Amazon’da Hesabın Askıya Alınması. Amazon Suspend Sorunu ve Çözümü. Amazon Suspend Kaldırma

Amazon’da Hesabın Askıya Alınması. Amazon Suspend Sorunu ve Çözümü. Amazon Suspend Kaldırma

Arkadaşlar bildiğiniz üzere son zamanlarda Amazon sebepsiz yere yeni açılan hesapları askıya alıyor. Bunun dışında fatura, yetki belgesi, hesap sağlığı, teslimat sürelerinin gecikmesi vs. gibi nedenler yüzünden de hesapları kolayca askıya alabiliyor.

Bu durumlarla karşılaştığımızda aklımıza yüzlerce sorular geliyor. Peki hesabımız suspended (askıya alındıktan) sonra ne yapmamız gerekir? Bu sorunları profesyonel şekilde nasıl aşabiliriz? Kendi başımıza yapabilir miyiz? gibi kafanızda birçok soru işaretleri var.

Öncelikle kendi başınıza yapmanız için İngilizce bilmeniz veya İngilizce bilen tanıdığınızın olması gerekir. Ayrıca İngilizce bilseniz bile Amazon’a güzel ve çözüme odaklı bir appeal hazırlayıp sunmanız gerekiyor. Eğer yeterli bilginiz yoksa mutlaka aracı bir kurum veya suspended konularında deneyimli kişiler veya firmalarla çalışmanızı öneririz. Bu şekilde yaparsanız sizin için faydalı olacaktır ve vakit kaybetmeden sorununuzu çözmüş olacaksınız.

Size bu konularda (suspended) deneyimli ve başarılı olan yabancı bir siteden bahsedeceğiz.

Peki Bu Site Nasıl Çalışıyor?

Öncelikle hesabınızın suspended olma nedenini öğreniyor. Sonra askıya alınma durumuna göre harekete geçiyor.

Tüm Askıya Alınmış Hesaplar için Destek Oluyor Mu?

Evet. Yine de emin olmak için ücret ödemeden önce kendileriyle canlı destekten görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Hesabımızı Kurtarabilecekler Mi?

Başarı oranları yüksek yine de kendileriyle görüşerek detaylı bilgi elde edebilirsiniz. Ayrıca kendileri canlı destek ve e-posta hizmeti sunuyorlar. 

Ne Kadar Ücret Karşılığı Suspend (Çözümü) Hizmeti Sunuyorlar?

Sadece 660 Dolara Amazon Suspend Çözüm Hizmeti sunuyorlar. Tek seferlik 660 Dolar ödeyerek hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ödemeniz tamamlandıktan sonra işlemlere başlayacaklardır. Daha fazla bilgi edinmek için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

WEB SİTELERİNE GİTMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ!

Arkadaşlar umarız bu yazımız sizler için faydalı olmuştur. En kısa zamanda hesabınızı suspended durumundan kurtarıp satışlara başlamanız dileğiyle…

 

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

    E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
    WhatsApp chat