Türkiye’de Amazon için UPC EAN Kodu Nasıl Satın Alınır?

Türkiye’de Amazon için UPC EAN Kodu Nasıl Satın Alınır?

UPC/EAN kodu mu satın almak istiyorsunuz? Amazon’da ürün listelemek için güvenilir UPC EAN kodları mı arıyorsunuz? O zaman bu makale tam size göre. Okumaya devam ediniz…

Amazon’da veya diğer e-ticaret platformlarında manuel ürün listelemeniz için barkod numaralarına ihtiyac duyuyoruzsunuz. Her bir ürün için farklı barkod numarası kullanmanız gerekiyor. 

Peki, UPC/EAN nedir?

Universal Product Code (UPC) – Amerika Birleşik Devletleri’nde perakende ambalaj için yaygın olarak kullanılan 12 basamaklı bir barkoddur. Birkaç farklı barkod türü olmasına rağmen, UPC sembolü, ABD’deki neredeyse her perakende ürün üzerinde görünür ve bu, dünyanın bu bölgesinde en çok yönlü ve kabul edilebilir ürün kodu türüdür. Altında GTIN-12 numarası bulunan bir barkoddan oluşur. (GS1 Destekli UPC kodu almak için HEMEN TIKLAYIN)

The European Article Number (EAN) – 12 veya 13 haneli bir ürün tanıtım kodudur. Her EAN, ürünü, üreticiyi ve niteliklerini benzersiz bir şekilde tanımlar; tipik olarak, EAN bir ürün etiketine veya ambalajına barkod olarak basılır. Bir EAN kodu, bir Avrupa sistemi temelinde bir nesneyi tanımlamak için kullanılan rakamların benzersiz bir birleşimidir (‘EAN’, ‘The European Article Number’ anlamına gelir). (GS1 Destekli EAN  kodu almak için HEMEN TIKLAYIN)

Türkiye’de Nasıl ve Nereden UPC/EAN kodu satın alabilirim? Hangi siteler güvenilir? Güvenilir olduğunu nasıl öğrenebilirim?

UPC ve EAN kodu almanız için birçok site mevcut fakat doğru ve GS1 destekli barkod bulmanız için biraz araştırma yapmanız gerek. Bunun için Google’da arama yaparak barkod sitelerine göz atabilirsiniz. Bulabileceğiniz birçok güvenilir site var. Uygun fiyata barkod satın almanız için size BuyReliableBarcodes sitesini önerebiliriz.

Amazon için UPC EAN Barkod Numarası Satın Al

BuyReliableBarcodes : tanesi 4.00 dolara barkod satın alabilirsiniz. Adından da bilindiği üzere güvenilir bir site. Ayrıca barkod sayısını yüksek tuttuğunuz sürece gerçekten iyi bir indirim alabiliyorsunuz ek olarak size hediye barkod bile sunuyorlar. Sitede indirim kodu da paylaşılıyor.

Aşağıdaki kupon kodunu kullanarak bahsettiğimiz siteden 5% indirim alabilirsiniz.

➜ İndirim Kodu: “e5toff”

Satın aldığınız barkodları Türkiye’den Amazon’a veya diğer eticaret sitelerine ürün listeleme için kullanabilirsiniz. 

Barkodlarınızın doğruluğunu ve GS1 destekli olup olmadığını kontrol etmek için aşağıdaki siteye giderek barkodunuzu girip arama yapabilirsiniz: (Gs1 Check)

 

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

Bir cevap yazın

78 − = 68

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat