Amazon İçin GS1 UPC Kodları Nereden Alınır?

Amazon İçin GS1 UPC Kodları Nereden Alınır?

Amazon gibi e-ticaret platformlarında ve bazı e-ticaret sitelerinde manuel ürün listeleme için bir barkod numarasının gerekli olduğunu anlıyoruz. Bu kodlar yalnızca Amazon ve eBay için değil, Google ve iTunes için de geçerlidir.

Bazı web siteleri daha önce Amazon’da kullanılan barkod numaralarını satabilirler. Bu bir felâket olur. Sonuç olarak, onlardan şüphelenebilirsin. Ve haklısın. Birçok kişi “UPC barkodlarını satın almak için en güvenli yer neresi?” diye merak ediyor.

Bu, bu makalede ele alınacaktır …

İnternette güvenilir barkodlu siteler var değerli arkadaşlar. Bunları bir Google araması yaparak bulabilirsiniz. Bunu başarmak için, tüm web sitelerini tek tek incelemeniz gerekecek. Lütfen paniğe kapılmayın. Size güvenilir bir web sitesi önereceğiz.

Amazon ve diğer birçok perakendeci için UPC barkodları satın almak için “BuyBarcodesCheap.com”u önemle tavsiye ederiz.

Bu web sitesindeki barkodları Amazon, eBay, iTunes, Newegg ve diğer birçok web sitesinde kullanabilirsiniz.  Bu siteden güvenle satın alabilirsiniz. Bu web sitesinde özel teklifler ve hediye kodları da bulunmaktadır.

Burada yinelenen ücretler yoktur. Kaydolmaya gerek yok. Bu web sitesinin barkodları tek seferlik bir ücret karşılığında sunulmaktadır; yıllık ücret yoktur.

Üyelik şartı, doldurulması gereken uzun formlar ve barkod numaralarınızı nasıl kullanabileceğiniz konusunda herhangi bir sınırlama yoktur. Barkodunuz size aittir ve hayatınızın geri kalanında uygun gördüğünüz şekilde kullanabilirsiniz. Web sitesinin kullanıcı yorumlarını Buradaki Linkten okuyabilirsiniz. 

UPC Kodları Satın Alın

Hızlı servis! Siparişler genellikle alındıktan sonraki saatler içinde işlenir (UPC kodlarınıza hemen ihtiyacınız varsa, kendileriyle iletişime geçebilirsiniz).

Aşağıdaki kupon kodunu girerek %5 tasarruf edebilirsiniz: “A5VPERT”

➜ UPC KODLARINIZI ONLINE ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

Ayrıca bu web sitesinden EAN kodları da satın alabilirsiniz. Web sitesi ayrıca UPC/EAN barkodlarını güvenle satın almanıza olanak tanır. 

Artık BuyBarcodesCheap.com’un güvenli bir web sitesi olduğunun farkındasınız.

Makalemizi okuduğunuz için teşekkürler! İyi çalışmalar ve Bol Kazançlar dileriz!

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

    Bir cevap yazın

    50 − 47 =

    E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
    WhatsApp chat