Bounty Nedir? Bounty Uygulaması ile Para Kazanmak. Bounty ile Nasıl Para Kazanılır?

Bounty Nedir? Bounty Uygulaması ile Para Kazanmak. Bounty ile Nasıl Para Kazanılır?

Bounty Nedir?

Günümüzde tüm markalar kendi mağaza ve çalışanlarını denetlemek ve insanların ürünleri veya mağazaları hakkında ne düşündüklerini öğrenmek, bilmek isterler. Bounty de tam olarak bu talebe cevap vermek için oluşturulmuş bir anket uygulamasıdır. 

Bounty ile gezerek ve ya evde oturarak uzaktan para kazanabilirsiniz ancak yapmanız gereken bazı görevler var. Büyük firmalar kendi mağazalarını ve çalışanlarını denetlemek için Bounty aracılığıyla size kolay görevler sunar.

Bu görevler, haritada belirtilen mağazanın istenilen bölümünün resimlerini farklı açılardan çekme ya da mağazada çalışan kişilere sorular sorup ses kaydı alma gibi gizli müşteri görevleri olabilir.

Ayrıca uygulama üzerinden firmaların ürünleri ile ilgili anketler de yapabilirsiniz. Görev ücretleri işlerin zorluk derecesine göre ortalama 3 TL – 30 TL arası değişiyor diyebiliriz. Bounty ödemeleri haftalık olarak banka hesabınıza yapar ve para çekebilmek için hesabınızda en az 30 TL olmalıdır.

Bounty’de Nasıl Kayıt Olunur?

Uygulamaya giriş yaptıkdan sonra “Başla!” yazısına tıklayarak giriş sayfasına gidin. “Facebook ile Devam et” derseniz Bounty uygulamasına Facebook hesabınız ile giriş yaparsınız. Eğer Facebook hesabınızı bağlamak istemiyorsanız “Hesap Oluştur” yazısına tıklayın ve sizden istenilen ad, soyad gibi bilgileri yazın. Birkaç sayfa sonra “Lokasyon hizmetine izin ver” yazılı bir sayfa karşınıza gelecek.

Bu yazıya tıklayarak uygulamaya konumunuzu kullanması için izin vermeniz gerekli. Çünkü uygulamadaki görevleri yapabilmeniz için konumunuz açık olmalı. Mail adresinizi ve şifrenizi belirlemelisiniz ve daha sonra telefon numaranızı doğrulamalısınız. Numaranızı da girdikten sonra Bounty telefonunuza bir mesaj gönderecek. Mesajdaki 6 haneli kodu girerek “Doğrula” yazısına tıklayın. Artık hesabınız kullanıma hazır.

Bounty ile Para Kazanma

Bounty uygulamasıyla ek gelir elde edebilmeniz için 2 tip görev mevcuttur. Bunlar lokasyonlu ve global görevlerdir. Lokasyonlu görevler sadece o görevde verilen adreste yapılabilir. Seçtiğiniz görevde firmanın birden fazla mağazasında görevler olabilir. O yüzden haritadan konumuna bakarak istediğiniz mağazayı denetleyebilirsiniz.

Mağazalar size olan uzaklıklarına göre listelenir ve size en yakın olan mağaza en üstte çıkar. Görevin nasıl yapılacağını ile ilgili tüm detayları işe girdikten sonra görev adımları kısmından öğrenmelisiniz.

Bounty Lokasyon Görevi

Uygulama ana sayfasında görevler kısmında verilen adreslerde yapmanız gereken gizli müşteri görevleri yer almaktadır bu adreslere gidip verilen görevi tamamlayarak paranızı kazanabiliyorsunuz. Bazen 5 bazen 10 bazende 20 Tl lik görevler olabiliyor. Lokasyonlu görevler ortalama 10 dakikada bittiği gibi ödemeleri de yüksektir.

Bounty Global Görevleri

Global görevler genelde anket şeklinde ve kişiye özeldir. Bu görevleri istediğiniz yerde yapabilirsiniz. Ayrıca Bounty uygulamasını açtığınızda en üstte çıkacak “Turbo Görevler” kısmındaki anketler ödeme yapmazlar fakat hemen biterler ve size daha fazla görev açılmasını sağlarlar. Turbo görevlere “Seni Tanıyalım” ya da “Hane Reisi Araştırması” gibi ilk kayıt olduğunuzda karşınıza çıkan kısa anketler örnek verilebilir.

Bounty-de bilmeniz gerekenler:

  • Bounty ile istediğiniz kadar görev yapabilirsiniz. Ama görevler sınırlı sayıdadır yani sizden önce başkası o görevi alabilir. 
  • Bir görevi aldıktan sonra yapmadan çıkabilirsiniz. Fakat bir görevi en fazla 3 defa alıp bırakabileceğinizi unutmayın. 
  • Görevleri aldıktan sonra 1 saat içinde bitirmelisiniz.
  • Bounty-de görev aldığınızda fotoğraf çekimini veya ses kaydını görev formunun içinden yapmalısınız. Galeriden yükleme yapamazsınız.
  • Yaptığınız görevlerin inceleme süreleri 1 ila 5 gün arasıdır. Görevin talimatlarında inceleme süresi yazar. İncelemede olan görevlerinizi “Profil/Bekleyen Görev” kısmında görebilirsiniz.

Bounty-de Para Çekilmesi

İlk önce banka hesabınızı Bounty’ye tanıtmanız gerekiyor. Bakiyeniz 30 tl veya üstü olunca da para çekme talebinde bulunabilirsiniz.

 

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

Bir cevap yazın

71 − 65 =

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat