Amazon’da Hesabın Askıya Alınması. Amazon Suspend Sorunu ve Çözümü. Amazon Suspend Kaldırma

Amazon’da Hesabın Askıya Alınması. Amazon Suspend Sorunu ve Çözümü. Amazon Suspend Kaldırma

Arkadaşlar bildiğiniz üzere son zamanlarda Amazon sebepsiz yere yeni açılan hesapları askıya alıyor. Bunun dışında fatura, yetki belgesi, hesap sağlığı, teslimat sürelerinin gecikmesi vs. gibi nedenler yüzünden de hesapları kolayca askıya alabiliyor.

Bu durumlarla karşılaştığımızda aklımıza yüzlerce sorular geliyor. Peki hesabımız suspended (askıya alındıktan) sonra ne yapmamız gerekir? Bu sorunları profesyonel şekilde nasıl aşabiliriz? Kendi başımıza yapabilir miyiz? gibi kafanızda birçok soru işaretleri var.

Öncelikle kendi başınıza yapmanız için İngilizce bilmeniz veya İngilizce bilen tanıdığınızın olması gerekir. Ayrıca İngilizce bilseniz bile Amazon’a güzel ve çözüme odaklı bir appeal hazırlayıp sunmanız gerekiyor. Eğer yeterli bilginiz yoksa mutlaka aracı bir kurum veya suspended konularında deneyimli kişiler veya firmalarla çalışmanızı öneririz. Size bu konularda (suspended) yardımcı olabiliriz.

Peki Nasıl Çalışıyoruz?

Öncelikle hesabınızın suspended olma nedenini öğreniyor. Sonra askıya alınma durumuna göre harekete geçiyoruz.

Tüm Askıya Alınmış Hesaplar için Destek Oluyor Musunuz?

Evet. Bazen istisnai durumlar olabiliyor. Yine de emin olmak için ücret ödemeden önce bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. (Whatsapp : +1 530 522 8686 – lütfen sadece hesabınızla ilgili mesaj gönderiniz)

 

Hesabımızı Kurtarabilecek Misiniz?

Askıya alınan birçok insanın hesabını tekrar aktif hale getirebildik. Başarı oranımız yüksektir. Ama bu tür konularda garanti verilmez çünkü son karar Amazon’a aittir. Zaten bu hizmet karşılığında aldığımız ücret makuldür. 

Ne Kadar Ücret Karşılığı Suspend (Çözümü) Hizmeti Sunuyorsunuz?

Sadece 15 Dolara Amazon Suspend Çözüm Hizmeti sunuyorlar. Tek seferlik 15 Dolar ödeyerek hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ödemeniz tamamlandıktan sonra işlemlere başlayacağız. Daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Arkadaşlar umarız bu yazımız sizler için faydalı olmuştur. En kısa zamanda hesabınızı suspended durumundan kurtarıp satışlara başlamanız dileğiyle…

 

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat