Paypal Hesabı Açma 2019: Amerika Paypal Hesabı Açma. 100% Onaylı ABD Paypal Hesabı Nasıl Açılır?

Paypal Hesabı Açma 2019: Amerika Paypal Hesabı Açma. 100% Onaylı ABD Paypal Hesabı Nasıl Açılır?

Arkadaşlar biliyorsunuz ki PayPal Türkiye’de faaliyetlerini durdurdu. Fakat birçok sitede hala PayPal ile alışveriş yapılıyor veya ödeme alınıyor. Size bu yazımızda PayPal hesabı nasıl açılır  ve PayPal’ı nasıl kullanmaya devam edebiliriz bu konulardan bahsedeceğiz. Amerika üzerinden hem bireysel (personal) hem de işletme (business) hesabı  açabilirsiniz. Normalde işletme hesabı için VPN gerekmiyor. Kendi IP adresinizden PayPal hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Ancak PayPal hesabını ABD den elde edeceğiniz için ücretli VPN hizmeti kullanmanız gerek.  Bireysel hesaplar için de aynı şekilde VPN kullanmanız gerekecek. PayPal hesaplar için Amerika IP’si ile bağlanalım ve hesabımızı açtıktan sonra asla VPN’siz giriş yapmayalım.

Arkadaşlar web sitemize gelene kadar muhtemelen birçok site dolaşmışsınızdır. Ve birçok sitede PayPal hesabı açmak için Kıbrısa ya da Gürcistana gitmeniz veya Payoneer üzerinden sanal banka hesabı açıp ABD PayPal hesabıyla eşleştirmeniz anlatılıyor. Bu yazımızda sizlere güncel bilgiler paylaşarak 100% onaylı ABD PayPal hesabı nasıl açılır onu göstereceğiz.

Arkadaşlar ABD PayPal hesabına erişmek için ABD banka hesabı, Kredi kartı ve SSN bilgilerine ihtiyacımız olduğunu biliyorsunuz. Tüm bunlara bir arada sahip olmamız gerçekten zor. Bu yüzden çoğu kişi ABD PayPal hesabı açmakta zorlanıyor. Ama üzülmenize gerek yok. Sizlere paylaşacağımız bir web sitesiyle bu sorunu kolayca aşacak ve onaylı ABD PayPal hesabına 24-48 saat içinde erişmiş olacaksınız.

 VCC (Sanal Kredi Kartı) + Telefon Doğrulama + Banka (Sanal Banka Hesabı) + SSN + ABD Adresi ile onaylanacaktır.

100% Onaylanmış ABD Paypal Hesabı ile Neler Elde Etmiş Olacaksınız?

ABD telefonu, isim, adres, doğum tarihi, kart bilgileri, banka bilgileri, işletme adı ve SSN numarası alacaksınız.

NOT: Yukarıdaki bilgiler için hiçbir doküman / scan sağlamıyorlar.

Aslında işlemler çok basit. Yapmanız gereken aşağıdaki paylaşmış olduğumuz siteye giderek onaylı ABD PayPal hesabı edinmek. 

Ücreti 125 dolar. Siteye girdikten sonra karta ekleyip ödemenizi yaptıktan sonra 24-48 saat içinde PayPal hesabınıza erişmiş oluyorsunuz.

Hemen Buraya Tıklayarak ABD Onaylı PayPal Hesabı Elde Edebilirsiniz! 

Bunun yanısıra sanal ABD numarası hizmeti de sunuyorlar. 

 

Yazar hakkında

Avatar

E-ticaret Team author

  Bir cevap yazın

  + 70 = 77

  AMAZON DROPSHIPPING EĞİTİMİ 40 DOLAR!KURS İÇERİĞİNİ İNCELE!
  + +
  Merhaba
  Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  %d blogcu bunu beğendi: