Google Voice Nedir? ABD Onaylı Google Voice Numarası Almak

Google Voice Nedir? ABD Onaylı Google Voice Numarası Almak

Google Voice, size Google numarası olarak bilinen eşşiz bir telefon numarası sağlar ve birden fazla telefona yönlendirmenizi sağlayan internet tabanlı bir hizmettir. Böylece, servis sağlayıcınızı, işinizi veya evinizi değiştirdikçe, telefon numaranız size ulaşmaya çalışan insanlar için aynı kalır.

Google Voice ayrıca aramaları taramanıza, numaraları engellemenize ve her arayana kurallar uygulamanıza izin verir. Bir sesli posta mesajı aldığınızda, Google Voice bu metni kopyalar ve size bir e-posta veya kısa mesaj halinde gönderir. Ayrıca Google Voice numarasını normal ABD numarası gibi kullanabilirsiniz. Örneğin, yeni bir WhatsApp hesabı oluşturmak, Telegram, eBay vb. gibi önemli sitelerde hesabınızı doğrulamak için de kullanabilirsiniz. 

Ve gelelim Google Voice numarasını nasıl elde edeceğimize…

Bildiğiniz gibi, Google Voice yalnızca ABD hesabını destekliyor. Ve Amerika Birleşik Devletleri dışında yaşayan insanların çoğu, birçok yerlerde kullanmak için bir Google Voice hesabı (telefon numarası) arıyor. Web sitemize gelinceye kadar muhtemelen birçok web sitesini ziyaret etmişsinizdir. Ve size bir Google Voice hesabını nasıl oluşturacağınızı söylemişler. Fakat anlatılan yöntemlerin çoğu başarısız oluyor.

Daha önce bahsettiğimiz gibi önemli sitelerde kullanmanız veya ABD telefon numarasına sahip olmanız için bir Google Voice hesabına ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Çoğu kişi WhatsApp, eBay, Telegram, Bazı Bankalar vb. gibi sitelerde hesap doğrulama nedeniyle SMS kodu almak için Google Voice numarasına ihtiyaç duyuyor. Ve ne yazık ki, Google Voice hesabını elde etmekte zorlanıyorsunuz.

Google Voice hesabı sağlayan birçok siteler var. Doğal olarak, hangi sitenin daha güvenilir olduğunu ve hangi siteden Google Voice hesabı almanız gerektiğini bilmiyorsunuz. Bu yüzden kafanızda yüzlerce soru olabiliyor. Ama endişelenmenize gerek yok. Sizinle paylaşacağımız mükemmel ve güvenilir bir web sitesi ile, bu sorunu kolayca aşacak ve güzel bir şekilde çalışan ABD onaylı Google Voice hesabınıza  3-18 saat içinde erişebileceksiniz.

Paylaşacağımız sitenin fiyatı da çok uygun. Google Voice telefon numaranıza sadece tek seferlik ücret ödeyerek 12.99 Dolar karşılığında erişebileceksiniz.

Bu Web Sitesi Ne Sağlıyor?

 • WhatsApp, Telegram, eBay, Banka Hesabı Doğrulama (bazı bankalar) ve Daha Fazlası İçin Sanal ABD Telefon Numarası;
 • ABD onaylı Google Voice Hesabı ;
 • Müşteri Memnuniyeti;
 • Hızlı E-posta Teslimatı

Peki Ne Yapmamız Gerek. Sistem Nasıl Çalışıyor?

 1. Öncelikle bu web sitesinden Google Voice telefon numaranızı satın alıyorsunuz; (Google Voice Hesabınızı Elde Etmek için Hemen Tıklayınız)
 2. Siparişinizi Maksimum 3-18 saat içinde tamamlıyor ve sms / Sesli sms alacak olan Google Voice Telefon numarası bilgilerinizi kayıtlı e-posta adresinize gönderiyorlar.

(Şimdi Google Voice Telefon Numaranızı Almak İçin Hemen Tıklayınız)

Siteye gidip “ORDER NOW” butonuna tıklayıp ödemenizi yaptıktan sonra siparişinizi işleme alacaklar ve en kısa zamanda Google Voice hesabınıza erişeceksiniz. Aşağıdaki indirim kodunu kullanarak 10% indirimden yararlanabilirsiniz.

Kupon kodu:  “deal10”

 

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

  Bir cevap yazın

  17 + = 19

  E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
  WhatsApp chat