek veya bunlara katılmak için; (c) herhangi bir uluslararası, federal, eyalet veya eyalet yönetmeliklerini, kurallarını, kanunlarını veya yerel düzenlemeleri ihlal etmek; d) başkalarının fikri mülkiyet haklarını veya fikri mülkiyet haklarını ihlal etmek; (e) cinsiyet, cinsel yönelim, din, etnisite, ırk, yaş, ulusal köken veya sakatlık temelinde taciz etmek, kötüye kullanmak, hakaret etmek, zarar vermek, küfredemek, iftira altına almak, aşağılamak, gözdağı vermek veya ayrım yapmak; (f) yanlış veya yanıltıcı bilgi sunmak; (g) Hizmeti veya ilgili web sitesinin, diğer web sitelerinin veya Internet’in işlevselliğini veya çalışmasını etkileyecek herhangi bir şekilde kullanılacak veya kullanılabilecek virüsleri veya diğer kötü amaçlı kodları yüklemek veya göndermek; (h) başkalarının kişisel bilgilerini toplamak veya izlemek; (i) spam, phish, pharm, bahane, örümcek, tarama veya kazıma; (j) müstehcen veya adaletsiz amaçlar için; veya (k) Hizmetin veya ilgili web sitesinin, diğer web sitelerinin veya İnternet’in güvenlik özelliklerine müdahale etmek veya bunlardan kaçınmak. Yasaklanan kullanımların herhangi birinin ihlali nedeniyle Hizmet’in veya sitemizdeki herhangi bir içeriklerin kullanımını sona erdirme hakkımızı saklı tutuyoruz.

BÖLÜM 11 – TAZMİNAT

E-ticaret Eğitim Kursu’nu ve ana şirketimizi, yan kuruluşlarımızı, ortaklarımızı, memurlarımızı, müdürleri, acenteleri, müteahhitleri, lisans verenlerini, servis sağlayıcılarını, taşeronlarını, stajyerlerini ve çalışanlarını, aşağıdakiler dahil olmak üzere herhangi bir talep veya talepten zararsız olarak tazmin etmek, savunma ve bunlara dokunmayacağınızı kabul etmektesiniz bu Hizmet Koşullarını ihlal etmesi veya bunlardan kaynaklanan belgeler veya başvuru yoluyla dahil edilen herhangi bir üçüncü şahsa ait herhangi bir kanun veya üçüncü tarafın haklarını ihlal eden makul şirket avukatlarımız tarafından gerekli işlemler yapılacaktır.

BÖLÜM 12 – FESİH

Tarafların feshi tarihinden önce yükümlü oldukları yükümlülükler ve sorumluluklar, bu sözleşmenin feshinden sonra tüm amaçlar için geçerlidir.
Bu Hizmet Şartları, sizin veya bizim tarafımızdan sona erdirilene kadar geçerlidir. Hizmet Koşullarını artık istemediğinizi veya sitemizi kullanmayı bıraktığınızda bize bildirerek bu Hizmet Şartlarını feshedebilirsiniz.
Tek yetkili olduğumuz takdirde, başarısız olursanız veya başarısız olduğunuzdan şüphelenirsek, işbu Hizmet Koşullarının herhangi bir hükmüne veya koşullarına uymamak için, bu sözleşmeyi herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin feshedebiliriz; dolayısıyla yükümlülüğünüz devam edecektir. fesih tarihi dahil olmak üzere; ve / veya buna bağlı olarak Hizmetlerimize (veya herhangi bir bölümüne) erişmenizi engelleyebilir.

BÖLÜM 13 – TÜM ANLAŞMA

İşbu Hizmet Koşullarının herhangi bir hükmünü kullanmamanız veya uygulamanızın başarısızlığı, bu tür bir hak veya hükmün feragatını teşkil etmez.
Bu Hizmet Koşullarını ve tarafımızca bu sitede veya Hizmetle ilgili olarak yayınlanan tüm politikalar veya çalışma kuralları sizinle aramızdaki anlaşmayı oluşturur ve Hizmet kullanımınızı düzenler, önceki veya eşzamanlı anlaşmalar, iletişimler ve tekliflerin yerini alır. , sözlü veya yazılı olup, sizinle bizim aramızda (Hizmet Şartlarının önceki sürümleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere).

BÖLÜM 14 – YÖNETİM KANUNU

Bu Hizmet Şartları , 364 E Main Street 1007, Middletown, DE, 19709, Birleşik Devletler’in yasalarına tabi olacak ve yorumlanacaktır.

BÖLÜM 15 – HİZMET ŞARTLARINDAKİ DEĞİŞİKLİKLER

Hizmet Şartlarının en güncel sürümünü istediğiniz zaman bu sayfada inceleyebilirsiniz.
Bunların herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme hakkını, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak saklı tutarız.
Değişiklikler için web sitemizi periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu Hizmet Koşullarında herhangi bir değişikliğin yayınlanmasını takiben web sitemize veya Hizmetimize devam etmeniz veya bunlara erişmeniz bu değişiklikleri kabul etmiş olmanızdır.

BÖLÜM 16 – İLETİŞİM BİLGİLERİ

Hizmet Şartları ile ilgili sorular destek@eticaretegitimkursu.com adresine gönderilmelidir.

Not: Şirketimize – E-ticaret Eğitim Kursu’na ait içeriklerin izinsiz kopyalanması, satılması veya üçüncü  kişilerle paylaşılması sonucu oluşacak maddi ve manevi zararlardan ilgili kişiler sorumludur. Bu kişiler hakkında ki idari işlemler şirket avukatlarımız tarafından  yapılmaktadır!

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat