Amazon Seller Hesabım Askıya Alındı. Amazon Açılış Suspendi ve Çözümü

Amazon Seller Hesabım Askıya Alındı. Amazon Açılış Suspendi ve Çözümü

Arkadaşlar bildiğiniz gibi son zamanlarda Amazon sebepsiz yere yeni açılan hesapları askıya alıyor. Bunun dışında fatura, yetki belgesi, hesap sağlığı, teslimat sürelerinin gecikmesi vs. gibi nedenler yüzünden de hesapları kolayca askıya alabiliyor.

Bu durumlarla karşılaştığımızda aklımıza yüzlerce sorular geliyor. Peki hesabımız suspended (askıya alındıktan) sonra ne yapmamız gerekir? Bu sorunları profesyonel şekilde nasıl aşabiliriz? Kendi başımıza yapabilir miyiz? gibi kafanızda birçok soru işaretleri var.

Size bu konularda yardımcı olabiliriz. 

Hizmetimiz Neleri Kapsıyor?

Her şeyden önce, sizin için özel bir itiraz mektubu (appeal letter) hazırlarız.  Appeal’da Askıya Alma Çözümüne ilişkin tüm bilgiler ve ayrıntılı açıklamalar yer almaktadır. Appeal metninizi hazır olduktan sonra size göndeririz. Ne yapacağınızı ve hangi taktikleri uygulayacağınızı söyleriz.

Deneyimli Miyiz? Başarı Oranımız Nedir?

Evet. Askıya alınan birçok insanın hesabını tekrar aktif hale getirebildik. Başarı oranımız yüksektir. Ama bu tür konularda garanti verilmez çünkü son karar Amazon’a aittir. Zaten bu hizmet karşılığında aldığımız ücret makuldür. Ücret tek seferlik ve Sadece 15 dolar. 

Sizinle Nasıl İletişime Geçebilirim?

Web sitemizden mail adresimize bir e-posta gönderebilir veya sol tarafta bulunan whatsapp butonu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Askıya alınan hesabınız hakkında ekran görüntüleriyle birlikte detaylı bir mesaj gönderirsiniz, bakarız ve ödemenizi yaptıktan sonra işlemlere başlarız. 

Arkadaşlar, bu makalenin sizler için yararlı olduğunu umuyoruz. Askıya alınan hesabınızı eski durumuna getirip tekrar satış yapmanız dileğiyle…

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

Bir cevap yazın

+ 56 = 57

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat