Amazon Prime Nedir?

Amazon Prime Nedir?

Artık 100 milyondan fazla üyesi ile Amazon Prime, müşterilere video, müzik, e-kitap, ücretsiz gönderim ve diğer Amazon’a özgü çeşitli hizmetlere ve yılda 99 dolarlık karşılığı bu hizmeti sağlıyor.

30 günlük ücretsiz deneme süresinden başlayarak, seçtiğiniz fırsatların yanı sıra ücretsiz iki günlük gönderim için paketlerinize erken erişim sağlarsınız. Bazı durumlarda, 1 günlük ücretsiz gönderime bile hak kazanırsınız.

Diğer avantajlar Amazon hizmetlerinde indirimler içerir. Örneğin, Prime üyeleri yalnızca 2,99 $ / ay (Amazon dışındaki üyeler için $ 4.99 / ay) karşılığında Amazon’un FreeTime Unlimited hizmetine kaydolabilir. Servis, 13.000 çocuk dostu kitap, film, TV şovu, eğitim şovu, uygulama ve daha fazlasına erişmenizi sağlar. FreeTime Unlimited, Amazon’un Fire tabletlerinde ve Kindles’te çalışır ve kendi 30 günlük ücretsiz deneme sürümü ile birlikte gelir.

Geçerli bir  edu e-postası olan bir öğrenciyseniz, size özel öğrenci-özel anlaşmalara ve kuponlara ek olarak Prime’ın tüm avantajlarını sağlayan Amazon Prime Student adlı ücretsiz altı aylık bir deneme alabilirsiniz. Bundan sonra, Prime Student size normal Prime’ın yarı fiyatına mal olacak ya da ihtiyacınız olan aylar için ayda 6,49 dolar ödeyebilirsiniz. Daha yüksek aylık fiyat Ocak 2018’de yürürlüğe girmiştir.

 Amazon Prime nedir?

 Amazon Prime, Amazon alışverişçilerine birkaç farklı avantaj sağlayan ücretli bir hizmettir (yıllık 99 $ artı 30 günlük ücretsiz deneme veya aylık 12,99 ABD doları). Amazon Prime üyeleri, diğer birçok avantajlar arasında, çoğu öğenin ücretsiz bir veya iki günlük gönderimine hak kazanır.

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

    Bir cevap yazın

    44 − = 36

    E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
    WhatsApp chat