BuyBarcodesCheap Barkod Satın Almak İçin Güvenli Bir Yer mi? Amazon Barkod Kodu Satın Alın

BuyBarcodesCheap Barkod Satın Almak İçin Güvenli Bir Yer mi? Amazon Barkod Kodu Satın Alın

Amazon dahil bazı e-ticaret platformlarının manuel ürün listeleme için bir barkod numarası gerektirdiğinin farkındayız. Bu kodlar, Amazon, eBay ve diğer perakendecilere ek olarak Google ve iTunes ile çalışır.

Amazon’da çalışmayan kodlar bazı web sitelerinde satılabilir. Bu üzücü bir durumdur. Bu nedenle, onlara şüpheyle yaklaşıyorsunuz. Haklısınız da. Bu makalede BuyBarcodesCheap.com web sitesini ele alacağız.

BuyBarcodesCheap, Barkod Satın Almak İçin Güvenilir Bir Web Sitesi mi?

Evet. Bu web sitesinde güvenle alışveriş yapabilirsiniz. BuyBarcodesCheap sitesinde hediye kodları ve özel fırsatlar bulunmaktadır.

Tekrarlayan ücretler yoktur. Aylık bir ücret yoktur. Bu web sitesindeki barkodlar tek seferlik bir ücrete tabidir; sürekli maliyetler yoktur.

Üyelik gereksinimleri yoktur, doldurmanız gereken uzun formlar yoktur ve barkod numaralarınızı nasıl kullanabileceğinize dair herhangi bir kısıtlama yoktur. Barkod sizinle kalır ve istediğiniz gibi kullanma özgürlüğüne sahipsiniz.

Hızlı teslimat hizmeti! Siparişler genellikle 15-60 dakika içinde işlenir. Bazı durumlarda alındıktan birkaç saat sonra işleme alınabilir.

Aşağıdaki kupon kodunu kullanmak, %5 indirim sağlayacaktır:

İndirim kodu: “a5vpert”

➜ONLİNE UPC KODLARINIZI ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

➜ONLİNE EAN KODLARINIZI ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

BuyBarcodesCheap’in güvenli bir web sitesi olduğunu artık anladınız. Bu web sitesi üzerinden UPC ve EAN barkodlarını güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Harika bir gün geçirin!

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

    Bir cevap yazın

    41 + = 48

    E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
    WhatsApp chat