Mobil Oyun Geliştirme: GameSalad Nedir?

Mobil Oyun Geliştirme: GameSalad Nedir?

GameSalad, programcı olmayanlar ve hiç bir kodlama bilgisi olmayanlar için dünyanın en gelişmiş oyun oluşturma aracıdır. GameSalad ile, her seviyeden oyun yapımcıları fikirlerini tek bir kod satırı programlamadan hayata geçirebilirler. Sağlam bir davranış sistemi ile birlikte sürükle ve bırak arayüzünü kullanarak oyunları görsel olarak oluşturabilirsiniz. Oyunlarınızı Android, iPhone, iPod Touch, Mac Desktop ve Web’e hızlı ve kolay bir şekilde yayınlayabilir ve Google Play, App Store veya Amazon Appstore platformlarında satabilirisniz.

GameSalad Üyelik Programına katıldıktan sonra, üyelerine oyunlarını cihazda test etmeyi sağlayan bir uygulama olan GameSalad Viewer’a erişim hakkı verilecektir. Oyundan memnun kaldıktan sonra geliştiricinin GameSalad Üyelik Programı online başvuru formu aracılığıyla göndermesi gerekir. Bir oyunun içerik oluşturucuya ulaşması için hazır olduktan sonra, Android için kolayca imzalanır ve Apple’ sürecine göre göndermek için Xcode proje dosyasına bir bağlantı gönderilir.

Nasıl programlanacağını bilmenize gerek yok, ancak oyunun unsurlarını kullanıcı ve birbiriyle etkileşime sokabilmek için biraz mantık bilmeniz gerekebilir. GameSalad Creator, oyununuzu yapmaya başlamak için kullanabileceğiniz çeşitli şablonlarla birlikte gelir. Ayrıca 15 günlük deneme süresi vardır.

Yeni bir oyun için bir fikriniz varsa, yolunuzda duran hiçbir şey yoktur. Hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için zor çekirdekli bir programcı olmanız gerekmiyor!

 

 

Yazar hakkında

Avatar

E-ticaret Team author

  Bir cevap yazın

  − 1 = 2

  AMAZON DROPSHIPPING EĞİTİMİ 40 DOLAR!KURS İÇERİĞİNİ İNCELE!
  + +
  Merhaba
  Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  %d blogcu bunu beğendi: