Affiliate Marketing Tam Olarak Nasıl Çalışır? Affiliate Marketing ile Para Kazanmak

Affiliate Marketing Tam Olarak Nasıl Çalışır? Affiliate Marketing ile Para Kazanmak

Öncelikle Affiliate Marketing nedir hemen kısaca özet geçelim:

Affiliate Marketing (Satış Ortaklığı) – Başkalarının ürünlerini pazarlayarak komisyon almak demektir!

Mesela: 1. A ürününün sahibi diyor ki ürünümü satan kişilere 30% komisyon ödeyeceğim. Ürün sizin tarafınızdan satılırsa anında 30% komisyon alıyorsunuz! A ürününün fiyatı 10$ ise 10$ x 30%=3$. Böylece 3$ kazancınız oluyor.!

2. Satış Ortaklığı Yöntemi’nde ürün sahipleri bazen yüzdelikle değil de belirledikleri sabit fiyatı ödüyorlar. Mesela ürünümü pazarlayan kişiye 2$ vereceğim diyorlar. Ürünü satmayı başarırsanız kazancınız 2$ oluyor!

Eğer kafanızda Affiliate Marketing sitelerine nasıl üye olunur, nasıl yapabiliriz, hangi siteler güvenli, kendimize özel affiliate sistemi nasıl oluştururuz soruları varsa, merak etmeyiniz sizlere sıfırdan, kolay, anlaşılır bir dilde hazırlanmış ve çok uygun bir fiyata Affiliate kursumuzu sunuyoruz. Eğer ilgileniyorsanız  Kurslarımız sayfamıza giderek kurslarımızı inceleyebilir ve Affiliate Marketingin yer aldığı eğitimlerimizin üzerine tıklayıp kurs içeriğini görebilir ve inceleyebilirsiniz. Kursumuza kaydolup ödeme yaptıktan sonra anında erişim sağlayacaksınız.

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

Bir cevap yazın

3 + 1 =

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat