Müzik, Beste ve Ritim Satarak Para Kazanmak. Evde Yapılan Müzikten Para Kazanma

Müzik, Beste ve Ritim Satarak Para Kazanmak. Evde Yapılan Müzikten Para Kazanma

“Müziğimi nasıl satabilir ve nasıl para kazanırım ” diye soruyor musunuz? 
Son yıllarda müzik endüstrisi bağımsız bir devrime tanıklık etti, çünkü daha fazla imzasız sanatçılar büyük bir etiketin arkası olmadan ana akımın içine girdi.

Müzik yeteneğine sahipseniz, sesinize ve yaptığınız bestelere güveniyorsanız, müzik albümü yapmadan da para kazanabilirsiniz. Amatör müzisyenler şimdi müziklerini YouTube’da paylaşarak bir kitle oluşturmaya çalışıyorlar. Bu doğru yöntem olabilir, ancak çabalarınızı ücretsiz paylaşırsınız!

Eğer bağımsız bir sanatçı olarak kariyer yapmayı ve tutkunuzdan para kazanmaya kadar başlamak isteyen bir müzisyenseniz, çevrimiçi müzik satmayı öğrenmek önemli bir ilk adımdır.

Bağımsız müzik dağıtıcıları sayesinde, imzasız, albüm çıkarmayan ve müziklerini evde besteleyen sanatçılar şarkılarını dünyanın önde gelen çevrimiçi müzik mağazalarına (iTunes, Spotify, Apple Music vb.) ve platformlarına dağıtıyorlar.

Şarkı ve besteleme konusunda iddialı olduğunuzu düşünüyorsanız, çevrimiçi olarak kendi müziklerinizi satabilirsiniz.

Çevrimiçi müzik web sitelerinin en başarılılarından biri  olan DittoMusic, albümlerinizi veya singel’larınızı kendi sitelerinde satmanıza ve ayrıca Facebook, Amazon, Spotify, Google Play ve iTunes Store’da satmanıza olanak tanır.

Yukarıda bahsettiğimiz web sitesi tamamen ücretsiz değil. Bununla birlikte, bir albüm yapma ve videoları müzik kanallarında yayınlama maliyetlerini düşündüğünüzde, bu sitelere ödediğiniz para çok komik ve ucuz kalır.

Hemen Müziğini Paylaş ve Sat!

Eğer internetten para kazanma yolları arıyorsanız YouTube kanalımızı öneriyoruz. Buradan kanalımıza abone olarak videolarımızı izlemeye başlayabilirsiniz. İyi seyirler!

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

Bir cevap yazın

96 − 93 =

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat