Etsy’de Satış Yapmak Kârlı mı? Etsy Dropshipping Eğitimi

Etsy’de Satış Yapmak Kârlı mı? Etsy Dropshipping Eğitimi

 

Etsy’de nasıl satış yapacağınızı merak ettiniz mi? Hemde düşündüğünüzden daha kolay. Tek yapmanız gereken bir satıcı hesabına kaydolmaktır sonra ürünlerinizi hemen listelemeye başlayabilirsiniz.  Çoğu e-ticaret markası için geçerli bir dağıtım kanalı. Etsy’nin diğer platformlardan farklı el işi ürünlerinin satılıyor olması. Sadece el işi ürünleri satmanız gerekiyor.

Ürünlerinizi Etsy’de listelerken kendi sitenizde, Amazon’da ve diğer pazarlarda satmaya devam edebilirsiniz. En iyi tarafı ise, ilk kurulumdan sonra Etsy satıcı hesabınızı korumak için çok az çalışma gerektirmesidir. (Etsy Satış/Dropshipping Eğitimi)

KİMLER ETSY’DE SATABİLİR?

Etsy’nin çevrimiçi pazarı dünyanın en büyüklerinden biridir. E-ticaret hakimiyetinde yükselişte hiçbir sanayi el değmemiş kaldı. Sonuç olarak, bugünlerde çoğu kişi Etsy’da satıyor.

Etsy’nin site içi araması da ürünlerinizin organik yollarla bulunması açısından çok faydalı olduğu da bir gerçek. İnsanlar çevrimiçi el işi ürünleri satın almak istediklerinde çoğu zaman Etsy’e giderler. Etsy’de, olabildiğince çok ürün satmak istiyorsanız, sitede bulunmamanız için bir neden yoktur. PayPal Ödemeleri pazardaki devden başka bir harika özellik. Size kendi PayPal hesabınızla ödeme yapma imkanı sunuyor, bu ödeme seçeneği online alışverişi hızlı ve kolay hale getiriyor.

 ÜRÜN KATEGORİLERİ ARAŞTIRMA

Etsy ekosistemi hakkında bilgi edinmek için kategorinizdeki en çok satan öğeleri inceleyebilirsiniz.

Etsy’deki tüm öğelerin alt kategorileri veya bunlarla ilişkili “göz atma noktaları” vardır. Bu düğümler, kullanıcılar yeni arama terimleri girmeden farklı kategorilerde gezinirken hangi ürünlerin ortaya çıktığını belirler. Örneğin, bir alışverişçi “Butik Kart ve Kart Oyunları” kategorisine bakarsa, o düğümdeki öğeler gösterilir.

 ETSY KAYIT OLMA AŞAMASI

Etsy’de kayıt olup satışa başlamak birkaç dakikanızı alır. Yani Amazon gibi zorlu süreçler yok. 

Bu yazımızda buraya kadar umarız faydası olmuştur.  Okuduğunuz için Teşekkürler!

Etsy Dropshipping Eğitimi almak için HEMEN TIKLAYINIZ!

Kurslarımızda Etsy ile beraber diğer eğitimlere de erişmiş olacaksınız.

 

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

Bir cevap yazın

8 + 2 =

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat