Amazon’da En Çok Satılan Ürünler. Amazon’da Satılabilecek Ürünler

Amazon’da En Çok Satılan Ürünler. Amazon’da Satılabilecek Ürünler

İnternet, ticaret gezegenini herhangi bir yerinden satın alınabileceği, satılabildiği ve pazarlanabileceği bir noktaya kadar basitleştirmiştir. Bu sadeleştirme, girişimciler için bir fırsat dünyasının kilidini açtı.

Tabii ki, işin kablolu temellerinin çoğu gerçek olmaya devam ediyor. Örneğin: Bir iş kurmanın ilk adımı, pazar alanını incelemek ve pazar talebi ve kapasitesini derinlemesine anlamaktır.

Benzer şekilde, çevrimiçi pazarlarda online ürün satma seçenekleri çoktur, sizin için anlaşmayı imzalayacak olan bir fikir üzerinde sıfırlanması zordur. Ancak, hile ilginizi çeken ve aynı zamanda sağlıklı bir büyüme potansiyeline sahip sürdürülebilir bir talebe sahip olanı seçmektir. Çevrimiçi satış yapmak için beş popüler ürün fikrinin bir listesi: (AMAZON VE EBAY için EN ÇOK SATAN 20 ÜRÜN)

  1. Giyim, moda aksesuarları ve ayakkabılar – Giyim, aksesuar ve ayakkabının her zaman bir pazara sahip olacağını söylemek güvenli. Kategori hala herhangi bir e-ticaret pazarında en popüler iken, aynı zamanda niş fırsatları da sunuyor. Belli bir vücut tipi vesilesiyle veya topikal ifadelerle kaplı aksesuarlarla ilgili giysiler üretebilirsiniz. Ayrıca, cinsiyet-nötr aksesuarlara da dahil olabilir ve diğerleri arasında çanta, cüzdan, güneş gözlüğü ve kemer üretebilirsiniz. Her iki durumda da tek bir çift çorap ya da slogan, giysi, aksesuar ve ayakkabı ile süslenmiş bir sırt çantası olsun, doğru ürünse, başarının rotası olabilir.
  2. Özelleştirilmiş ve el yapımı ürünler – Özelleştirme alıcılar arasında popüler bir trend haline gelmiştir. Müşteriler, tercih ettikleri renk,  mücevher, giyim eşyası, ev dekor ürünleri ve daha fazlasını tercih edebileceklerini severler. Ürünlerinize monogram veya özel grafikler sunmayı düşünün. Bu, düzenli ürünlere benzersiz, kişiselleştirilmiş bir dokunuş katacak.
  3. Güzellik ve kişisel bakım ürünleri – Erkekler ve kadınlar için kozmetik ve cilt bakım sektörü bir başka hızlı büyüyen segmenttir. Güzellik ürünleri, bakım ürünleri, makyaj, sağlık ve kişisel bakım ürünleri, hepsi çok çeşitli tiplerde ve fiyat aralıklarında gelir. Son zamanlarda organik ve doğal güzellik bakım ürünleri için büyük bir talep olmuştur. Bu fırsattan yararlanın. Müşterinizin talebini başarılı bir iş girişimine dönüştürün.
  4. Elektronik, aletler ve aksesuarlar – Çoğu müşteri elektronik ürünlere dokunmak ve hissetmek için bir elektronik deposuna girse bile, yaklaşık% 43’ü Amazon gibi büyük marketlerden satın alır. Talep büyük ve gadget meraklıları genellikle her şeyin en son modelini istiyor, bu nedenle ciro büyüktür. Bu kategoride en çok satılan ürünler kameralar, televizyonlar, kulaklıklar, cep telefonları ve aksesuarları, PC’ler ve daha fazlasıdır. En iyi şekilde yararlanmak için ürünleri çevrimiçi üretmeye, kaynak yapmaya ve satmaya başlayın.
  5. Ev ve mutfak ürünleri – Bu kategorideki çevrimiçi talep son birkaç yılda katlanarak arttı. Bir düğmeye tıklamak ve eve teslimat ile günlük ihtiyaclarımızı karşılamanın rahatlığı için teşekkür ederiz. Tüketiciler, aylık veya haftalık olarak ihtiyaç duydukları sürekli satın alımları otomatikleştirebilirler. . Un ve şeker gibi temel gıda maddelerinden deterjanlara, temizlik maddelerine, kuruyemişlere, içeceklere ve sabunlara kadar tüm ev ihtiyaçlarını kapsar.

Amazon ve Ebay’de EN Çok satan 20 ürüne sahip olmak için HEMEN TIKLAYINIZ!

Çevrimiçi olarak neleri satacağınızı öğrendikten sonra, satılacak doğru platformu bulmanız gerekir. Çok çeşitli satıcı destek hizmetleriyle Amazon, ürünlerinizi çevrimiçi satmaya başlamanıza yardımcı olabilir. Hızlı sevkiyat, nakit teslimat seçeneği, güvenli ödeme vb. Gibi diğer inanılmaz hizmetler ile Amazon, size geniş bir küresel müşteri tabanının sağladığı avantajı da sunar. 

Amazon FBA ve Dropshipping Eğitimi almak istiyorsanız  HEMEN TIKLAYIN!

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

Bir cevap yazın

78 + = 79

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat