Affiliate Marketing Tam Olarak Nasıl Çalışır. Affiliate Marketing ile Para Kazanmak

Affiliate Marketing Tam Olarak Nasıl Çalışır. Affiliate Marketing ile Para Kazanmak

Öncelikle Affiliate Marketing nedir hemen kısaca özet geçelim:

Affiliate Marketing (Satış Ortaklığı) – Başkalarının ürünlerini pazarlayarak komisyon almak demektir!

Mesela: 1. A ürününün sahibi diyor ki ürünümü satan kişilere 30% komisyon ödeyeceğim. Ürün sizin tarafınızdan satılırsa anında 30% komisyon alıyorsunuz! A ürününün fiyatı 10$ ise 10$ x 30%=3$. Böylece 3$ kazancınız oluyor.!

2. Satış Ortaklığı Yöntemi’nde ürün sahipleri bazen yüzdelikle değil de belirledikleri sabit fiyatı ödüyorlar. Mesela ürünümü pazarlayan kişiye 2$ vereceğim diyorlar. Ürünü satmayı başarırsanız kazancınız 2$ oluyor!

Aşağıdaki videodan Affiliate Marketing nedir, nasıl çalışır ve nasıl para kazanılır daha detaylı öğrenebilirsiniz:

Videoyu izledikten sonra herhalde takıldığınız noktalar vardır. Eğer kafanızda Affiliate Marketing sitelerine nasıl üye olunur, nasıl yapabiliriz, hangi siteler güvenli, kendimize özel affiliate sistemi nasıl oluştururuz soruları varsa, merak etmeyin sizlere sıfırdan, kolay, anlaşılır bir dilde hazırlanmış ve çok uygun bir fiyata Affiliate kursumuzu sunuyoruz. Eğer ilgileniyorsanız  Eğitim Kursu sayfamıza giderek Affilite Marketing (3 in 1) kursu üzerine tıklayıp kurs içeriğini görebilir ve inceleyebilirsiniz. Kursumuza kaydolup ödeme yaptıktan sonra anında erişim sağlayacaksınız.

Yazar hakkında

Avatar

E-ticaret Team author

  Bir cevap yazın

  + 53 = 59

  AMAZON DROPSHIPPING EĞİTİMİ 40 DOLAR!KURS İÇERİĞİNİ İNCELE!
  + +
  Merhaba
  Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  %d blogcu bunu beğendi: