15 Yöntemle İnternetten Para Kazanmak. Evde İnternetten Nasıl Para Kazanabilirim. Para Kazanma Fikirleri

15 Yöntemle İnternetten Para Kazanmak. Evde İnternetten Nasıl Para Kazanabilirim. Para Kazanma Fikirleri

Online para kazanmanın yollarını mı arıyorsunuz?

Daha önce çevrimiçi para kazanmaya çalıştınız ama başarı elde etmediniz mi? O zaman artık endişelenmenize gerek yok!

Size çevrimiçi para kazanmanın en iyi yollarından bazılarını aşağıda listeledik. Gelirinizi çok hızlı büyütmenize yardımcı olacak eğitim paketimizi de elde edebilirsiniz.

1. Çevrimiçi Anketlerle Para Kazanın

Burada, belirli bir şirketin gereksinimine bağlı olarak 5 dakika ila 20 dakika süren küçük anketleri tamamlayarak para kazanabilirsiniz.

Bir ankette yorum ve fikrinizi yazmanız gerekiyor. Sadece soruları cevaplıyorsunuz ve hiçbir şey yazmanıza gerek yok.

Anketin uzunluğuna, profilinize ve yaşadığınız ülkeye bağlı olarak 1 ila 20 dolar kazanabilirsiniz.  Google’da aratarak ücretli anketler hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve en iyi anket sitesine katılabilirsiniz.

2. PTC sitelerinden kazanın

Biraz fazladan gelir elde etmek istiyorsanız ancak fazla zamanınız yoksa, bazı güvenilir PTC sitelerine katılarak para kazanabilirsiniz.

Burada, reklamları 10 ila 30 saniye boyunca tıklayıp görüntülemeniz ve görüntülediğiniz her reklam için ödeme alıyorsunuz.

Reklamlara tıklayarak kayıt olup para kazanabileceğiniz birçok site var.

Tüm siteler ücretsizdir ve hiç bir yatırım gerektirmiyor.

Size yalnızca üyelerine düzenli olarak ödeme yapan ve reklamları tıklamak için daha iyi fiyatlar veren sitelerin isimlerine aşağıdan erişebilirsiniz :

ClixSense

NeoBux

RebelPrize

Paidverts

3. Captcha Çözücü Olun

Daha fazla boş zamanınız varsa (günde 2 saat),  captcha solver  çalışarak cebinize daha fazla gelir ekleyebilirsiniz.

Bu, çevrimiçi para kazanmanın en kolay yollarından biridir. Bir captcha çözücü olarak, captcha görüntülerini okumak ve tam karakterleri yazmanız gerekir.

Daha iyi bir gelir elde etmek için çok hızlı olmanız gerekir. Çözdüğünüz her 1000 captcha için 2 $ ‘a kadar ödeme alabilirsiniz.

4. Affiliate Marketing ile kazanın

Eğer online para kazanma konusunda ciddi iseniz ve büyük bir gelir elde etmek isteyen çok çalışkan bir adamsanız, satış ortaklığı sizin için uygundur.

Online alışverişin yüksek büyümesi nedeniyle satış ortaklığı pazarlaması öncekinden daha fazla.

Amazon, Flipkart, eBay, Clickbank, CJ vs. gibi yüzlerce online tüccar var.

Satış Ortaklığı pazarlamasında, basit bir web sitesi veya blog oluşturarak müşterilerin doğru ürünü satın almasına yardımcı olursunuz ve karşılığında% 4 ila% 20 komisyon kazanabilirsiniz.

Affilite Marketing Eğitimi için kaydolabilir, böylece size büyük gelir elde etmenize yardımcı olabilecek satış ortaklığı pazarlamasında en iyi taktikleri öğrenebilirsiniz. Açılan sayfadaki eğitimleri inceleyerek hangisi size uygunsa kaydolabilirsiniz. Kurslarımızda yalnızca Affiliate Marketing değil populer ve farklı E-ticaret eğitimleri de yer alıyor. İncelemek için Hemen Tıklayınız!

5. Blog Yazarak  Para Kazanın

Blog yazmaya başladığımda çok kafam karışmıştı.

2011 yılında başladığımda bloglama hakkında hiçbir fikrim yoktu. Çok çalıştım ama uzun süre blog ile para kazanmadım.

Ama asla pes etmedim! “Blog nasıl oluşturulur”, “blog nasıl yazılır” ve “blogunuzu nasıl tanıtacağınız” gibi konular üzerinde araştırma yaptım.

Ve işler daha sonra benim lehime oldu. 

6. Freelancer Ol

Freelance, blog ve satış ortaklığı pazarlamasından sonra para kazanmanın başka bir popüler yoludur. Serbest çalışan olarak, küçük veya büyük şirketlerle geçici olarak çalışabilir ve onlara hizmet verebilirsiniz.

Serbest çalışanlar, müşteriniz için yapacağınız serbest meslek türüne bağlı olarak ayda 500 $ ila 2000 $ arasında bir kazanç sağlayabilir.

İçerik yazarı, web tasarımcısı, grafik tasarımcısı olarak çalışabilir veya SEO, veri girişi, video referansları, dijital pazarlama vb.

UpWork, Freelancer ve hazır müşterilere hazır platform sağlayabilen daha birçok serbest site gibi onlarca popüler web sitesi var. Freelancer olmak, E-ticareti öğrenmek ve pasif gelir elde etmek için kurslarımıza katılabilirsiniz. İncelemek için Hemen Tıklayınız!

7. Sanal Asistan

Sanal asistan, fiziksel olarak bulunmadan birileri için çevrimiçi çalışarak para kazanabilen kişisel asistan gibidir.

Web siteleri, danışmanlık, yazma ve düzeltme, içerik yayınlama, pazarlama, kodlama, web sitesi ve uygulama geliştirme, araştırma vb. Gibi çeşitli görevleri yapabilir.

Buradaki web sitelerinden  sanal asistan çalışmaları için kayıt olabilirsiniz : HireMyMom, MyTasker, Zirtual, uAssistMe, 123Employee gibi onlarca şirket var.

8. Yazma işi

Yazmak, farklı içerik türleri yazarak internette para kazanmanın daha iyi bir yoludur.

Bloglar, şirketler, kurumlar, bireysel insanlar vb. için yazabilirsiniz. Farklı yazar türlerine farklı şekilde ödenilir..

Normalde insanlar 500 kelime içeriği yazmak için 5 ila 20 $ + ödeme alırlar.

İçerik yazma işlerini bulmak için UpWork, iWriter, WriterBay, FreelanceWriting, TextBroker, ExpressWriters.com, FreelanceWritingGigs.com gibi sitelere gidebilirsiniz.

9. Basit Görevler

Yarı zamanlı olarak çalışarak ekstra gelir elde etmenize yardımcı olacak daha fazla yol vardır. Farklı sitelerde basit görevler yaparak ayda 200-300 dolar kolayca kazanabilirsiniz.

Burada bir objeyi tanımlamak, farklı sitelerde derecelendirme ve yorum yapmak, bazı web sitelerini ziyaret etmek, iletişim bilgilerini bulmak, küçük araştırmalar yapmak, küçük makaleler yazmak vb. Gibi farklı görevler üzerinde çalışabilirsiniz.

Bir mikro işçi olarak çalışıp ekstra gelir elde edebileceğiniz mTurk, MicroWorker, SEOClerk, ClickWorker, GigWalk gibi birçok web sitesi var. 

10. YouTuber ol

YouTube, çevrimiçi para kazanmanın en sıcak trendlerinden biridir. YouTube kanalınıza açabilir, kaliteli videolar yükleyebilir ve ardından YouTube’da para kazanmak için YouTube iş ortağı olabilirsiniz.

Şaka videoları, komedi videoları, mutfak tarifleri, nasıl yapılır videoları, seyahat ipuçları veya düşündüğünüz herhangi bir şey gibi farklı türde videolar oluşturabilirsiniz.

Kanalınızın video görüntüleme sayısını ve abonelerini aldıktan sonra YouTube iş ortağı programına başvurabilirsiniz.

Onay alınca, kullanıcılar reklamları videolarınızdaki reklamlarla birlikte görür. Videonuzun aldığı her görüntü için para kazanacaksınız.

Akıllı telefonunuzdan veya herhangi bir DSLR kameradan video çekebilirsiniz.

11. Çevrimiçi Satıcı Ol – Dropshipping

Çevrimiçi bir şey satmanın 2 yolu var.

Ya kendi web sitenizi oluşturabilir ve ürünlerinizi web sitenizden satabilir VEYA Amazon, Flipkart, eBay, Snapdeal vb. gibi e-ticaret platformlarında satabilirsiniz.

İkinci seçenek çok daha iyi.

Artık hiç ürün yokken ne satabilirim diye düşünmelisiniz?

Yapabilecekleriniz, şehrinizin etrafında dolaşmak ve bu sitelerde satabileceğiniz en iyi ürünleri kontrol etmek. Bu ürünleri size çok indirimli fiyatlarla satabilecek toptancı ve distribütörleri bulabilirsiniz. Veya dropshipping yapabilirsiniz.

Bu ürünleri Amazon, eBay vs.’de listeleyebilir ve daha yüksek bir fiyata satarak para kazanabilirsiniz.

Piyasa fiyatından daha düşük fiyata satabileceğiniz en iyi ürünleri denemeniz gerekir. İnanın bana, düşündüğünüzden daha kolay. Yapmanız gereken tek şey harekete geçmek.

Dropshipping Eğitimimiz için kaydolabilir, böylece size büyük gelir elde etmenize yardımcı olabilecek Amazon, eBay, Etsy ve kendi sitenizde satışa başlamak adına tüm  taktikleri öğrenebileceksiniz. Açılan sayfadaki eğitimleri inceleyerek hangisi size uygunsa kaydolabilirsiniz. Kurslarımızda yalnızca Dropshipping değil populer ve farklı E-ticaret eğitimleri de yer alıyor. İncelemek için Hemen Tıklayınız!

12. Fotoğraflarınızı Çevrimiçi Satın

Bu, akıllı telefonunuzun başka bir kullanımıdır. Doğanın, yerlerin, insanların, eşyaların, yemeklerin, evlerin vb. Yüksek kaliteli resimlerini çekebilir ve online olarak satabilirsiniz.

Fotoğraflar gönderebileceğiniz ShutterStock, Fotolia, iStockPhoto, Photobucket gibi büyük siteler var. Bir müşteri fotoğraflarınızı satın almak istediğinde, düzeltdiğiniz fiyata göre ödeme alırsınız.

Aynı fotoğraflar için birçok kez ödeme alabilirsiniz. 

13. Amazon FBA

Amazon FBA ( Fulfilled By Amazon ) : Kendi ürettiğiniz veya herhangi bir üreticiden – tedarikçiden hazırlattığınız ürünleri Amazon depolarına göndermenizi ve bu ürünlerin fiyatı ile açıklama kısmını ekledikten ( listeledikten ) sonra satılan her ürünün Amazon tarafından müşterilerinize gönderilmesini sağlayan bir iş modelidir. Amazon FBA yaparken Amazon her şeyi üstleniyor! (paketleme, kargolama, müşteri hizmetleri vb) Size sadece ürünlerinizi Amazon depolarına göndermek ve ürünlerinizi Amazon’da listelemek kalıyor!

Sermaye gerektiren bir iş modeli ama yine de adım atarak kendi markanızı oluşturup büyütebilirsiniz.

Amazon FBA Eğitimimiz için kaydolabilir, böylece size büyük gelir elde etmenize yardımcı olabilecek, kendi markanızı oluşturup tüm Amazon pazarlarına özellikle ABD’ye sunarak güzel gelirler elde edebileceksiniz. Açılan sayfadaki eğitimleri inceleyerek hangisi size uygunsa kaydolabilirsiniz. Kurslarımızda yalnızca Amazon FBA değil populer ve farklı E-ticaret eğitimleri de yer alıyor. İncelemek için Hemen Tıklayınız!

14. El işlerinizi Satın
  • El sanatları; el yapımı ürünlerinizi satan Etsy’de bir mağaza açın

15. Eğitim ve danışmanlık sağlayın

İnsanların ihtiyacı olan bazı iyi becerileriniz varsa, çevrimiçi olarak para kazanmanız açısından çok faydalı ve etkili bir yolu vardır. Sözlü İngilizce, bilgisayar kursları, herhangi bir teknik kurs, Feng shui, tıbbi tedavi ve diğer konularda eğitim verebilirsiniz.

İşletmenizi bir web sitesi veya Facebook iş sayfası aracılığıyla tanıtabilirsiniz.

Potansiyel müşterilere ulaşmak için web sitenizi veya Facebook sayfanızı tanıtmanız gerekir.

İyi bir takip ile birçok müşteri edinebilirsiniz.

Buradan YouTube kanalımıza abone olarak internetten para kazanmakla ilgili videolarımızı izlemeye başlayabilirsiniz. İyi seyirler!

 

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

Bir cevap yazın

7 + 1 =

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat