Amazon Ürün Bulma Yazılımı. Jungle Scout Nedir? Jungle Scout Nasıl Kullanılır?

Amazon Ürün Bulma Yazılımı. Jungle Scout Nedir? Jungle Scout Nasıl Kullanılır?

Amazon için ürün araştırmasına gelince, Jungle Scout Amazon’a yakın verileriyle şimdiye kadarki en iyi ürün bulma yazılımı olarak gösterilebilir. Doğal olarak, birçok başarılı satıcı ürünlerini bulmak için Jungle Scout kullanıyor. Jungle Scout’un bir Chrome Uzantısı ve bir Web Uygulaması vardır. Bu yazımızda, Juncle Scout’u  inceleyip ve nasıl kullanıcağınızı anlatacağız.

Ürün Araştırması İçin Jungle Scout Nasıl Kullanılır? Juncle Scout Web Uygulaması

Tamam, ilk olarak Juncle Scout Web uygulaması ile başlayalım! Juncle Scout Web Uygulaması, Amazon ürünleri ile (şu anda 70 milyon) büyük bir veritabanına sahiptir. Web Uygulaması ile ilgili en iyi şey, bu veritabanında kendi filtrelerinizle arama yapabilmenizdir. Amazon’da satılacak yeni bir ürün ararken, muhtemelen çok fazla satış ve çok az rekabet içeren ürünleri aramak istersiniz.

Bu yüzden filtrelemeyi çok basit tutmak için, 50’den az incelemeye sahip ve ayda 5000 dolardan fazla geliri olan ürünleri aramanız daha iyi olur.
Web Uygulaması daha sonra veritabanında bulunan 70.000.000 ürünü arayacak ve bu filtrelere dayanarak uygun ürünleri arayıp bulacaktır.

 
 
Bu şekilde güzel satışlar yapan ürünler bulabilirsiniz. Juncle Scout Web uygulamasını elde etmek için yapmanız gereken sadece Juncle Scout web sitesine giderek istediğiniz ve sizin için uygun olan bir paketi seçip, kayıt olup abone olmak.
.
Jungle Scout Chrome Eklentisi
 
 
 

Juncle Scout Chrome Eklentisi  Lite ve Profesyonel olarak 2 pakete ayrılıyor.
Jungle Scout Extension, Amazon web sitesinde kullandığınız bir Chrome eklentisidir. Ne satmak istediğiniz konusunda karar vermenize yardımcı olmak ve Amazon’da satılan ürünler için “perde arkasında” satış verilerini kolayca görmenize olanak tanır.

Jungle Scout, önceki 30 gün içinde tahmini satış hacmini ve Amazon’un ürününüzü satmak için alacağı ücretleri tahsil eder. Bir ürünün satmanız için karlı olup olmayacağını anlamak için bu verileri kullanabilirsiniz.

Juncle Sout’da İzlenen Veriler

Ürün adı
Marka
Fiyat
Kategori
Derece
Satış
Gelir
Yorumlar
Değerlendirme
Satıcı
Kesintiler
Kâr

Juncle Scout’ın tüm paketlerini incelemek için HEMEN TIKLAYINIZ!!!

 

Yazar hakkında

Avatar

E-ticaret Team author

  Bir cevap yazın

  6 + 3 =

  AMAZON DROPSHIPPING EĞİTİMİ 40 DOLAR!KURS İÇERİĞİNİ İNCELE!
  + +
  Merhaba
  Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  %d blogcu bunu beğendi: