Amazon Barkod Nasıl Alınır? Amazon UPC Kodu Nasıl Alınır? UPC Satın Al

Amazon Barkod Nasıl Alınır? Amazon UPC Kodu Nasıl Alınır? UPC Satın Al

Amazon’da manuel ürün listelememiz için barkod numaralarına ihtiyac duyuyoruz. Her bir ürün için farklı barkod numarası kullanmamız gerekiyor. 

 UPC nedir?

Universal Product Code (UPC) – Amerika Birleşik Devletleri’nde perakende ambalaj için yaygın olarak kullanılan 12 basamaklı bir barkoddur. Birkaç farklı barkod türü olmasına rağmen, UPC sembolü, ABD’deki neredeyse her perakende ürün üzerinde görünür ve bu, dünyanın bu bölgesinde en çok yönlü ve kabul edilebilir ürün kodu türüdür. Altında GTIN-12 numarası bulunan bir barkoddan oluşur. (GS1 Destekli UPC  kodu almak için HEMEN TIKLAYIN)

Nereden güvenilir bir UPC kodu satın alabilirim? Hangi siteler güvenilir?

UPC kodu almanız için birçok site mevcut fakat doğru ve GS1 destekli barkod bulmanız biraz zor. Bunun için Google’da arama yaparak barkod sitelerine göz atabilirsiniz. Uygun fiyata barkod satın almanız için size önerebileceğimiz harika bir site var. Ayrıca GS1 destekli olduğunu da kontrol ettik. Sıkıntısız bir şekilde kullanabilirsiniz. 

BuyBarcodesCheap : tanesi 2,50 dolara barkod satın alabilirsiniz. Ayrıca barkod sayısını yüksek tuttuğunuz sürece gerçekten iyi bir indirim alabiliyorsunuz ek olarak size hediye barkod bile sunuyorlar. Güvenilir bir site. Ve barkodları Amazon’da sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Aşağıdaki kupon kodunu kullanarak 5%-lik bir indirim elde edebilirsiniz: 

Kupon kodu –  “A5VPERT”

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. 

 

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

Bir cevap yazın

54 − = 49

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat