Amazon Seller Hesabım Askıya Alındı. Amazon Açılış Suspendi ve Kesin Çözüm

Amazon Seller Hesabım Askıya Alındı. Amazon Açılış Suspendi ve Kesin Çözüm

Arkadaşlar bildiğiniz gibi son zamanlarda Amazon sebepsiz yere yeni açılan hesapları askıya alıyor. Bunun dışında fatura, yetki belgesi, hesap sağlığı, teslimat sürelerinin gecikmesi vs. gibi nedenler yüzünden de hesapları kolayca askıya alabiliyor.

Bu durumlarla karşılaştığımızda aklımıza yüzlerce sorular geliyor. Peki hesabımız suspended (askıya alındıktan) sonra ne yapmamız gerekir? Bu sorunları profesyonel şekilde nasıl aşabiliriz? Kendi başımıza yapabilir miyiz? gibi kafanızda birçok soru işaretleri var.

 

Size bu konularda deneyimli ve başarılı olan yabancı bir siteden bahsedeceğiz.

Hizmetleri Neleri Kapsıyor?

Her şeyden önce, sizin için özel bir itiraz mektubu (appeal letter) hazırlarlar.  Appeal’da Askıya Alma Çözümüne ilişkin tüm bilgiler ve ayrıntılı açıklamalar yer almaktadır. Appeal metninizi hazır olduktan sonra size gönderirler. Ne yapacağınızı ve hangi taktikleri uygulayacağınızı söylerler.

Deneyimliler Mi? Başarı Oranları Nedir?

Evet. Askıya alınan birçok insanın hesabını tekrar aktif hale getirebildiler. Başarı oranı yüksektir.

Onlarla Nasıl İletişime Geçebiliriz?

BURAYA TIKLAYARAK WEB SITELERINE GİDEBİLİRSİNİZ!

İletişime geçmek için mail adreslerine bir e-posta gönderebilir veya web sitelerinde canlı desteğe bağlanabilirsiniz. Bu arada canlı destek ve e-posta hizmeti sunuyorlar.

Arkadaşlar, bu makalenin sizler için yararlı olduğunu umuyoruz. Askıya alınan hesabınızı eski durumuna getirip tekrar satış yapmanız dileğiyle…

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

    Bir cevap yazın

    − 8 = 2

    E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
    WhatsApp chat