Amazon 3 ASIN Suspend. Amazon Suspended Çözümü

Amazon 3 ASIN Suspend. Amazon Suspended Çözümü

Arkadaşlar bildiğiniz gibi son zamanlarda Amazon’da 3 ASIN suspend sorunu artık can sıkmaya başladı. Çoğu arkadaş daha ne olduğunu bile bilmeden direk suspend oluyor. Bu büyük sorun birkaç nedenden kaynaklanıyor. Bu durumlarda sıkça karşılaşılan sorunlardan biri yazılım olayıdır.

Yazılımla ürün listelediğinizde ürün seçimi için seçenekleri filtrelerken trademark ve prime ürünler seçmeseniz bile yazılım hatasıyla yanlış ürünler listeleyebiliyorsunuz. Tabii trademark olan bir ürün için Amazon sizden fatura ve yetki belgesi talep ediyor. Genelde 3 ürün (ASIN) için talep eder. 

Bu durumla karşılaşan çoğu arkadaşımız ne yapacağını, askıdan nasıl kurtulacağını, Amazon’la ne tür iletişime geçeceğini bilmiyorlar.

Bu durumlarla karşılaştığımızda aklımıza yüzlerce soru geliyor. Peki hesabımız suspended (askıya alındıktan) sonra ne yapmamız gerekir? Bu sorunları profesyonel şekilde nasıl aşabiliriz? Kendi başımıza yapabilir miyiz? gibi kafanızda birçok soru işaretleri var.

2 Yöntemle hesabınızı askıdan kurtarabilirsiniz.

1. Yöntem :

Kendi Başınıza Devam Etmek: Arkadaşlar öncelikle panik yapmadan mağazanızı inactive duruma getirip daha sonra Amazon’la iletişime geçerek yazılım hatası sonucu bu duruma geldiğinizi anlatıp şans vermelerini isteyebilirsiniz.  Eğer doğru bir şekilde plan of action (appeal letter) hazırlayacağınıza güvenmiyorsanız aşağıdaki (2.yöntemde) bahsettiğimiz siteden ücret karşılığı destek alabilirsiniz.

2. Yöntem :

Destek Almak: Öncelikle kendi başınıza yapmanız için İngilizce bilmeniz veya İngilizce bilen tanıdığınızın olması gerekir. Ayrıca İngilizce bilseniz bile Amazon’a güzel ve çözüme odaklı bir appeal hazırlayıp sunmanız gerekiyor. Eğer yeterli bilginiz yoksa mutlaka aracı bir kurum veya suspended konularında deneyimli kişiler, şirketler veya sitelerle çalışmanızı öneririz.

Size bu konularda deneyimli ve başarılı olan yabancı bir siteden bahsedeceğiz.

Hizmetleri Neleri Kapsıyor?

Her şeyden önce, hesabınız hakkında detaylı bilgi edinip sizin için özel bir itiraz mektubu (appeal letter) hazırlarlar.  Appeal’da Askıya Alma Çözümüne ilişkin tüm bilgiler ve ayrıntılı açıklamalar yer almaktadır. Appeal metninizi hazır olduktan sonra size gönderirler. Ne yapacağınızı ve hangi taktikleri uygulayacağınızı söylerler.

Deneyimliler Mi? Başarı Oranları Nedir?

Evet. Askıya alınan birçok insanın hesabını tekrardan aktif hale getirebildiler. Başarı oranları yüksek.

Hesabımızın Tekrar Aktif Olmasına Garanti Veriyorlar Mı?

 

Onlarla Nasıl İletişime Geçebiliriz?

BURAYA TIKLAYARAK  Web Sitelerine Gidebilirsiniz!

İletişime geçmek için mail adreslerine bir e-posta gönderebilir veya web sitelerinde canlı desteğe bağlanabilirsiniz.  (Canlı destek ve E-posta hizmeti sunuyorlar.)

Arkadaşlar, bu makalenin sizler için yararlı olacağını umuyoruz. Askıya alınan hesabınızı eski durumuna getirip tekrar satış yapmanız dileğiyle…

 

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

Bir cevap yazın

49 − 45 =

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat