PayPal Hesabı Açma Hizmeti. Online Ödeme Almanız ve Alışveriş Yapmanız için PayPal Hesabı. 100% Onaylı Paypal Hesabı Nasıl Açılır?

PayPal Hesabı Açma Hizmeti. Online Ödeme Almanız ve Alışveriş Yapmanız için PayPal Hesabı. 100% Onaylı Paypal Hesabı Nasıl Açılır?

Arkadaşlar bildiğiniz üzere PayPal Türkiye’de 2016 Haziran ayından itibaren faaliyetlerini durdurdu. Fakat birçok sitede hala PayPal ile alışveriş yapılıyor veya ödeme alınıyor. Onaylı PayPal hesabı ile E-ticaret ve alışveriş yapabilir, kolayca para gönderip ve kabul edebilirsiniz.

Size bu yazımızda PayPal hesabı nasıl açılır ve PayPal’ı nasıl kullanmaya devam edebiliriz bu konulardan bahsedeceğiz.  

Arkadaşlar web sitemize gelene kadar muhtemelen birçok site dolaşmışsınızdır. Ve birçok sitede PayPal hesabı açmak için Kıbrısa ya da Gürcistana gitmeniz, İngiltere üzerinden PayPal hesabı açmanız veya Payoneer üzerinden sanal banka hesabı açıp ABD PayPal hesabıyla eşleştirmeniz anlatılıyor. Bu yazımızda 2 farklı yolla, 100% onaylı PayPal hesabı nasıl açılır onu anlatacağız.

Arkadaşlar Onaylı PayPal hesabına erişmek için PayPal’da çalışacak bir banka hesabı, kredi/banka kartı, kod doğrulama için çalışan bir numara, yurtdışı adresi ve kimlik bilgilerine genellikle pasaporta ihtiyacınız olacaktır. Yurt dışı PayPal hesabı açmak için tüm bunlara bir arada sahip olmanız gerçekten zor. Bu yüzden çoğu kişi ABD, Avrupa vs onaylı PayPal hesabı açmakta zorlanıyor. 

Aslında 2 yolla yurtdışı PayPal hesabı edinebilirsiniz:

1.Kendiniz araştırarak, zaman harcayarak. İnternet üzerinden sanal numara, sanal banka hesapları (payoneer. transferwise vs.) sanal kredi kartları vs. gibi gerekli hesapları araştırarak temin edebileceğiniz web siteleri mevcut. Fakat çoğu sanal banka hesapları veya numaralar çalışmıyor. Üzerinde detaylı araştırma yapmanız gerek.  Ama üzülmenize gerek yok.  Eğer zamanınız yoksa, bunu sizin için belirli bir ücret karşılığı yapabilen bir web sitesi önerebiliriz. 

2. PayPal hesap açılışı hizmeti sunan ortaklık yaptığımız bir site önereceğiz. Hizmetlerinden faydalanarak PayPal hesabı açabilirsinizYukarıda bahsettiğimiz gibi eğer zaman harcamak, vakit kaybetmek istemiyorsanız bu site sizin yerinize kısa zaman içinde PayPal hesabı açabilir ve onaylı şekilde size sunabilir. Detaylı bilgi ve ücretler için kendileriyle iletişime geçebilir veya WhatsApp ile yazabilirsiniz: +1 856 390 3535.

PayPal hesabını Türkiye’de kullanabilir miyim?

Evet, elde ettiğiniz PayPal hesabını Türkiye’den kolayca yönetebilirsiniz.

 

Hemen Buraya Tıklayarak Yurt dışı Onaylı PayPal Hesabı Elde Edebilirsiniz! 

 

 

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

Bir cevap yazın

15 + = 21

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat