Sanal Amerika Numarası Alma. WhatsApp, Telegram, eBay için Sanal ABD Telefon Numarası Satın Alma.

Sanal Amerika Numarası Alma. WhatsApp, Telegram, eBay için Sanal ABD Telefon Numarası Satın Alma.

 

Pek çok durumda, herkesin doğrulama amacıyla ABD Telefon Numarasına ihtiyacı vardır, ancak hepimiz ABD dışında yaşıyoruz, bu nedenle doğrulama amacıyla kullanmak üzere gerçek bir ABD cep telefonu bulamıyoruz, ancak yardım edebilecek sanal bir telefon numarası almak artık daha kolay. Ve elde edeceğimiz sanal numarayla WhatsApp, PayPal (bazı durumlarda PayPal’da çalışmayabilir) , eBay,  Banka vb. gibi onay kodu gerektiren yerler için hesabımızı doğrulayabiliriz.

Web sitemize gelinceye kadar muhtemelen birçok siteyi ziyaret etmişsinizdir. Ve birçok sitede, doğrulama kodunu almak için bazı mobil uygulamaları indirip kullanıcağınız söylenir. Fakat çoğu işe yaramaz. Bu yazımızda, WhatsApp, eBay ve bazı bankalar için % 100 doğrulama kodunu elde edeceğiniz Sanal ABD Telefon Numarasını nasıl alacağınızı göstereceğiz.

Sanal ABD telefon numaraları sağlayan birçok site ve uygulama var. Ancak çoğu doğrulama kodunu alamıyor. Ama endişelenmenize gerek yok. Sizinle paylaşacağımız mükemmel ve güvenilir bir web sitesi ile, bu sorunu kolayca aşacak ve bir doğrulama kodu alacak olan Sanal ABD telefon numarasına 3-18 saat içinde erişebileceksiniz.

Fiyatı da çok uygun. Sanal ABD telefon numaranıza sadece tek seferlik ücret ödeyerek 12.99 Dolar karşılığında erişebileceksiniz.

 

Bu Web Sitesi Ne Sağlar?

  • WhatsApp, eBay, Banka Hesabı Doğrulama (bazı bankalar) ve Daha Fazlası İçin Sanal ABD Telefon Numarası;
  • ABD onaylı Google Voice Hesabı ;
  • Müşteri Memnuniyeti;
  • Hızlı E-posta Teslimatı

Peki Sistem Nasıl Çalışır?

  1. Öncelikle bu web sitesinden Sanal ABD numaranızı satın alıyorsunuz; (Sanal ABD Telefon Numaranızı Almak için Tıklayınız)
  2. Sms / Sesli sms alacak olan telefon numaranızın erişim giriş bilgilerini kayıtlı e-posta adresinize gönderiyorlar;
  3. Siparişinizi Maksimum 3-18 saat içinde tamamlıyor ve telefon numarası bilgilerinizi e-posta adresinize gönderiyorlar.

(Şimdi Sanal ABD Telefon Numaranızı Almak İçin Hemen Tıklayınız)

Siteye gidip “ORDER NOW” butonuna tıklayıp ödemenizi yaptıktan sonra siparişinizi işleme alacaklar ve en kısa zamanda sanal Amerikan telefon numaranıza erişeceksiniz. Bu arada 10% indirim almak için kupon kodunuz  (“deal10”)

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

Bir cevap yazın

44 − 40 =

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat