Uzaktan Amerika’da Banka Hesabı Açmak. Amerika’ya Gitmeden Banka Hesabı Nasıl Açılır?

Uzaktan Amerika’da Banka Hesabı Açmak. Amerika’ya Gitmeden Banka Hesabı Nasıl Açılır?

Uzaktan Amerika’da banka hesabı açmak istiyor musunuz? Cevabınız evet ise, o zaman doğru yerdesiniz. Yapmanız gereken sadece arkanıza yaslanıp makalemizi okumak ..

Bildiğiniz gibi, ABD’de bir banka hesabı açmak, özellikle kara para aklamayı önlemek için zor yasalar nedeniyle oldukça zordur. Bununla birlikte, küçücük işlemler ve biraz sabır ile, yine de bunu yapabilirsiniz. İşte nasıl yapılacağını  makalemizde anlattık. 

Günümüzde ABD dışında yaşayanlar, birçok amaç için kullanmak üzere bir ABD Banka Hesabı arıyor.  Muhtemelen bir Amerika banka hesabının nasıl alınacağı ile ilgili bazı bilgiler veren birçok web sitesi gördünüz. Muhtemelen çok zor yollar göstermişlerdir ya da sadece Payoneer, Neteller gibi sanal banka hesapları açabileceğinizin yollarını anlatmışlardır.

Nerede yaşarsanız yaşayın, Amerika dışında yaşayan insanlar için uzaktan bir Amerikan banka hesabı açmak gerçekten zor. Birçok banka ABD vatandaşı olmayan kişilere hiçbir şekilde hesap açmıyor.

Lütfen sadece bu makaleye odaklanın. Çünkü sizin için iyi haberlerimiz var. Bunun için endişelenmenize gerek yok. Bu yazımızda ABD vatandaşı olmayanlar için dijital bir ABD Bankası hesabı nasıl açacağınızı paylaştık. Böylece hesabınızı kolayca açacak ve  birçok neden için kullanabileceksiniz. Bu banka hesabını Stripe, Amazon vb. gibi online platformlar için de kullanabilirsiniz.

Bu banka ABD’de Global Müşteriler için oluşturulan ilk bankadır. Bahsettiğimiz banka, dünyanın herhangi bir yerinden ABD’de herkesin paraya erişmesini, göndermesini, almasını ve depolamasını kolaylaştırır.

Çoklu para birimi barındıran digital ABD banka hesabını uzaktan kolayca açabilirsiniz. Bireysel hesaplar ve işletme hesaplarını Amerikan ikametgahına ihtiyaç duymadan kabul ederler. Şu anda hizmet vermiyorlar, bekleme listelerine katılabilmeniz için müşterilerini topluyorlar. Böylece bekleme listesinde yerinizi güvence altına alabilir ve hizmet verme tarihine yaklaşırken özel promosyonlara katılabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYARAK BEKLEME LİSTELERİNE KATILABİLİRSİNİZ!

Web sitelerine gittikten sonra Online Formda sadece milliyetinizi, adınızı ve e-posta adresinizi girmeniz yeterlidir. 

Yazımızı okumaya zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz!

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

Bir cevap yazın

18 − 12 =

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat