Fotoğraf Satarak Para Kazanmak. Online Stok Fotoğraf Satmak

Fotoğraf Satarak Para Kazanmak. Online Stok Fotoğraf Satmak

Photoshop veya illustrator ile fotoğraf çekmeyi veya resim çizmeyi seviyorsanız, çevrimiçi fotoğraf satışı işi tam size göre.

Bu yazımızda fotoğraflarınızı satarak nasıl online para kazanılacağından bahsedeceğiz.

Önceden, yalnızca profesyoneller ve bağlantılı kişiler fotoğraf ve resim satıyordu. Ancak artık internetin ve özellikle mikro stok ve makro stok gibi aracıların yardımıyla çevrimiçi stok fotoğraf sitelerinin kalite standartlarını karşılayan herkes fotoğraf ve görsel satabilir.

Stok Fotoğrafçılığı nedir?

Fotoğrafçı mısın?

Peki fotoğraf tutkunuzu kazanca dönüştürmeye ne dersiniz?

Cevabınız olumluysa, sizi stok fotoğrafçılığı ile tanıştıralım. Bu yazıda, fotoğraflarınızı çevrimiçi satarak nasıl para kazanacağınızı öğreneceksiniz.

Stok fotoğrafçılığı, fotoğrafçıdan bir ücret karşılığında telif hakkı alınmış ve depolanan (stoklanmış) fotoğrafların görüntü arayan kullanıcılara satışını ifade eder.

Makalemizde stok fotoğrafçılığında başarılı olmak ve para kazanmakla ilgili bilgilere, stok fotoğrafçılığında seviye atlamış isimlerin örnek resimlerine ve sektöre yeni girenlere bu isimlerden değerli tavsiyelerimize yer vereceğiz.

Stok fotoğraflarınızı nereye, nasıl ve kime satacağınız ve hangi fotoğrafların satış için en iyi olduğuna dair kapsamlı kılavuzumuzu okumaya başlayın.

Stok Fotoğrafçılığının Avantajlarına Odaklanın.

Aklınızı karıştıran birçok soru olabilir.

Bu sorular arasında en sık sorulan soru şudur: “Yeterince iyi miyim?”

Geleneksel fotoğrafçılıkta, sağlam müşteriler edinmeden önce uzun bir çıraklık döneminden geçmeniz gerekir. Yılların tecrübesi ile iyice pişirilir; Güçlü ve etkileyici portföyleri ile köklü profesyonellerle rekabet edebileceğiniz bir seviyeye ulaşırsınız.

Bununla birlikte, stok fotoğrafçılık size eşit şartlarda rekabet etme fırsatı sunar. Stok fotoğrafçılığında, deneyiminiz ve portföyünüz ne olursa olsun profesyonel fotoğrafçılarla rekabet edebilir ve hatta sektördeki güçlü varlıklarına rağmen satış yapabilirsiniz. (Foap’ta Satışa Başla)

Yani, madalyonun diğer tarafında, en baştan para kazanmaya başlama olasılığı var, geleneksel fotoğrafçılığın sunmadığı bir şey, deneyim kısmı ise ilk aşamada alacağınız ret yanıtlarını özümseme becerinize bağlı. Kararlı ve pes etmiyorsunuzsa; her deneyimden farklı şeyler öğrenebilirsiniz.

 

Bu işte başarılı olmanın ilk adımı, bir stok fotoğrafçılığı zihniyeti geliştirmek ve profesyonellere odaklanmak olmalıdır.

Karşılaştırma veya Hile Tuzağına Düşmeden Başkalarından Öğrenin

Farklı fotoğrafçılardan gelen görüntüleri incelemek, fotoğrafçılık hakkında bir şeyler öğrenmenin iyi bir yoludur. Ancak, çoğu fotoğrafçının sıklıkla düştüğü bu iki hatayı yapmaktan kaçınmalısınız:

Profesyonel fotoğrafçıların portföylerinde gördüğünüz görüntülerin kalitesinden vazgeçmemelisiniz.

Başkalarının çalışmalarını kopyalamaya çalışmamalısınız. Başkalarının çalışmalarını kopyalayarak sanki bir parça tereyağı çekiyormuş gibi kolaylıkla başarıya ulaşabileceğinizi düşünebilirsiniz. Ancak yanılıyorsunuz. Sanılanın aksine bu, kolayca başınızı belaya sokabileceğiniz bir durumdur.

Gördüğünüz tüm kaliteli içeriklerden sonra, kaderinize boyun eğmeniz ve yarışa girmeden önce kendinizi mağlup hissetmeniz doğaldır. Ancak umutsuzluğa kapılmadan önce şu gerçeği hatırlamalısınız: Bu fotoğrafçılar profesyoneldir ve ne yaptıklarını bildikleri için çarpıcı görüntüler oluşturabilirler. (Fotoğraf satışı için Foap sitesini öneriyoruz.)

Sizin seviyenizdeki birinin aynı görüntü kalitesiyle fotoğraf çekmesi o kadar kolay olmayabilir. Beni yanlış anlamayın, yeteneğiniz hakkında hiçbir şüphemiz yok. Ancak konu fotoğraf olduğunda, her işte olduğu gibi, deneyim konuşur ve deneyim dediğiniz şey bir gecede olmaz.

Ancak, geliştikçe, daha da iyi fotoğraflar çekmeye başlarsınız ve çektiğiniz hiçbir fotoğraf sonuncu fotoğrafa benzemez. Görüyorsunuz, yapmanız gereken şey onları kopyalamak değil, başarılı fotoğrafçıların çalışmalarından ilham almak.

Zaten stok fotoğrafçılığı yapmak için dünyanın en iyi fotoğrafçısı olmanıza gerek yok. Çoğu stok fotoğrafçısı yeteneklerinizin yarısına sahip olsa da, kaliteli çekimler yapabilirler ve portföylerinde 1000’den fazla görsel bulundurabilirler.

Özetle, aşağıdaki üç noktaya çok dikkat etmelisiniz:

 • Reddetme nedenlerini bilmek
 • Kapsamlı araştırma yapmak ve
 • Kendi tarzınızı gösterebileceğiniz fotoğraflar çekmek

Stok fotoğrafçılığındaki başarıyı etkileyen bir diğer önemli faktör de fotoğraf satışları için doğru platformu seçmektir.

Fotoğraflarınız İçin En İyi Platformu Belirleyin

Fotoğraflarınızı yayınlamak için herhangi bir stok fotoğraf web sitesine başvurmadan önce, seçtiğiniz platformu aşağıdaki kriterlere göre değerlendirmelisiniz:

 • Komisyon oranı
 • Ulaşılabilirlik
 • Kurulumu kolay
 • Görsel arama ve satın alma kolaylığı
 • Platformun hedef kitlesi (müşterileri).
 • Platformun arama işlevleri ve küresel yükleme hızı

Stok siteleri, kar paylaşımındaki titizlikleriyle ünlüdür. Fotoğrafçılara yüzde 30 komisyon oranı sunan web sitelerinin sayısı Adobe Stock için hiç de yüzde 33 değil ve uzun vadede bu oranın kabul edilemez olduğu bir gerçek.

Stok fotoğraflarınızı en iyi platformlara satma sürecinde% 40 komisyon oranını hedeflemelisiniz. 

Çoğu site aşamalı bir komisyon oranı sunar; Yani X adet fotoğraf sattığınız veya yüzde X onay oranına sahip olduğunuz anda ilk aşamaya göre çok daha yüksek komisyon oranı ile satış yapabilirsiniz.

Bazı siteler, fotoğrafçıya hizmetlerini özelleştirme fırsatı sunar. Ancak bunun için deneyim şarttır. Bu işe yeni başlayan biri olarak tek seçeneğimiz sabırlı olmak ve krem ​​tabakasına ulaşacağınız günü beklemektir.

Yazımızda fotoğraflarınızı online fotoğraf satarak nasıl para kazanılacağını öğrendiniz.

Okuduğunuz için çok teşekkür ederiz!

Foap’ta Hesap Açıp, Fotoğrafınızı Satmak için Hemen Tıklayınız!

Mobil Oyun Nasıl Geliştirilir? GameSalad ile Kolayca Mobil Oyun Yapmak. Kod Bilmeden Android ve iOS için Oyun Yapma

Bu yazımızda “GameSalad” Mobil Oyun Geliştirme Platformundan bahsedeceğiz. Böylece herhangi bir kodlama bilgisi olmadan GameSalad ile 2D oyunlar yapabileceksiniz.

Bir oyunun sıfırdan nasıl yapıldığını öğrenmek çok eğlenceli ve kârlı bir süreç olabilir. Mobil oyunların yükselişiyle birlikte, dünyanın her yerinden insanlar yeni oyunlar yaparak ve satarak bu devasa oyun pazarından yararlanmak için mücadele ediyor. Farklı platformlar ve işletim sistemleri için farklı oyunlar biraz farklı geliştirilir, ancak hepsi aynı temel kavramlara dayanır.

Oyun oynamayı seven herkes her zaman bir video oyunu yapmak istemiştir, en azından nasıl olduğunu merak etmiştir. Açıkçası, video oyunları üretmek için kodlama bilgisine ihtiyaç duyulduğu bir sır değil, ancak maalesef bu beceriler herkese açık değil.

Peki Kodlama Bilmeden Oyun Yapma Şansımız Var mı?

Evet, bugün Google Play Store, Amazon App store ve App Store gibi platformlarda her gün yüzlerce oyun yayınlanıyor. Nitekim çoğu programlama dillerini bilmeyen ve sadece hazır varlıkları kullanan kişiler tarafından yapılmaktadır.

Bahsettiğimiz program ile büyük içerikli harika görünen oyunlar yapma şansınız yok ama yine de bağımlılık yapan, popüler oyunlar yaratabilirsiniz.

GameSalad nedir? GameSalad Nasıl Çalışır?

GameSalad, herkesin hayallerindeki oyunu sofistike bir görsel programlama arayüzü ile geliştirmesine olanak tanıyan devrim niteliğinde bir oyun geliştirme platformudur.

GameSalad Creator, herkesin gelişmiş bir görsel programlama arayüzü ile kendi video oyunlarını geliştirmesine izin verir. Çapraz platform motoru, oyunların Web’de, Android’de ve iOS cihazlarda oynanmasına izin verir.

GameSalad, programlama deneyimi olmayan kişiler için özel olarak tasarlanmış sezgisel bir sürükle ve bırak arayüzüdür. Bu arayüzü kullanarak, hiçbir şey programlamadan kendi oyunlarınızı oluşturabilir ve çeşitli oyun varlıklarına belirli davranışlar atayabilirsiniz. (Hemen GameSalad’da Bir Hesap Oluştur)

Dahası, GameSalad oyun konseptleri oluşturmanın hızlı ve kolay bir yolu olduğu için profesyonel oyun geliştiricileri tarafından güvenilmektedir.

GameSalad, inanılmaz derecede geniş bir platform yelpazesini desteklemekle kalmaz, aynı zamanda kendi entegre geliştirme ortamıyla birlikte gelir. Çok sayıda hazır şablon ve kaynağı destekleyen, 2D oyunlar yapabileceğiniz GameSalad ile ilgilenen pek çok kişi var.

Belki de GameSalad’ın en iyi yanı, tek bir platforma bağlı kalmaması, herkese hitap etmesidir. Bu araç ile hem Android hem de iOS platformları için oyun geliştirebilir veya Android cihazlar için geliştirdiğiniz oyunu çok kısa sürede iOS için hazır hale getirebilirsiniz. Ayrıca oyunları HTML5 için de yapabilirsiniz.

İyi haber şu ki GameSalad ücretsiz bir sürüm sunuyor. Ancak oyunlarınızı birçok platformda satmak ve paylaşmak istiyorsanız, GameSalad’ın Pro sürümü için ödeme yapmanız gerekir. Tabii bu ücret iyi bir oyun yapıp satanlar için sorun olmayacaktır.

Sonuç

GameSalad ile Android, iOS ve HTML5 için farklı oyunlar yapabilirsiniz. Bu yüzden farklı oyunlar yapmak isteyenler için GameSalad’ı şiddetle tavsiye ediyoruz!

GameSalad Sitesine Buradan Gidebilir ve GameSalad Creator’ı İndirebilirsiniz!

İspanyolca En Kolay Nasıl Öğrenilir? İspanyolca Öğrenmeye Nereden Başlamalıyım? Evde İspanyolca Öğrenmek

Arkadaşlar kafanızda “İspanyolca en kolay nasıl öğrenilir?”, “İspanyolca öğrenmeye nereden başlamalıyım?” “İspanyolca öğrenmek ne kadar sürer?” vb. gibi sorular olduğuna eminim.

Bu yazımızda “Evde İspanyolca Nasıl Öğrenilir”  ile ilgili öneriler bulabilirsiniz. Şimdi yazımıza geçelim…..

Anadili İspanyolca olan birini etkileyebilecek şekilde İspanyolca konuşmak ister misiniz? Yavaşlamış, sürekli olarak doğru dilbilgisini (grameri) kafanızda kavramaya çalışıp, bozuk bir plak gibi ses çıkarmak yerine kelimelerin dilinizden serbestçe akmasını ister misiniz?

Yeter! İspanyolca öğretmenin “geleneksel” yolu çoğu insan için işe yaramıyor – özellikle de artık ilkokul veya üniversitede değilseniz.

Daha önce herhangi bir dil öğrenmeyi denemiş ve başarısız olmuş olsanız bile, artık “gerçek dünya” İspanyolcasını hızlı ve kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.  Bu yazımızda bazı yöntemleri yıllarca kullandıktan sonra, sonunda geri kalmamanız için gerçekten işe yarayan bir kurs geliştirmiş olan bir web sitesi önereceğiz. (Bu Web sitesi hakkında daha fazla bilgi elde etmek  istiyorsanız, Buraya Tıklayabilirsiniz.)

Ve işte en iyi kısım: yapmanız gereken tek şey 138 kelime öğrenmek. Bu taktik aşağıdaki durumlarda sizin için çalışacaktır:

 • Hiç İspanyolca konuşmadınızsa;
 • Bitmek bilmeyen kurslardan ve aylarca hatta yıllarca süren çalışmalardan sonra, hala bir İspanyolca cümleyi zorlanmadan birbirine bağlayamıyorsanız;
 • Dili çabuk öğrenmeye ihtiyacınız varsa;
 • 40 yaşın üzerindesiniz ve “öğrenmek eskisi kadar kolay değilse”;
 • Gramer veya cümle yapısı hakkında endişelenmek için sayısız saat harcamak istemiyorsanız;
 • İspanyolca geçmişte sizin için zor olmuşsa;
 • Derslere ayıracak fazla vaktiniz yoksa.

Buna çılgınlık diyebilirsiniz. İspanyolca konuşmak isteyen pek çok insan sonunda hiç konuşamıyor. Bahsettiğimiz site başarınızı sanal olarak garanti altına alan basit bir formül geliştirmek için dil bilgilerini kullandıklarını söylüyorlar.

Tek yapmanız gereken sadece 138 kelime öğrenmek. Ardından, bunları nasıl etkili bir şekilde kullanacağınızı, anadili İspanyolca olan insanlarla kendinizi kendi dillerinde ne kadar kolay ifade edeceğinizi söylüyor.

Evet, kulağa inanılmaz, hatta gerçek olamayacak kadar iyi geldiğini biliyorum (işe yarayıp yaramadığını görmek için web sitelerindeki yorumlara da bakabilirsiniz.). Yine de, İspanyolcayı cümleleri çoğaltmak için kalıpları kullanmanın gücünü deneyimlediğinizde, İspanyolca konuşmanın kolayca ulaşabileceğiniz bir mesafede olduğundan emin olacaksınız.

Bu yaklaşımı denedikten sonra “Neden bu daha önce bana gösterilmedi?” diye merak edeceksiniz,

Bahsettiğimiz İspanyolca öğreten site formülü bildiğinizde, sadece 138 kelimelik bu küçük listeden binlerce İspanyolca kelime öbeği yapmanın çocuk oyuncağı 0lduğunu söylüyor.

“İşin sırrı, İspanyolca kelimeleri birleştirmenin basit bir yönteminde yatıyor. Çok basit bir yöntem. Aslında, biraz çabayla tüm sistemi 12 saat gibi kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz …” gibi açıklamaları web sitelerinde görebilirsiniz.

Yine de, daha detaylı bilgi almak için Buradan web sitelerine yönlenebilirsiniz.

 

 

 

Programlama Nasıl Öğrenilir? Evde Programlama Öğrenmek. Yazılımcı Olmak İçin Ne Gerekir?

Programlamayı öğrenmek artık eskisi kadar zor değil.Bildiğiniz gibi internette birçok kaynak var. Ancak kaynakların ötesinde, doğrudan kodlayarak ve videolarla destekleyerek öğreten platformların varlığı; programlamayı kendi başına öğrenmek isteyenler için kolaylaştırır. İşte bunun için en iyi web siteleri.

Programlama dünyasına hızlı bir giriş yapmak için istekli, ancak öğrenme stratejinizin nasıl olması gerektiği konusunda kararsız mısınız? Veya işinize ek olarak programlamayı bir hobi olarak mı öğrenmek istiyorsunuz? Programlamayı nasıl öğreneceğinizi merak ediyorsanız, Programlama Okulu’nu sizin için öneriyoruz!

Bu kılavuzda evde programlamayı nasıl öğreneceğinizi keşfedeceksiniz, “Önce hangi programlama dili öğrenilmeli?” gibi soruların cevaplarını bulacaksınız.

Her şeyden önce şunu unutmayın: Öğrendiğiniz her yeni şey gibi, programlama öğrenmek de sabır ve zaman gerektirir. Ayrıca IT’de tam zamanlı çalışmak istemeyebilirsiniz. Unutmayın, belirli bir işe bağlı kalmadan, çevrimiçi para kazanmak için serbest (freelance) işler yapmak da iyi bir seçimdir.

Kodlamanın Tanımı

“Programlama” kelimesi bir tıklama tuzağına dönüştü, herkes onu kullanıyor. Peki programlama nasıl öğrenilir? Yazılımcı olmak ne demektir? Programlamayı öğrenmek ne kadar sürer? Hedefleriniz, sorumluluklarınız ve görevleriniz nelerdir?

En genel anlamda, programlama, bilgisayara belirli komutları gerçekleştirmesi talimatını vermektir. Eğlence açısından bakıldığında, programlama masaüstü veya mobil oyunlar yapmanıza olanak tanır. Programlamayı nasıl öğreneceğiniz hedefine başarıyla ulaşırsanız, iyi bir fikri milyon dolarlık bir uygulamaya dönüştürebilirsiniz.

Peki kodlamayı öğrenmek ne kadar sürer? Boş zamanlarınızda programlama kavramlarını öğrenmeyi düşünüyorsanız, en heyecan verici ve tatmin edici seçeneği aramalısınız.

Öğrenme süreci iki ana bölümden oluşur: Teknik bilgileri öğrenmek ve kodlama pratiği yapmak. Bu nedenle, orijinal projelere başlayacak  ve kendinize güvenene kadar kitaplarla ve kod editörleriyle zaman geçirmelisiniz.

Tüm bunlara ek olarak, programlama konusunda uzmanlaşmak için harcadığınız zaman, öğrenmeye karar verdiğiniz dile bağlı olarak değişebilir. Bu çok normal bir durum. Bazı programlama dillerinin daha kapsamlı kavramları varken, diğerleri yeni başlayanlar için daha uygundur.

Programlama Nasıl Öğrenilir? Programlama Okulu size yardımcı olacak

Boş zamanlarınızda programlamayı öğrenmek istediğiniz için, muhtemelen en verimli eğitim yolunu arıyorsunuz. Derslere veya diğer öğrenme materyallerine geçmeden önce, neyi başarmak istediğinizi net bir şekilde planlamanız önerilir. İlk olarak hangi programlama dilinin öğrenilmesi gerektiği sorusunun cevabını etkileyecek bazı hedefler şunlardır:

 • Web siteleri geliştirmek ve sürdürmek. Etkileşimli ve dinamik siteler oluşturmak için web mühendisliği ve web içeriği geliştirme kavramlarına aşina olmanız gerekir. Bu, sitelerin ön uç ve arka uç bölümlerini yönetmeyi içerir.
 • Makine öğrenme. Makine öğrenimi algoritmaları tasarlamak için arzularınıza ulaşmanıza yardımcı olacak bir dil seçmelisiniz.
 • İlişkisel veritabanı yönetimi. Veritabanlarının yapısını değiştirmek ve depoladıkları verilerle yakın çalışmak isteyebilirsiniz.
 • Masaüstü, sunucu ve mobil uygulama geliştirme.

Elbette bunlar  “Amacımı biliyorum, ancak ona ulaşmak için programlamayı nasıl öğrenebilirim?” gibi yorumlara yol açar. En kolay programlama dillerinden ustalaşmaya, daha fazla zaman alan programlama dillerine kadar birçok yeni şey öğreneceksiniz.

Önemli Not: İsteklerinize ulaşmanızı kolaylaştıracak bir programlama dili öğrenerek başlamalısınız. Aksi takdirde, öğrenmek bir yük haline gelir ve kendinizi diğer faaliyetlerde boş zaman geçirirken bulacaksınız.

Bu yazımızda evde programlama nasıl öğrenilir ve yazılımcı olmanız için ne yapmanız gerektiğini anlattık. Umarız faydamız dokunmuştur. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz!

VPN Nasıl Kurulur? Güvenli VPN Önerisi. Namecheap’ten VPN Satın Almak

VPN nedir? VPN ne işe yarıyor?

VPN sayesinde internetteki yavaşlama ve kısıtlamalar  nedeniyle erişilemeyen sitelere ulaşabilirsiniz.
VPN (Virtual Private Network- Sanal Özel Ağ) özellikle internet yavaşladığında, erişim engellendiğinde veya zaman zaman ortaya çıkan ağ sorunlarında kullanılan bir teknolojidir. Bu teknolojinin iki farklı kullanımı vardır. Birincisi, şirketler tarafından kullanılan ve başkalarının ağlarına erişmesini engellemek için tasarlanmış VPN çözümleridir. Diğeri, herkesin kullanabileceği genel VPN çözümleridir.

VPN, iki istemci arasında özel bir erişim oluşturan sistemlere verilen genel addır. VPN kurulduğunda, kullanıcı internete başka bir yerden bağlanıyormuş gibi davranabilir. Bu, özellikle erişimin engellenmesi ve internetin yavaşlatılması gibi durumlarda kullanıcıların internette rahatça gezinmesine olanak tanır.

VPN birçok farklı protokol ve teknoloji kullanmasına rağmen, temelde kullandığınız cihazın fiziksel konumu ile karşı ağ arasında şifreli (kripto) bir tünel oluşturur. Bu tünelden iletilen bilgiler şifreli olduğu için dışarıdan görülemez. VPN, bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza özel bir ağ sürücüsü yükler ve bu noktada sanal bir ağ bağdaştırıcısı gibi davranır ve size karşı ağdan bir IP numarası verir. Bu şekilde, izin verilen uygulamalara veya yerel adreslere erişebilirsiniz.

VPN nasıl kurulur?

Bir VPN kurmanın farklı yöntemleri vardır. Cep telefonunuzda veya bilgisayarınızda VPN kurabilir ve cihazınızdan internete erişebilirsiniz . Bu tür çözümleri bir VPN kurmadan da tarayıcı üzerinden kullanabilirsiniz. Birçok kullanıcının bildiği ve kullandığı Zenmate çözümü, bu tarayıcı tabanlı VPN çözümlerine önemli bir alternatiftir.

Bazı VPN kurulumları karmaşık ayarlar, mesaj düzeyinde teknik bilgi gerektirir. Ayrıca her cihazda ve her ağda VPN kullanmak mümkün değildir. VPN kullanmanın en kolay yollarından biri, TOR gibi tarayıcıları kullanmaktır. Bu tarayıcı, herhangi bir ayar yapmadan, yavaşlamanıza ve engellenmenize izin vermez.

VPN kullanırken dikkat edilmesi gerekenler

Herhangi bir cihaza bir VPN uygulaması yüklediğinizde, başkası tarafdan sağlanan bir hizmeti kullanıyorsanız (bir mobil uygulamadan veya hazır bir çözümden bahsediyoruz), bilgilerinizin başkaları tarafından görülme olasılığı vardır. (ancak küçük bir olasılıktır). Bu nedenle kişisel verilerinizi yüzde 100 güvenli bir şekilde paylaşmadan önce dikkatli olmanızda fayda var.

Namecheap VPN Hakkında

Cihazınız için Hızlı, Güvenilir ve Güçlü VPN
Namecheap VPN, IP adresinizi gizler ve trafiğinizi şifreler ve hassas verilerinizi halka açık Wi-Fi üzerinde korur. … İnternet trafiğinizi şifreli bir tünel üzerinden göndererek PC’nizi güvende tutar, böylece bilgisayarınız ve diğer cihazlarınız korunur.

Namecheap’de ucuz fiyata VPN hizmetine erişebilirsiniz. Ayrıca 30 gün ücretsiz kullanım süresi sunuyor. Wi-Fi ağınızı korurken İnternett’e güvenli ve özel erişimin keyfini çıkarmak, çalışmak, canlı yayın yapmak ve oyun oynamak vs. sınırlama olmaksızın çevrimiçi gezinmek için tüm cihazlarınızı güvence altına alabilirsiniz.

Best secure VPN service

Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?