Ücretsiz Web Sitesi Ziyaretçi Sayısı Arttırmanın 6 Yolu

Ücretsiz Web Sitesi Ziyaretçi Sayısı Arttırmanın 6 Yolu

Bu yazımızda, web sitenize daha fazla ziyaretçi nasıl çekeceğinizi göstereceğiz. Bir çevrimiçi işletme çalıştırıyorsanız, kitleniz işinizin can damarıdır çünkü iş modelinizin çalışmasını sağlar.

Tek bir jeton harcamadan daha fazla ziyaretçi çekmek için en sevdiğimiz fikirlerden 6’sı.

1. Uzun kuyruklu anahtar kelimelere odaklanın

Uzun kuyruklu anahtar kelimeler daha sık ve daha spesifik ve genellikle daha uzun – daha sık aranan anahtar kelimelerdir.

Uzun kuyruklu anahtar kelimelerin genellikle daha yüksek bir dönüşüm değeri olur, ancak düşük hacimli google arama trafiği ve Uzun kuyruklu anahtar kelimeler, genel anahtar kelimelerden (tıklama başına daha düşük maliyet (TBM) daha yüksek tıklama oranına (TO) oranla daha düşük bir rekabete sahiptir.

Uzun kuyruklu anahtar kelimeler nasıl araştırılır.

Kendi uzun anahtar kelimenizi bulmak için 2 basit adım.

a) Anahtar Kelime Planlayıcı (Keyword Planner)

Anahtar Kelime Planlayıcı üzerinden birincil akış, yeni yüksek hacimli anahtar kelime ve reklam grubu fikirleri aramaktır. Anahtar kelime planlayıcıyı seçerek adım adım kullanın.

b) 7 Search

2. Blog içeriğinizi yeni ve orijinal bir şekilde yazın (Kopya olmasın)

Yeni, benzersiz içerik pazarlaması, markanızın sesini çekici hale getirebilir ve yeni kitle ile ücretsiz trafik çekebilirsiniz.

İyi bir içeriği okumak da kolaydır. Kişisel deneyimlerinizden yazınız.

Eminim blogunuzun konusuyla ilgili çok fazla deneyiminiz vardır. Açık başlık ve resim kullanma “bir fotoğraf çok şey söyler”  içeriğinizi tanıtmak için görüntülerin kullanılmasında gerçek değeri vardır ve % 6 0-70 görüntülemeyi yükseltir. (Amazon Satıcısı Olma Eğitimi)

3. Sitenizi diğer Arama Motorlarına gönderin

Sitenizi  Google, Yahoo ve Bing gibi arama motorlarına gönderebilirsiniz. Bugün Google, Yahoo ve diğer ünlü arama motorları, web sitenize ücretsiz hedeflenen trafiği yönlendirmenin etkili yollarından biridir.

Organik trafik, dünyanın en değerli trafiklerindendir.

Tek bir tıklamayla freeweb’i kullanın ve web sitenizi genel arama motorlarına gönderin.

4. Web sitenizi Google için optimize edin

Google Web Sitesi Optimize Edici, düzeltmeler için ücretsiz bir araçtır ve web sitenizin aramadaki sıralamasını yükseltir, trafik ve dönüşümleri artırır.

5. Sosyal Medya (Unutma)

 

Sosyal medya pazarlama alanında yeniyseniz, birkaç blog yayınının, Facebook, Twitter ve Linked’in gibi sosyal paylaşımlarınızdaki ilginç içeriğin işinizle veya başka herhangi bir konuyla ilgili olduğuna ve sosyal topluluğunuzu düzenli olarak diğer insanlarla paylaştığına güvenebilirsiniz.

6. YouTube’a geçin

YouTube, Google’dan sonraki en büyük ikinci arama motorudur. Her gün burayı ziyaret eden bir ton insan var.

Bu yazımızda ücretsiz trafik çekme yollarını paylaştık. Eğer ücretli trafik almak isterseniz bizimle iletişime geçerek daha detaylı öğrenebilirsiniz.

 

 

 

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

Bir cevap yazın

56 − 53 =

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat