Amazon Barkod Nasıl Alınır? Amazon UPC Kodu Nasıl Alınır? UPC Satın Al

Amazon Barkod Nasıl Alınır? Amazon UPC Kodu Nasıl Alınır? UPC Satın Al

Amazon’da manuel ürün listelememiz için barkod numaralarına ihtiyac duyuyoruz. Her bir ürün için farklı barkod numarası kullanmamız gerekiyor. 

 UPC nedir?

Universal Product Code (UPC) – Amerika Birleşik Devletleri’nde perakende ambalaj için yaygın olarak kullanılan 12 basamaklı bir barkoddur. Birkaç farklı barkod türü olmasına rağmen, UPC sembolü, ABD’deki neredeyse her perakende ürün üzerinde görünür ve bu, dünyanın bu bölgesinde en çok yönlü ve kabul edilebilir ürün kodu türüdür. Altında GTIN-12 numarası bulunan bir barkoddan oluşur. (GS1 Destekli UPC  kodu almak için HEMEN TIKLAYIN)

Nereden UPC kodu satın alabilirim? Hangi siteler güvenilir? Güvenilir olduğunu nasıl öğrenebilirim?

UPC kodu almanız için birçok site mevcut fakat doğru ve GS1 destekli barkod bulmanız biraz zor. Bunun için Google’da arama yaparak barkod sitelerine göz atabilirsiniz. Uygun fiyata barkod satın almanız için size önerebileceğimiz birkaç site var.

 1. Buybarcodescheap
 2. eBay

BuyBarcodesCheap : tanesi 2,50 dolara barkod satın alabilirsiniz. Ayrıca barkod sayısını yüksek tuttuğunuz sürece gerçekten iyi bir indirim alabiliyorsunuz ek olarak size hediye barkod bile sunuyorlar. Güvenilir bir site.

eBay : Arama yaparak barkod satan çok fazla satıcı bulabilirsiniz. Sahte barkod satan dolandırıcılar da var yorumlara dikkat ediniz.

Yukarıda belirttiğimiz sitelere göz atarak size uygun olan siteden barkodlarınızı satın alabilirsiniz.

Barkodlarınızın doğruluğunu ve GS1 destekli olup olmadığını kontrol etmek için aşağıdaki siteye giderek barkodunuzu girip arama yapabilirsiniz: (Gs1 Check)

 

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

  Bir cevap yazın

  2 + 2 =

  GS1 ONAYLI AMAZON BARKOD SITESI (UPC/EAN) - HEMEN SATIN AL !
  WhatsApp chat
  %d blogcu bunu beğendi: