Amazon Dropshipping Tedarikçileri. Dropshipping Yapan ABD’li Tedarikçiler. ABD’li Tedarikçilerle Çalışmanın Avantajları

Amazon Dropshipping Tedarikçileri. Dropshipping Yapan ABD’li Tedarikçiler. ABD’li Tedarikçilerle Çalışmanın Avantajları

Dropshipping iş modelini iyi bir şekilde sürdürebilmemiz için sağlam bir tedarikçi zincirine erişmemiz gerektiğini biliyorsunuzdur. Hele bu ABD’li tedarikçiler oluyorsa, local dropshipping ve ürünlerinizin hızlı teslimatı bakımından daha etkili oluyor.  

ABD’deki tedarikçilerle çalışmanın  birçok avantajları var. Bu yazımızda ABD’li tedarikçilerle çalışmanın avantajlarını, güvenilir tedarikçi sitelerini ve nasıl erişebileceğinizi öğreneceksiniz. 

ABD’li Tedarikçilerle Çalışma Avantajları: Local Dropshipping ve Hızlı Teslimat Süresi

Dropshipping yapmanızın sizin veya şirketinizin hızlı bir geri dönüş, yüksek verim, müşteri memnuniyeti, hızlı ve sorunsuz bir şekilde ölçeklendirilebilmesi gerekiyorsa, ABD‘nin cazibesini görmezden gelemezsiniz.

ABD’li tedarikçilerle çalışmanız local dropshipping yapmanıza, kargo sürenizi azaltmanıza ve ürünlerinizin hızlı bir şekilde müşterinize ulaşmasına olanak sağlar. Ve bu şekilde müşteri memnuniyeti edinmiş olursunuz. Kargo sürenizi azaltarak, hızlı teslimat avantajıyla Çin üzerinden veya ABD dışından dropshipping yapan rakiplerinizin önüne geçmiş olursunuz.

Güvenilir ABD Tedarikçi Zinciri 

Araştırmalarımız sonucu sizlere önerebileceğimiz  güvenilir bir tedarikçi platformu var. Bu platform yüzlerce hatta binlerce WBI Sertifikalı tedarikçiler barındırıyor. Bu muhteşem tedarikçi ağında milyonlarca ürün bulabilir ve listeleyebilirsiniz.

Bahsettiğimiz tedarikçi zincirindeki ürünlere erişebilmeniz için sitelerine abone olmanız gerekiyor. Tek seferlik 299 dolar ödeyerek  ömür boyu erişime sahip olmuş oluyorsunuz. Ayrıca taksitle ödeme seçenekleri de var.

Nasıl Erişim Sağlarız?

Çok kolay. Web Sitelerine giderek, kayıt olup ödeme yaptıktan sonra anında tedarikçi ağına erişeceksiniz.

Bu muhteşem tedarikçi platformunu incelemek ve erişmek için HEMEN TIKLAYINIZ!!! 

 

 

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

Bir cevap yazın

91 − = 82

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat