Test Blog Page

Etsy Satış/Dropshipping Eğitimi. Etsy Kursuna Katıl

Etsy’de satış yapmak mı istiyorsunuz?  Aklınızda Etsy Dropshipping nedir ve nasıl yapılır soruları var ve adım adım öğrenmek için yollar mı arıyorsunuz? O zaman bu site tam size göre. Uzman ve deneyimli ekibimizle size destek olmak için buradayız. 

Tüm bunları yapmak için ya detaylı araştırma yapmanız gerek, yada hazır kaynaklara başvurarak işinizi hızlandırabilirsiniz. Bunun için size Etsy kursumuzu sunuyoruz.

Eğer Etsy’de satış nasıl yapılır öğrenmek ve E-ticaret dünyasına adım atmak istiyorsanız o zaman tecrübe edindiğimiz konuları ele alarak hazırlamış olduğumuz Etsy Dropshipping Eğitimimize hemen şimdi başlayabilirsiniz. Eğitimi incelemek için tıklayınız.

Amazon Dropshipping Eğitimi. Amazon E-ticaret Kursuna Katıl

Amazon’da satış yapmak mı istiyorsunuz?  Aklınızda Amazon Dropshipping nedir ve nasıl yapılır soruları var ve adım adım öğrenmek için yollar mı arıyorsunuz? O zaman bu site tam size göre. Uzman ve deneyimli ekibimizle size destek olmak için buradayız. 

Tüm bunları yapmak için ya detaylı araştırma yapmanız gerek, yada hazır kaynaklara başvurarak işinizi hızlandırabilirsiniz. Bunun için size Amazon kursumuzu sunuyoruz.

Eğer Amazon’da satış nasıl yapılır öğrenmek ve E-ticaret dünyasına adım atmak istiyorsanız o zaman tecrübe edindiğimiz konuları ele alarak hazırlamış olduğumuz Amazon Dropshipping Eğitimimize hemen şimdi başlayabilirsiniz. Eğitimi incelemek için tıklayınız.

Ebay Dropshipping Eğitimi. Ebay E-ticaret Kursuna Katıl

Ebay’da satış yapmak mı istiyorsunuz?  Aklınızda Ebay Dropshipping nedir ve nasıl yapılır soruları var ve adım adım öğrenmek için yollar mı arıyorsunuz? O zaman bu site tam size göre. Uzman ve deneyimli ekibimizle size destek olmak için buradayız. 

Tüm bunları yapmak için ya detaylı araştırma yapmanız gerek, yada hazır kaynaklara başvurarak işinizi hızlandırabilirsiniz. Bunun için size Ebay kursumuzu sunuyoruz.

Eğer Ebay’da satış nasıl yapılır öğrenmek ve E-ticaret dünyasına adım atmak istiyorsanız o zaman tecrübe edindiğimiz konuları ele alarak hazırlamış olduğumuz Ebay Dropshipping Eğitimimize hemen şimdi başlayabilirsiniz. Eğitimi incelemek için tıklayınız.

Ev Hanımları İnternetten Nasıl Para Kazanır? Ev Hanımları için Para Kazanma Yolları

İş ve aile arasında denge kurmak her bayanın kaldırabileceği bir şey değildir. Bu nedenle bazı kadınlar evlendikten sonra ortak yaşamdan vazgeçiyor. Birçoğu evle ilgili işlere bakmak için işini bırakırken, bazıları çocuklarla ilgilenmek için kariyerlerinden vazgeçiyor.

Bu tür kadınlar yeteneklidir ve kendilerine bağımlı olabilirler. Bununla birlikte, çocuklarını ve ev ödevlerini geride bırakarak evlerinden çıkmaları zordur, bu nedenle web tabanlı işler birçok anne için uygun hale gelir.

Ev hanımıysanız, düzenli işe gitmeden istikrarlı bir gelir elde etmek mümkün mü?

Bir ev hanımının evde para kazanmak için neler yapabileceğini merak eden herkes için birkaç fikrimiz var. Evde kalma fırsatına sahip olmanın birçok avantajı vardır, ancak düzenli bir nakit akışının olmaması bunlardan biri değildir.

Ev Kadınları ve Anneler İçin İnternetten Para Kazanma

Aşağıdakiler, ev hanımları, özellikle de anneler için ev işlerinde web tabanlı çalışmanın faydalarından bazılarıdır:

  • İşi evinizin rahatlığında yapabilirsiniz
  • Zamanınızı rahatınıza göre istediğiniz gibi kullanın
  • Her hangi bir yükümlülük yok. Sizi ziyarete gelen ziyaretçileriniz varsa, bir günlüğüne işten vaz geçmek kolaydır.
  • PC ve internet faturalarınız dışında hiçbir tesis veya yatırım gerekmez

İşte Ev Hanımları ve Anneler İçin En Etkili Para Kazanma Yolları

Blog Yazma

Blogunuzu yönetmek, internette yeni izleyiciler edinmenin mükemmel bir yoludur. Doğru yapılırsa, kesinlikle her ay tutarlı bir gelir elde edebilirsiniz. Şu anda, birçok anne blog yönetiyor ve şu anda başka bir kişi için çalışma ihtiyacı konusunda endişelenmelerine gerek kalmayaca kadar para kazanıyorlar.

Çevrimiçi pazarlama

Çevrimiçi pazarlama, diğer işletmeleri ve hizmetleri bilgilendirmeyi ve sonuç olarak, reklamını yaptığınız bağlantılarla üretilen satışlardan komisyon almayı içerir.

Boş zaman aktivitelerinizi ve ilgi alanlarınızı tartışan bir blog, kolayca samimi görüşler sunabilir ve bu konularla ilgili öğeleri değerlendirebilirsiniz. Bunlar, ünlü blog yazarlarının ve YouTube vlogger’larının çevrimiçi gelir elde etmelerinin birkaç yolundan biridir.

Sanal asistanlık

Yarı zamanlı çalışabileceğiniz ve hatta saatlerinizi seçebileceğiniz için sanal asistanlık ev hanımları ve anneler için mükemmel bir iştir.

Sanal asistan olmak, ödeme almak için çevrimiçi görevleri tamamlamanızı gerektirir. Bunlar, posta mesajlarını gözden geçirmek ve yanıtlamak, blog içeriği oluşturmak ve bir şirketin internet sitesi hesaplarını yönetmek gibi her şeyi içerir. Yapmanız gerekebilecek görevlerin sayısı neredeyse sonsuzdur. Genellikle, bitirmekten memnuniyet duyacağınızı düşündüğünüz bir iş ve iş arama durumudur.

Serbest Yazarlık

Çoğu serbest yazma işinin, bloglar ve çevrimiçi ticaret mağazaları da dahil olmak üzere site sahipleri için olduğunu bekleyebilirsiniz. Yazmanız gereken konular çok farklı olabilir, bu nedenle iyi hazırlanın. Tipik olarak, içerik makalelerinin mümkün olduğu kadar 2.000 kelimeye kadar 700 kelime ile yazılmasını beklerler.

Çevrimiçi Koç

Paylaşabileceğiniz herhangi bir özel bilgiye sahipseniz, bir ücret karşılığında ev tabanlı web tabanlı bir öğretim işi yapabilirsiniz. Bu, bir eğitim disiplinini gerçekten iyi öğrendiğinizde özellikle değerlidir. Yine de, diğer dilleri bildiğinizde de aynı şekilde faydalı olabilir.

Ev hanımı olmak, çok az gelir elde etmeye veya hiç gelir elde etmeye mahkum olmak anlamına gelmez. Günümüzde ev kadınları, web üzerinde ve internet dışında eksiksiz bir ürün ve hizmet yelpazesi sunarak önemli kazançlar elde etmektedir. İnternetin gelişmesiyle birlikte, artan sayıda kadın, bloglar ve sosyal medya siteleri aracılığıyla ürünlerini kolayca tanıtabilir ve yetenek ve becerilerinden para kazanabilirler.

 

Türkiye’de Amazon için UPC EAN Kodu Nasıl Satın Alınır?

UPC/EAN kodu mu satın almak istiyorsunuz? Amazon’da ürün listelemek için güvenilir UPC EAN kodları mı arıyorsunuz? O zaman bu makale tam size göre. Okumaya devam ediniz…

Amazon’da veya diğer e-ticaret platformlarında manuel ürün listelemeniz için barkod numaralarına ihtiyac duyuyoruzsunuz. Her bir ürün için farklı barkod numarası kullanmanız gerekiyor. 

Peki, UPC/EAN nedir?

Universal Product Code (UPC) – Amerika Birleşik Devletleri’nde perakende ambalaj için yaygın olarak kullanılan 12 basamaklı bir barkoddur. Birkaç farklı barkod türü olmasına rağmen, UPC sembolü, ABD’deki neredeyse her perakende ürün üzerinde görünür ve bu, dünyanın bu bölgesinde en çok yönlü ve kabul edilebilir ürün kodu türüdür. Altında GTIN-12 numarası bulunan bir barkoddan oluşur. (GS1 Destekli UPC kodu almak için HEMEN TIKLAYIN)

The European Article Number (EAN) – 12 veya 13 haneli bir ürün tanıtım kodudur. Her EAN, ürünü, üreticiyi ve niteliklerini benzersiz bir şekilde tanımlar; tipik olarak, EAN bir ürün etiketine veya ambalajına barkod olarak basılır. Bir EAN kodu, bir Avrupa sistemi temelinde bir nesneyi tanımlamak için kullanılan rakamların benzersiz bir birleşimidir (‘EAN’, ‘The European Article Number’ anlamına gelir). (GS1 Destekli EAN  kodu almak için HEMEN TIKLAYIN)

Türkiye’de Nasıl ve Nereden UPC/EAN kodu satın alabilirim? Hangi siteler güvenilir? Güvenilir olduğunu nasıl öğrenebilirim?

UPC ve EAN kodu almanız için birçok site mevcut fakat doğru ve GS1 destekli barkod bulmanız için biraz araştırma yapmanız gerek. Bunun için Google’da arama yaparak barkod sitelerine göz atabilirsiniz. Bulabileceğiniz birçok güvenilir site var. Uygun fiyata barkod satın almanız için size BuyReliableBarcodes sitesini önerebiliriz.

BuyReliableBarcodes : tanesi 4.00 dolara barkod satın alabilirsiniz. Adından da bilindiği üzere güvenilir bir site. Ayrıca barkod sayısını yüksek tuttuğunuz sürece gerçekten iyi bir indirim alabiliyorsunuz ek olarak size hediye barkod bile sunuyorlar. Sitede indirim kodu da paylaşılıyor.

Satın aldığınız barkodları Türkiye’den Amazon’a veya diğer eticaret sitelerine ürün listeleme için kullanabilirsiniz. 

Barkodlarınızın doğruluğunu ve GS1 destekli olup olmadığını kontrol etmek için aşağıdaki siteye giderek barkodunuzu girip arama yapabilirsiniz: (Gs1 Check)

 

GS1 ONAYLI AMAZON BARKOD SITESI (UPC/EAN) - HEMEN SATIN AL !
WhatsApp chat