Amazon Ürün Bulma Yazılımı. Jungle Scout Nedir? Jungle Scout Nasıl Kullanılır?

Amazon Ürün Bulma Yazılımı. Jungle Scout Nedir? Jungle Scout Nasıl Kullanılır?

Amazon için ürün araştırmasına gelince, Jungle Scout Amazon’a yakın verileriyle şimdiye kadarki en iyi ürün bulma yazılımı olarak gösterilebilir. Doğal olarak, birçok başarılı satıcı ürünlerini bulmak için Jungle Scout kullanıyor. Jungle Scout’un bir Chrome Uzantısı ve bir Web Uygulaması vardır. Bu yazımızda, Jungle Scout’u  inceleyip ve nasıl kullanıcağınızı anlatacağız.

Ürün Araştırması İçin Jungle Scout Nasıl Kullanılır? Jungle Scout Web Uygulaması

Tamam, ilk olarak Jungle Scout Web uygulaması ile başlayalım! Jungle Scout Web Uygulaması, Amazon ürünleri ile (şu anda 70 milyon) büyük bir veritabanına sahiptir. Web Uygulaması ile ilgili en iyi şey, bu veritabanında kendi filtrelerinizle arama yapabilmenizdir. Amazon’da satılacak yeni bir ürün ararken, muhtemelen çok fazla satış ve çok az rekabet içeren ürünleri aramak istersiniz.

Bu yüzden filtrelemeyi çok basit tutmak için, 50’den az incelemeye sahip ve ayda 5000 dolardan fazla geliri olan ürünleri aramanız daha iyi olur.
Web Uygulaması daha sonra veritabanında bulunan 70.000.000 ürünü arayacak ve bu filtrelere dayanarak uygun ürünleri arayıp bulacaktır.

 
 
Bu şekilde güzel satışlar yapan ürünler bulabilirsiniz. Jungle Scout Web uygulamasını elde etmek için yapmanız gereken sadece Jungle Scout web sitesine giderek istediğiniz ve sizin için uygun olan bir paketi seçip, kayıt olup abone olmak.
.

Jungle Scout Chrome Eklentisi

 
 
 

Jungle Scout Chrome Eklentisi  Lite ve Profesyonel olarak 2 pakete ayrılıyor.
Jungle Scout Extension, Amazon web sitesinde kullandığınız bir Chrome eklentisidir. Ne satmak istediğiniz konusunda karar vermenize yardımcı olmak ve Amazon’da satılan ürünler için “perde arkasında” satış verilerini kolayca görmenize olanak tanır.

Jungle Scout, önceki 30 gün içinde tahmini satış hacmini ve Amazon’un ürününüzü satmak için alacağı ücretleri tahsil eder. Bir ürünün satmanız için karlı olup olmayacağını anlamak için bu verileri kullanabilirsiniz.

Jungle Sout’da İzlenen Veriler

Ürün adı
Marka
Fiyat
Kategori
Derece
Satış
Gelir
Yorumlar
Değerlendirme
Satıcı
Kesintiler
Kâr

Jungle Scout’ın tüm paketlerini incelemek için HEMEN TIKLAYINIZ!!!

 

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

Bir cevap yazın

50 + = 58

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat