Shopify Eğitimi. Dropshipping ile Para Kazanmak

Shopify Eğitimi. Dropshipping ile Para Kazanmak

Öncelikle dropshipping nedir sorusuna cevap verecek olursak :

Kısacası stoğunuz olmadan ürün satarak para kazanmak demektir! Herhangi bir ürünü tedarikçinin sitesinden alıp kendi mağazanızda veya herhangi bir online platformda listelersiniz. Tedarikçi 1’e satıyorsa siz 3’e satarsınız. Müşteri sitenize gelip sipariş verip parasını öder. Siz de direkt tedarikçiye ödeyip müşterinin bilgilerini ona aktarırsınız. Böylece ürüne eliniz bile değmeden ürün müşterinize kargolanır.

Peki ya Shopify? Dropshipping yapmamız için katkı sağlar mı?

Ürünlerinizi online olarak satmayı düşünüyorsanız, web geliştirme veya kodlama konusunda kod (veya herhangi bir) deneyiminiz yoksa endişelenmeyin. Shopify, kutudan çıkmaya hazır ve yüzlerce şablonla birlikte kapsamlı bir e-ticaret web oluşturucusu sunar.

Shopify dropshipping mağaza oluşturmanız için kolaylık sağlıyor fakat aylık ücreti gerçekten pahalı. Aylık 29 dolar ödemeniz gerekiyor. 

Shopify yerine WordPress ile aynen Shopify’daki gibi kolaylıkla kendinize özel bir dropshipping sitesi oluşturup aylık değil,  yıllık olarak 23-30 dolar civarı ödeyip çok ucuza dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Shopify, WordPress ve Amazon’da Dropshipping yapmanız için çok uygun bir fiyata eğitim seti hazırladık. Yapmanız gereken kursumuza kaydolup sıfırdan eğitim alıp işlemlere başlamak. Eğitim Setini İncelemek ve Kursumuza Kaydolmak için HEMEN TIKLAYIN!!! (Açılan sayfada Dropshipping eğitimini içeren kurslarımız üzerine tıklayıp inceleyebilirsiniz)

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

Bir cevap yazın

5 + 3 =

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat