Amazon’da Yeni Açılan Hesapların Askıya Alınması. Amazon Suspended Çözümü. Amazon Suspend Desteği

Amazon’da Yeni Açılan Hesapların Askıya Alınması. Amazon Suspended Çözümü. Amazon Suspend Desteği

Arkadaşlar bildiğiniz üzere son zamanlarda Amazon sebepsiz yere yeni açılan hesapları askıya alıyor. Bu durumla karşılaşan çoğu arkadaşımız ne yapacağını, askıdan nasıl kurtulacağını, Amazon’la ne tür iletişime geçeceğini bilmiyorlar.

Bu durumlarla karşılaştığımızda aklımıza yüzlerce sorular geliyor. Peki hesabımız suspended (askıya alındıktan) sonra ne yapmamız gerekir? Bu sorunları profesyonel şekilde nasıl aşabiliriz? Kendi başımıza yapabilir miyiz? gibi kafanızda birçok soru işaretleri var.

Öncelikle kendi başınıza yapmanız için İngilizce bilmeniz veya İngilizce bilen tanıdığınızın olması gerekir. Ayrıca İngilizce bilseniz bile Amazon’a güzel ve çözüme odaklı bir appeal hazırlayıp sunmanız gerekiyor. Eğer yeterli bilginiz yoksa mutlaka aracı bir kurum veya suspended konularında deneyimli kişiler veya firmalarla çalışmanızı öneririz.

Size Amazon Suspended Çözümü hizmetimizi sunuyoruz.

Hizmetimiz Neleri Kapsıyor?

Öncelikle suspend durumunuz için size özel appeal mektubu hazırlıyoruz. Appeal’da suspend çözümü için tüm bilgiler ve detaylı açıklamalar yer alıyor. Appeal metniniz hazır olduktan sonra size gönderiyoruz. Ne yapmanız gerektiğini ve hangi taktikleri uygulamanızı söylüyoruz.

Suspended Konusunda Deneyimli Misiniz ve Başarı Oranınız Nedir?

Evet. Hesabı suspend olmuş birçok arkadaşımızın hesabını yeniden aktif hale getirebildik. Başarı oranımız yüksek.

Hesabımızın Yeniden Aktif Olmasına Garanti Veriyor Musunuz?

Hayır. Bu konuda başarı oranımız yüksek fakat yine de garanti vermiyoruz.

Hizmetinizin Ücreti Ne Kadar?

Sadece tek seferlik 25 dolar ödeyerek suspended çözümü hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra işlemlere başlıyoruz.

DİKKAT : Kayıt olmadan önce lütfen şartlarımızı dikkatlice okuyunuz!

Sizinle Nasıl İletişime Geçebiliriz?

destek@eticaretegitimkursu.com adresimize e-posta gönderebilir veya İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Arkadaşlar umarız bu yazımız sizler için faydalı olmuştur. En kısa zamanda hesabınızı suspended durumundan kurtarıp satışlara başlamanız dileğiyle…

 

 

 

 

 

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

    Bir cevap yazın

    2 + 8 =

    WhatsApp chat
    %d blogcu bunu beğendi: