WhatsApp İkinci Numara Alma. Geçici ABD Telefon Numarası Almak. WhatsApp Doğrulama Numarası

WhatsApp İkinci Numara Alma. Geçici ABD Telefon Numarası Almak. WhatsApp Doğrulama Numarası

İkinci bir WhatsApp hesabı mı açmak istiyorsunuz? Bunun için sanal bir numaraya mı ihtiyacınız var? Evetse, o zaman bu makale tam size göre. Bu makale sizi doğru yola götürecek.

Bildiğiniz gibi, birçok kişinin bir Sanal ABD Telefon Numarasına ihtiyacı vardır. Ve ABD dışında yaşayan insanların çoğu, birçok nedenlerden dolayı kullanmak için Sanal ABD Telefon Numarası aramaktalar. Asıl neden ise, bu numarayı SMS Doğrulama için kullanmaktır. Örneğin, bazı insanlar yeni bir WhatsApp hesabı oluşturmak için buna ihtiyaç duyuyor, bazıları eBay ve PayPal hesablarını doğrulamak için ihtiyaç duyuyorlar. Hatta bazı kişiler ABD banka hesabı SMS doğrulaması için bile kullanıyorlar. Ve ABD numarası elde etmenizin arkasında bir sürü sebep olduğunu görüyorsunuz. 

Sanal bir ABD telefon numarası arıyorsanız ve buraya geldiyseniz, doğrulama amacıyla kullanmak için gerçek bir ABD cep telefonu numarası bulamamışsınızdır. Muhtemelen birçok yol ve taktik denediniz, ancak başarısız oldunuz. Sanal ABD numaraları sağlayan birçok web sitesi ve uygulama olduğunu biliyoruz. Fakat çoğu işe yaramaz. Aranızdan bazıları sanal numarayı tek seferlik (geçici) kullanmak ister, bazıları da uzun bir süre için ister. İster tek seferlik, isterse de uzun bir sürelik olsun önemli olan SMS kodu alması ve istediğiniz gibi çalışmasıdır.

Ve aramalarımız sonucu sizin için iyi bir haberimiz var. Artık endişelenmenize gerek yok. Bu yazımızda sanal bir ABD telefon numarası alacağınız güvenilir, hızlı ve  %100 çalışan bir web sitesini paylaşacağız. Böylelikle WhatsApp, PayPal, eBay, Banka hesaplarınızı ve diğer çevrimiçi telefon numarası onayı gerektiren sitelerdeki hesabınızı onaylatabilirsiniz. 

Böylece sanal numarayı ikinci bir WhatsApp hesabı açmak veya istediğiniz herhangi bir doğrulama/sms için kullanabilirsiniz.

Bu numaraları WhatsApp, PayPal, eBay vb. gibi sitelerde kullanabilirsiniz. Sanal ABD Telefon Numaranıza çok hızlı bir şekilde erişebileceksiniz. Sanal ABD numarasının fiyatı da çok uygun. Sadece 9.99 dolara elde edebilirsiniz.

Bu Web Sitesi Ne Sağlar?

😎WhatsApp, PayPal, eBay, Banka Hesap Doğrulamaları için Sanal Bir ABD Telefon Numarası;
😎ABD Onaylı Google Voice Hesabı;
😎Müşteri memnuniyeti;  Canlı Destek, E-posta ve WhatsApp Desteği sunuyorlar;
😎Çok Hızlı E-posta Teslimatı

Ne Yapmalıyım? Bu Web Sitesi Nasıl Çalışır?

Sadece web sitelerine giderek bir Sanal ABD telefon numarası almanız gerekir; (SANAL ABD TELEFON NUMARANIZI ALMAK İÇİN HEMEN TIKLAYINIZ). Başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Satın aldıktan sonra, ABD numarası ve telefon giriş bilgileriniz e-posta adresinize gönderilecektir. Siparişinizi maksimum 3-18 saat içinde tamamlanacak ve telefon numaranız e-posta adresinize gönderilecektir.

Web Sitesi Özellikleri:

✅US Sanal ABD Telefon Numaranızı WhatsApp, PayPal, eBay, Google Voice, Banka Doğrulama ve Diğer Birçok Site İçin Kullanabilirsiniz!
✅ Tek seferlik Ücret – Sadece bir kez ödeme yaparsınız. Yıllık veya yenileme ücreti yok, üyelik ücreti yok!
✅Uygun Fiyat. Sadece 9,99 dolar  ödersiniz ve numaranızı sadece bir defa değil uzun bir süre kullanabilirsiniz.
✅Hızlı ve Harika Müşteri Hizmetleri. Canlı Destek, E-posta ve WhatsApp Desteği Sunuyorlar

Paylaştığımız kupon kodunu % 10 indirim elde etmek için kullanabilirsiniz (Kupon kodu: deal10)

(ABD Telefon Numaranızı Almak İçin Hemen Tıklayınız)

Umarız bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Okuduğunuz için teşekkürler !!!

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

    Bir cevap yazın

    1 + 9 =

    Amazon FBA, Dropshipping, Affiliate Marketing, WordPress ve Dijital Pazarlama- Tüm Kurslar Dahil SADECE 65 DOLAR!
    WhatsApp chat
    %d blogcu bunu beğendi: