Freelancer Olmak İstiyorum. Freelancer Nasıl Olunur? Freelance Egitimi

Freelancer Olmak İstiyorum. Freelancer Nasıl Olunur? Freelance Egitimi

Özel bir şirkette çalışan birçok kişi artık freelance çalışmanın yollarını arıyor ve freelance yaşam tarzına geçmek için araştırmalar yapıyor. Yıllar geçtikçe, insanlar serbest çalışan olmanın kendilerine sağlayacağı avantajların daha çok farkına varıyorlar. Freelance çalışma tarzına ilgi her geçen gün artıyor.

Bu sayede masa başı işlerden sıkılıp hayatına freelance olarak devam eden birçok insan olduğunu biliyoruz. Peki, hedefiniz tam olarak nedir?

Bu soruyu kendinize sormalı ve ayrıntılı cevaplar vermelisiniz. Eğer böyle bir yola girecekseniz dikkatli düşünmeli ve kararlarınızı yoğun bir düşünme süreci sonunda vermelisiniz.

Ani bir kararla çalıştığınız şirketten ayrılmanız ileride pişmanlık duymanıza neden olabilir. Bu sebeple acele karar vermemenizi öneririz.

Tavsiyemiz ilk etapta işinizden ayrılmak yerine kalan süre içerisinde ek iş alarak freelance çalışmanızdır. Bu şekilde ek gelir elde edip edemeyeceğinizi test etmeli ve birkaç aylık deneme süresinde serbest (freelance) çalışarak ne kadar kazanabileceğinizi görmelisiniz.

Freelancer olma yolunda kafanızı kurcalayan birden fazla soruların olduğunu biliyoruz:

Freelancer kimdir ve nasıl olunur? Freelancer ne iş yapar? Freelancer olarak nasıl çalışabilirim? Freelancer olarak ne kadar para kazanabilirim? Freelancer olmak için ne kadar mesafe katetmek gerekir? Nereden öğrenebilirim ve nasıl başlarım? gibi sorular kafanızda geziniyordur.

Ama endişelenmenize gerek yok! Size evden çalışarak, kendi işinizin patronu olarak pasif gelir kazanabileceğiniz iş modelleri önerebiliriz. Böylece freelance çalışıp, kendinize zaman ayırarak bu iş modellerini yapıp çevrimiçi olarak para kazanabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere, Freelancer olmak ve E-ticaret öğrenmek veya bu tarz işlere geçmek için kapsamlı bir araştırma yapmanız gerekiyor ya da hazır kaynaklara yönelerek işinizi hızlandırabilirsiniz. Bunun için size Freelancer olma yolunda faydası olacak önemli E-ticaret eğitimlerini kapsayan çeşitli E-ticaret kurslarımızı sunuyoruz. (Kurslarımızı İncelemek için Buraya Tıklayınız)

Kurslarımızda yalnızca Freelancer olmayı değil, aynı zamanda çağımızda popüler olan E-ticareti de öğreneceksiniz. Kurslarımız aşağıdaki eğitimleri kapsıyor:

Amazon Dropshipping, Amazon FBA, Affiliate Marketing, Dropservicing, Fiverr Arbitrage, Ebay, Etsy, Bonanza ve Shopify’da nasıl satış yapacağınızı öğrenebilir, ek gelir elde edebilir ve WordPress ile site kurabilir ve satabilirsiniz.

Kursumuzda kurs tanıtımı ve kazanç kanıtları da yer alıyor. İsterseniz inceleyebilirsiniz. Ayrıca Kazanç Kanıtları sayfamızda kursiyerlerimiz/takipçilerimizin kazanç kanıtlarını da görebilirsiniz.

Her geçen gün sizin aleyhinizedir. Serbest çalışarak para kazanmak ve bu pazarda yer almak istiyorsanız E-Ticaret kurslarımıza hemen şimdi başlayabilirsiniz. 

Eğer kurs anlatımı nasıl diye merak ediyorsanız, Buradan YouTube kanalımıza abone olarak paylaşmış olduğumuz ücretsiz videoları izleyebilirsiniz. Makalemizi okuduğunuz için teşekkürler! Kendinize çok iyi bakın!

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

Bir cevap yazın

+ 73 = 77

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat