UPC Kodu Satın Al. Çevrimiçi Amazon Barkodları Elde Et. Amazon Ürün Listeleme Kodları

UPC Kodu Satın Al. Çevrimiçi Amazon Barkodları Elde Et. Amazon Ürün Listeleme Kodları

UPC kodu mu satın almak istiyorsunuz? Amazon’da ürün listelemek için güvenilir UPC kodları mı arıyorsunuz? O zaman bu makale tam size göre. Okumaya devam ediniz…

Amazon’da veya diğer e-ticaret platformlarında manuel ürün listelemeniz için barkod numaralarına ihtiyac duyuyoruzsunuz. Her bir ürün için farklı barkod numarası kullanmanız gerekiyor. 

 Peki, UPC nedir?

Universal Product Code (UPC) – Amerika Birleşik Devletleri’nde perakende ambalaj için yaygın olarak kullanılan 12 basamaklı bir barkoddur. Birkaç farklı barkod türü olmasına rağmen, UPC sembolü, ABD’deki neredeyse her perakende ürün üzerinde görünür ve bu, dünyanın bu bölgesinde en çok yönlü ve kabul edilebilir ürün kodu türüdür. Altında GTIN-12 numarası bulunan bir barkoddan oluşur. (GS1 Destekli UPC  kodu almak için HEMEN TIKLAYIN)

Nereden UPC kodu satın alabilirim? Hangi siteler güvenilir? Güvenilir olduğunu nasıl öğrenebilirim?

UPC kodu almanız için birçok site mevcut fakat doğru ve GS1 destekli barkod bulmanız için biraz araştırma yapmanız gerek. Bunun için Google’da arama yaparak barkod sitelerine göz atabilirsiniz. Bulabileceğiniz birçok güvenilir site var. Uygun fiyata barkod satın almanız için size önerebileceğimiz sitelerden birkaç tanesi:

  1. BuyReliableBarcodes
  2. Buybarcodescheap

BuyReliableBarcodes : tanesi 4.00 dolara barkod satın alabilirsiniz. Adından da bilindiği üzere güvenilir bir site. Ayrıca barkod sayısını yüksek tuttuğunuz sürece gerçekten iyi bir indirim alabiliyorsunuz ek olarak size hediye barkod bile sunuyorlar. Sitede indirim kodu da paylaşılıyor. 

BuyBarcodesCheap : tanesi 2,50 dolara barkod satın alabilirsiniz. Ayrıca barkod sayısını yüksek tuttuğunuz sürece gerçekten iyi bir indirim alabiliyorsunuz ek olarak size hediye barkod bile sunuyorlar. Güvenilir bir site.

Barkodlarınızın doğruluğunu ve GS1 destekli olup olmadığını kontrol etmek için aşağıdaki siteye giderek barkodunuzu girip arama yapabilirsiniz: (Gs1 Check)

 

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

Bir cevap yazın

7 + 2 =

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat