GS1 Onaylı EAN Numaraları Nereden Alınır? Amazon ve Ebay İçin GTIN Kodu Nasıl Alınır?

GS1 Onaylı EAN Numaraları Nereden Alınır? Amazon ve Ebay İçin GTIN Kodu Nasıl Alınır?

Amazon gibi e-ticaret platformlarında ve bazı e-ticaret platformlarında manuel ürün listeleme için bir barkod numarasının gerekli olduğunu anlıyoruz. Bu kodlar yalnızca Amazon ve eBay için değil, Google ve iTunes için de geçerlidir.

Bazı web siteleri daha önce Amazon’da kullanılan barkod numaralarını satabilirler. Bu bir felâket olur. Sonuç olarak, onlardan şüphelenebilirsin. Ve haklısın. Birçok kişi “EAN numaralarını satın almak için en güvenli yer neresidir?” diye merak ediyor.

Bu, bu makalede ele alınacaktır …

Amazon İçin Güvenilir EAN Kodları Nereden Alınır?

Değerli arkadaşlar, internette güvenilir barkodlu siteler mevcuttur. Bu sitelere ulaşmak için Google’da arama yapabilirsiniz. Bu işlem için tüm web sitelerini ayrıntılı şekilde incelemeniz gerekebilir. Ancak paniğe kapılmayın, size güvenilir bir site önereceğiz.

Amazon ve diğer pek çok perakendeci için EAN barkodları satın almak üzere “BuyBarcodesCheap.com”u önemle tavsiye ederiz.

Bu web sitesindeki barkodları Amazon, eBay, iTunes, Newegg ve diğer birçok web sitesinde kullanabilirsiniz. Bu siteden güvenle satın alabilirsiniz. Bu web sitesinde özel teklifler ve hediye kodları da bulunmaktadır.

Bu web sitesinde tekrar eden ücretler bulunmamaktadır ve üyelik kaydı yapmanıza da gerek yoktur. Bu web sitesindeki barkodlar sadece tek seferlik bir ücret karşılığında sunulur ve yıllık bir ücret talep edilmez.

Üyelik şartı, doldurulması gereken uzun formlar ve barkod numaralarınızı nasıl kullanabileceğiniz konusunda herhangi bir sınırlama yoktur. Barkodunuz size aittir ve hayatınızın geri kalanında uygun gördüğünüz şekilde kullanabilirsiniz. Web sitesinin kullanıcı yorumlarını Buradaki Linkten okuyabilirsiniz. 

Hızlı servis! Siparişler genellikle alındıktan sonraki saatler içinde işlenir (EAN kodlarınıza hemen ihtiyacınız varsa, kendileriyle iletişime geçebilirsiniz).

Aşağıdaki promosyon kodunu kullanarak %5 indirim kazanabilirsiniz.:  “A5VPERT”

➜ EAN KODLARINIZI ONLINE ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

UPC kodlarını da bu web sitesinden satın alabilirsiniz. Web sitesi ayrıca UPC/EAN barkodlarını güvenle satın almanıza olanak tanır. 

Artık BuyBarcodesCheap’in güvenilir bir web sitesi olduğunu biliyorsunuz.

Makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz! Başarılarınızın devamını diler, bol kazançlar elde etmenizi temenni ederiz!

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

Bir cevap yazın

− 3 = 2

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat