ClickFunnels ile Para Kazanmak: ClickFunnels Nedir? Çevrimiçi Para Kazanmamıza Yardımcı Olabilir mi?

ClickFunnels ile Para Kazanmak: ClickFunnels Nedir? Çevrimiçi Para Kazanmamıza Yardımcı Olabilir mi?

ClickFunnels nedir? Başarılı bir satış hunisi oluşturmanıza yardımcı olup olmadığını bilmek ister misiniz? İddialarının yasal mı yoksa sadece aldatmaca mı olduğunu merak ediyorsunuz? Bu konuda daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olacak derinlikli ClickFunnels incelememiz.

ClickFunnels nedir?

ClickFunnels, ihtiyaçlarınıza göre farklı türde satış funnel’ları oluşturmanıza olanak tanıyan bir funnel oluşturucusudur. Russell Brunson, ClickFunnels’ın arkasındaki kişidir. Aslında aynı zamanda bir koçluk şirketi olan DotComSecrets’in de sahibidir.

ClickFunnels sadece bir funnel oluşturmanıza izin vermez, aynı zamanda size bir web barındırma hizmeti de sunar. Satış funnel’ları, işletmenizi büyütmenize veya çevrimiçi para kazanmanıza yardımcı olabilir.

Bu derlemede ClickFunnels’a daha yakından bakacağız ve bir aldatmaca olup olmadığını belirlemeye çalışacağız. Bu derleme tarafsız ve dürüst araştırmalarımıza dayanıyor. ClickFunnels’a katılmayı düşünmeden önce tüm incelemeyi okumanızı tavsiye ederim.

(Sıfırdan Affiliate Marketing eğitimi almak ister misin? – Evet mi? o zaman HEMEN KURSA KAYDOL!!!)

ClickFunnels nasıl çalışır?

ClickFunnels, ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde sunarak ürünlerinizi çevrimiçi pazarlamanıza, satmanıza ve dağıtmanıza yardımcı olmak için talepte bulunur. Bu funnel oluşturucu içinde web barındırma, otomatik cevaplayıcı, açılış sayfası ve daha fazlasını alacaksınız.

Bir satış funnel oluşturmak için adımlar aşağıdaki gibidir.

1. Kendinize özel bir funnel seçiniz

Birçok önceden oluşturulmuş dönüşüm funnel’ları vardır ve ihtiyaçlarınıza uyan birini seçebilir veya hedeflerinize göre bir  funnel oluşturabilirsiniz. Kısacası, her türlü iş için bir funnel yapabilirsiniz.

2. Sayfa düzenleyiciyi sürükleyip bırakın

Dönüşüm funnel türünü seçtikten sonra, sonraki adım, sayfaları sürükle ve bırak yöntemini kullanarak özelleştirmek. Resimleri, videoları ve daha fazlasını sürükleyip bırakabilirsiniz. Sayfanın nasıl göründüğünü ve birçok farklı öğe türünü de değiştirebilirsiniz.

3. Dönüşüm funnel’larınızı kurun

Actionetics, pazarlama dizileri oluşturmanıza ve ziyaretçilerinize kim olduklarına göre iletişim kurmanıza yardımcı olan bir araçtır. Bunun biraz karmaşık olduğunu biliyoruz, ama karmaşık olmayan şeyler için buradayız. Kurallar düzenleyebilir ve kimin hangi mesajları göreceğine karar verebilirsiniz. Bu özellik, farklı insan türlerine farklı şekilde iletişim kurmanızı sağlar.

4. Funnel’ınızı başlatın

Bu adımın adı oldukça açıklayıcıdır. Funnel’ınızı başlattıktan sonra, trafik almanız gerekir ve ClickFunnels trafiği almak için affiliate linkleri yönlendirme programını kullanmanızı önerir. Dönüşüm funnel’ı bir ortaklık programı eklemenizi sağlayan Backpack adlı bir araç sağlarlar.

Ayrıca ücretsiz hediyeler ve ClickFunnels üye topluluğuna erişim kazanacaksınız. Genel olarak, bu funnel üreticisi güzel çalışıyor ve gördüğümüzüz en iyilerinden biridir. Şimdi, katılmanın maliyetinin ne olduğuna bir bakalım.

Clickfunnel’a Katılmanın Ücreti Ne Kadar?

Önclikle ücretsiz olarak 14 günlük deneme süresine sahip olabilirsiniz ve bundan sonra aylık ücret ödersiniz. Sadece ClickFunnels için kaydolursanız, ayda 97 $ ödemeniz gerekecektir.

ClickFunnels, Backpack ve Actionetics’e kaydolursanız, ayda 297 dolar ödemeniz gerekecektir. ClickFunnels tüm potansiyelini kullanırsanız paraya değer olabilir.

Ne Kadar Kazanabilirim?

ClickFunnels harika bir funnel oluşturucusudur, ancak para kazanıp kazanmayacağınızdan emin olamazsınız. Kazançlarınız, web sitesine gelen trafik ve dönüşüm oranı gibi birçok faktöre bağlı olacaktır. Herkesin ne kadar kazanacağını tahmin edemeyiz çünkü farklı insanlar farklı sonuçlara sahip olacaklar.

Büyük bir dönüşüm funnel yaptığınızı ve Backpack özelliğini kullanarak yeterince trafik aldığınızı varsayalım. İyi bir gelir elde etmeyi ve hatta daha önce kazandığınız paradan daha fazlasını kazanmayı bekleyebilirsiniz.

Şahsen büyük şirketlerin ClickFunnels’dan daha fazla fayda sağlayacağını ve kazançlarını kolayca çoğaltabileceğini düşünüyoruz.

Küçük işletmeler ve yeni işletmeler ClickFunnels’ın maliyetini yüksek bulabilir ve kârlı olup olmadığını görmek için ClickFunnels’ı denemeleri gerekir. Çoğu işletmenin yalnızca ClickFunnels’den para kazanmakla kalmayacak, yeterli trafiği alabildikleri takdirde kazançlarını katlayacağını düşünüyoruz.

Yeterince kazanamayacak ve uzun vadede para kaybedecek bazı işletmeler de olacaktır.

Clickfunnel ile ilgili herhangi bir şikayet var mı?

Evet, ve aşağıdaki temel sorunlardan bazılarını listeledik.

PAHALI MARKA MALİYETİ

Program etkili görünse de, hala pahalı olduğu gerçeğini inkar edemeyiz ve küçük ve yeni işletmeler için ideal bir seçim olmayabilir. ClickFunnels’ı kullandıktan sonra satışlarınızın artacağının garantisi yoktur.

Öte yandan, satış funnel’ları yapmak konusunda gerçekten ciddi iseniz, bunu bir atış olarak yapabilirsiniz.

Alt çizgi

ClickFunnels bir aldatmaca değil ve ClickFunnels bir aldatmaca olduğunu kanıtlamak için yeterli bir kanıt bulamadık. Ancak, bu program herkes için uygun değil. Büyük işletmelerin kesinlikle ClickFunnels’ı denemesi gerektiğini düşünüyoruz.

Küçük ve yeni işletmeler, deneme süresini test etmeli ve devam etmeden önce karlı olup olmadığına karar vermelidir. Deneme ücretsizdir ve denemeden önce iptal ederseniz hiç para kaybetme riskiniz yoktur. ClickFunnels, oradaki tek funnel oluşturucusu değil ve diğer bazı iyi funnel inşaatçıları da vardır.

Ama yine de kendi kararınıza bağlı. Bu yüzden son kararı size bırakıyoruz.

Artıları

Umut Verici Funnel Oluşturucu
Büyük İşletmeler için iyi

Eksileri

 Herkes için özellikle küçük işletmeler için hiç uygun değil
 Biraz pahalı olması

Clickfunnel’a başlamadan önce sıfırdan, kolay ve anlaşılır bir dilde, tüm ince detaylarına kadar hazırlamış olduğumuz Affiliate Marketing Kursumuza katılıp online eğitim alabilirsiniz. Affiliate Kursumuza Buradan Katılabilirsiniz. İlgili sayfaya gittikten sonra aşağıdaki gördüğünüz resmin üzerine tıklayıp kurs içeriğini inceleyebilirsiniz.

Online Para Kazanmak için Başka Etkili Yollar Var Mı?

Tabii ki var. Aşağıdan para kazanmak için en etkili iş modellerine erişebilirsiniz

1.Amazon FBA

2.Dropshipping

3.Affiliate Marketing

E-ticaret konusunda (Amazon FBA, Dropshipping, Affiliate Marketing vb) sıfırdan eğitim almak istiyorsanız HEMEN TIKLAYIN!

Bunlardan önce isterseniz YouTube kanalımızda yayınladığımız ÜCRETSİZ eğitimlerimizi izleyebilirsiniz. 

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

Bir cevap yazın

24 − 22 =

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat