Amazon’da Yeni Açılan Hesapların Askıya Alınması. Amazon Suspended Çözümü. Amazon Suspend Desteği

Amazon’da Yeni Açılan Hesapların Askıya Alınması. Amazon Suspended Çözümü. Amazon Suspend Desteği

Arkadaşlar bildiğiniz üzere son zamanlarda Amazon sebepsiz yere yeni açılan hesapları askıya alıyor. Bu durumla karşılaşan çoğu arkadaşımız ne yapacağını, askıdan nasıl kurtulacağını, Amazon’la ne tür iletişime geçeceğini bilmiyorlar.

Bu durumlarla karşılaştığımızda aklımıza yüzlerce sorular geliyor. Peki hesabımız suspended (askıya alındıktan) sonra ne yapmamız gerekir? Bu sorunları profesyonel şekilde nasıl aşabiliriz? Kendi başımıza yapabilir miyiz? gibi kafanızda birçok soru işaretleri var.

Öncelikle kendi başınıza yapmanız için İngilizce bilmeniz veya İngilizce bilen tanıdığınızın olması gerekir. Ayrıca İngilizce bilseniz bile Amazon’a güzel ve çözüme odaklı bir appeal hazırlayıp sunmanız gerekiyor. Eğer yeterli bilginiz yoksa mutlaka aracı bir kurum veya suspended konularında deneyimli kişiler veya firmalarla çalışmanızı öneririz.

Paylaşacağımız site size Amazon Suspended Çözümü hizmeti sunuyor.

Suspend Hizmeti Neleri Kapsıyor?

Öncelikle suspend durumunuz için size özel appeal mektubu hazırlanıyor. Appeal’da suspend çözümü için tüm bilgiler ve detaylı açıklamalar yer alıyor. Appeal metniniz hazır olduktan sonra size gönderiliyor. Ne yapmanız ve hangi taktikleri uygulamanız gerektiği söyleniliyor.

Hesabımızın Yeniden Aktif Olmasına Garanti Veriliyor Mu?

Hayır. 

Hizmeti Ücreti Ne Kadar?

Sadece tek seferlik 50 dolar ödeyerek suspended çözümü hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra işlemlere başlanılıyor. NM Digital Team bu konuda size daha detaylı bilgi verecektir.

DİKKAT : Kayıt olmadan önce lütfen şartlarını dikkatlice okuyunuz!

Sizinle Nasıl İletişime Geçebiliriz?

destek@eticaretegitimkursu.com adresimize e-posta gönderebilir veya İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz! 

NM Digital Team sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

Arkadaşlar umarız bu yazımız sizler için faydalı olmuştur. En kısa zamanda hesabınızı suspended durumundan kurtarıp satışlara başlamanız dileğiyle…

 

 

 

 

 

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

    Bir cevap yazın

    44 − 41 =

    E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
    WhatsApp chat