Amazon’dan Amazon’a Dropshipping Yapmak

Amazon’dan Amazon’a Dropshipping Yapmak

Arkadaşlar Dropshipping nedir, nasıl yapılır herhalde biliyorsunuzdur,eğer bilmiyorsanız Dropshipping nedir ve nasıl yapılır yazımızı okuyabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere bir çok yöntemlerle Dropshipping yapabiliriz. İşte Çin’den ABD’ye, ABD içinde local ve hızlı dropshipping yapabiliriz. Ebay’dan Amazon’a, Walmart’dan Amazon’a, Aliexpress’den Amazon’a yani ürün fiyatını satacağımız mağazadan daha aşağı bulacağımız herhangi bir siteden yapabiliriz. (Amazon Dropshipping Eğitimi)

Bide Amazon’dan Amazon’a Dropshipping var. Yani ürünleri Amazonda bulup bir başka Amazon pazarında satabiliriz.

Mesela;Amazon ABD’de bulup Amazon Kanada’da satabiliriz veya Amazon İngiltere’de bulup Amazon Fransa’da satabiliriz.Yani bu şekil devam ediyor. Sadece önemli olan ürünleri doğru şekilde bulmak ,doğru şekilde fiyatlandırmak ve listelemek. Bide en önemlisi prime satıcılarından uzak durmaktır. Normal FBM tedarikçi veya satıcıları ile iş yapacağız.

Çünkü sonralar Amazon bizden stock faturası isteyecek ve prime satıcılarından almamız sıkıntı olur, bu yüzden bizim için  FBM satıcılar daha iyi olacaktır. Bu durumlara dikkat etmenizi öneriyoruz. Çünkü gerçekten çok önemli konulardır. Ve Amazonda herhangi bir ürün listelemeden önce faturanızı hazır bulundurun.

Herşeyi doğru şekilde yaptıktan sonra zaten gerisi gelecektir. Bide bildiğiniz gibi bu işlerde emek vermek, zaman ve sabırlı olmak en önemli noktalardandır. Yani normal hayatda nasıl çalışıyorsak, burda da aynı şekilde çalışacağız.

Başlarda emek ver, sonralar karşılığını al!

Herhalde videonu izledikten sonra kafanızdaki sorular birazcıkda olsa azalmıştır. Evet arkadaşlar tüm kurallara uyduktan sonra Dropshipping iş modelini güzel bir şekilde yapabilirsiniz. Korkmanıza gerek yok!

Amazon Dropshipping Eğitimi almak istiyorsanız HEMEN TIKLAYIN!

Eğer başka internetten para kazanma yolları arıyorsanız YouTube kanalımızı öneriyoruz. Buradan kanalımıza abone olarak videolarımızı izlemeye başlayabilirsiniz. İyi seyirler!

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

Bir cevap yazın

17 − 15 =

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat