Amazon’da Satılacak Ürün Bulma. Amazon Ürün Bulma Programı. AMZScout Nedir? AMZScout Nasıl Kullanılır?

Amazon’da Satılacak Ürün Bulma. Amazon Ürün Bulma Programı. AMZScout Nedir? AMZScout Nasıl Kullanılır?

 

Amazon için ürün araştırmasına gelince, AMZScout Amazon’a yakın verileriyle en iyi ürün bulma yazılımlarından biri olarak gösterilebilir. AMZScout Chrome eklentisi için sunmuş olduğu ücretsiz  15 günlük, Web tabanlı yazılımı için 7 günlük deneme süresi ve uygun fiyatı ile her geçen gün daha çok kullanıcı kazanmaktadır.  AMZScout’un bir Chrome Uzantısı ve bir Web Uygulaması vardır. Bu yazımızda, AMZScout’u inceleyip ve nasıl kullanıcağınızı anlatacağız.

Ürün Araştırması İçin AMZScout Nasıl Kullanılır? AMZScout Web Uygulaması

Tamam, ilk olarak AMZScout Web uygulaması ile başlayalım! 7 günlük ücretsiz deneme süresiyle AMZScout Web Uygulaması, Amazon ürünleri ile büyük bir veritabanına sahiptir. Web Uygulaması ile ilgili en iyi şey, bu veritabanında kendi filtrelerinizle arama yapabilmenizdir. Amazon’da satılacak yeni bir ürün ararken, muhtemelen çok fazla satış ve çok az rekabet içeren ürünleri aramak istersiniz.

 

Bu yüzden filtrelemeyi çok basit tutmak için, 50’den az incelemeye sahip ve ayda 5000 dolardan fazla geliri olan ürünleri aramanız daha iyi olur.
Web Uygulaması daha sonra veritabanında bulunan binlerce ürünü arayacak ve bu filtrelere dayanarak uygun ürünleri arayıp bulacaktır.

 
 
Bu şekilde güzel satışlar yapan ürünler bulabilirsiniz. AMZScout Web uygulamasını elde etmek için yapmanız gereken sadece AMZScout web sitesine giderek istediğiniz ve sizin için uygun olan bir paketi seçip, kayıt olup abone olmak.
 
 

AMZScout PRO Chrome Eklentisi

 
 
 

AMZScout PRO Extension, Amazon web sitesinde kullandığınız bir Chrome eklentisidir. Ne satmak istediğiniz konusunda karar vermenize yardımcı olmak ve Amazon’da satılan ürünler için “perde arkasında” satış verilerini kolayca görmenize olanak tanır.

AMZScout, önceki 30 gün içinde tahmini satış hacmini ve Amazon’un ürününüzü satmak için alacağı ücretleri tahsil eder. Bir ürünün satmanız için karlı olup olmayacağını anlamak için bu verileri kullanabilirsiniz. Ayrıca sitemizde paylaştığımız linkimizle 30 dolar indirim elde edebilirsiniz.  AMZScout Extension PRO 30 DOLAR İNDİRİM LİNKİ

AMZScout FİYAT

AMZScout Web uygulaması fiyatlandırması ayda 30 ile 60 $ arasında değişmektedir ve ayrıca 7 günlük ücretsiz deneme imkanı sunar. Aylık basic plan 29,99 dolar, başlangıç planı aylık 39,99 dolar, iş planı aylık 59,99 dolar.

AMZScout PRO Chrome eklentisi, bir kerelik ömür boyu 199 $ fiyatla sunulmaktadır. Ayrıca yılda 99 $ veya aylık 44,99 $ fiyatlandırma planı ile satın alınabilir. Ayrıca 15 günlük deneme süresi sunuyor.

AMZScout’ın tüm paketlerini incelemek için HEMEN TIKLAYINIZ!!!

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

Bir cevap yazın

65 − 58 =

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat