Sanal Amerikan Numarası Nasıl Alınır? Sanal Numara ile SMS Alma

Sanal Amerikan Numarası Nasıl Alınır? Sanal Numara ile SMS Alma

Bildiğiniz gibi, birçok kişinin Sanal Amerikan Telefon Numarasına ihtiyacı vardır. Ve Amerika Birleşik Devletleri dışında yaşayan insanların çoğu, birçok nedenlerden dolayı kullanmak için Sanal ABD Telefon Numarası aramaktalar. Asıl neden ise, bu numarayı SMS Doğrulama için kullanmaktır.

Örneğin, bazı insanlar yeni bir WhatsApp hesabı oluşturmak için buna ihtiyaç duyuyor, bazıları eBay ve Telegram hesablarını doğrulamak için ihtiyaç duyuyorlar. Hatta bazı kişiler ABD banka hesabı SMS onayı için bile kullanıyor. Ve Amerikan numarası elde etmenizin arkasında bir sürü sebep olduğunu görüyorsunuz.

Sanal bir ABD telefon numarası arıyorsanız ve buraya geldiyseniz, doğrulama amacıyla kullanmak için gerçek bir ABD cep telefonu numarası bulamamışsınızdır. Muhtemelen birçok yol ve taktik denediniz, ancak başarısız oldunuz. Sanal Amerikan numaraları sağlayan birçok web sitesi ve uygulama olduğunu biliyoruz. Fakat çoğu işe yaramıyor.

Ücretsiz tek kullanımlık sanal numara sunan siteler de var ancak herkese açık olduğu için numaralar size özel olmuyor ve istediğiniz gibi kullanabilemiyorsunuz.

Merak etmenize gerek yok. Sizin için iyi bir haberimiz var. Artık endişelenmenize gerek yok. Bu yazımızda sanal bir Amerikan numarası alacağınız güvenilir, hızlı ve  mükemmel bir şekilde çalışan web sitesini paylaşacağız. Böylelikle WhatsApp, eBay, Telegram, Bazı  Amerikan Banka hesapları ve bazı durumlarda PayPal hesabını ve diğer çevrimiçi telefon numarası onayı gerektiren sitelerdeki hesabınızı onaylatabilirsiniz. 

NOT: Bazı durumlarda/Bazı numaralar PayPal’da çalışmayabilir.

Bu numaraları WhatsApp, PayPal (bazen PayPal’da çalışmayabilir) , eBay vb. gibi sitelerde kullanabilirsiniz. Sanal ABD Telefon Numaranıza çok hızlı bir şekilde erişebileceksiniz. Sanal ABD numarasının fiyatı da çok uygun. Sadece 12.99 dolara elde edebilirsiniz. 

NOT: Sanal Numaralar kiralamaktansa, tek seferlik ücret ödeyerek uzun bir süre kullanacağınız numaralar elde edebilirsiniz.

Bu Web Sitesi Ne Sağlar?

😎WhatsApp, eBay, Banka Hesap Doğrulamaları için Sanal Bir ABD Telefon Numarası;
😎ABD Onaylı Google Voice Hesabı;
😎Müşteri memnuniyeti;  Canlı Destek, E-posta ve WhatsApp Desteği sunuyorlar;
😎Çok Hızlı E-posta Teslimatı

Ne Yapmalıyım? Bu Web Sitesi Nasıl Çalışır?

Sadece web sitelerine giderek bir Sanal Amerikan telefon numarası almanız gerekir; (BURADAN SANAL ABD TELEFON NUMARANIZI ALABİLİRSİNİZ). Başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Satın aldıktan sonra, ABD numarası ve telefon giriş bilgileriniz e-posta adresinize gönderilecektir. Siparişinizi maksimum 3-18 saat içinde tamamlanacak ve telefon numaranız e-posta adresinize gönderilecektir.

Web Sitesi Özellikleri:

✅US Sanal ABD Telefon Numaranızı WhatsApp, eBay, Banka Doğrulama (Bazı bankalar) ve Diğer Birçok Site İçin Kullanabilirsiniz!
✅ Tek seferlik Ücret – Sadece bir kez ödeme yaparsınız. Yıllık veya yenileme ücreti yok, üyelik ücreti yok!
✅Uygun Fiyat. Sadece 12,99 dolar  ödersiniz ve numaranızı sadece bir defa değil uzun bir süre kullanabilirsiniz.
✅Hızlı ve Harika Müşteri Hizmetleri. Canlı Destek, E-posta ve WhatsApp Desteği Sunuyorlar

Paylaştığımız kupon kodunu % 10 indirim elde etmek için kullanabilirsiniz (Kupon kodu: “deal10”)

(Amerikan Telefon Numaranızı Satın Almak İçin Hemen Tıklayınız)

Umarız bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Okuduğunuz için teşekkürler !!!

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

Bir cevap yazın

66 − 63 =

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat