Google Ödüllü Anketler Nedir? Google Ödüllü Anketler ile Nasıl Para Kazanılır?

Google Ödüllü Anketler Nedir? Google Ödüllü Anketler ile Nasıl Para Kazanılır?

Google Ödüllü Anketler Nedir?

Google Ödüllü Anketler, Google Play Store’da harcayabileceğiniz para kazanmanızı sağlar.

Google Play’de ücretsiz uygulamalar, oyunlar, filmler, TV şovları ve kitaplar almak ister misiniz?

Ardından, kısa bir anketi her tamamladığınızda sizi Google hesabınızda nakit olarak ödüllendiren bir mobil anket aracı olan Google Ödüllü Anketler uygulamasını kullanmanın tam zamanıdır. Peki siz 10 milyonun üzerinde yüklemeyle bu popüler bu uygulamanı tam potansiyeliyle kullanıyor musunuz?

Google Ödüllü Anketler İşleyişi Nasıl? Google Ödüllü Anketler ile Para Kazanmak

Google Ödüllü Anketler bir şey elde etmeği düşünmeden önce, Google Ödüllü Anketlerin nasıl çalıştığına bakmamız gerekiyor. Belki hiç kullanmadınız ya da belki bir kez kullanıp tamamen unuttunuz.

Google Ödüllü Anketler, Android kullanıcıları ile sınırlı değildir. Bir iPhone’unuz varsa, ona da yükleyebilir ve aynı ücretli anketlerden yararlanabilirsiniz. iPhone kullananların para PayPal hesabına yatırılırken, Android kullanıcılarının ödülleri Google hesaplarına yatırılır.

Google Ödüllü Anketler başlatıldıktan sonra, normal Google hesabınızda oturum açmanızı gerektirir. Ardından, kısmen bu karşılıklı yarar sağlayan ilişkideki rolünüzü anladığınızdan emin olmak ve kısmen demografik bilgilerinizi oluşturmak için bir ön “test” anketi almalısınız.

Google Ödüllü Anketler, en son alışveriş deneyimlerinizi temel alarak size anketler yapar. Alışveriş yaptıysanız, bir cevap verebilmelisiniz. Anketlerin tamamlanması yaklaşık 10 saniye sürer ve genellikle hesabınıza birkaç kuruş eklenir. Birkaç hafta içinde Play Store’da harcamak için yeterli krediye sahip olabilirsiniz.

Google Ödüllü Anketler için Konum Hizmetlerini Etkinleştirin

Çevrimiçi satın alma işlemleriyle ilgili sorular alabilirken Google Ödüllü Anketler’deki birçok anket son online alış-veriş yolculuklarınızla ilgilidir. Android’de etkinleştirilen konum hizmetleriyle, nereye gittiğinizi soran anketler alma şansınız olur.

Google Ödüllü Anketler için En İyi Konum

Bu, büyük ölçüde faaliyetinizin diğer yönlerine bağlı olduğu için yanıtlaması zor bir sorudur. Ancak, şehirde yaşayan ve aktif olanlar doğal olarak, kırsalda yaşayanlardan daha fazla Google ödül anketi alır.

Telefonunuzun check-in yapabileceği daha fazla konumla, bir şehirde ve çevresinde yapılacak daha çok şey var. Sonuç olarak, metropol bir ortamda aktif bir iş, sosyal ve alışveriş hayatı, Google Ödüllü Anketler’de nasıl daha fazla anket alacağınızdır.

Google Ödüllü Anketlerde Daha Fazla Anket Almak

 • Tabii ki de her gün bir sürü anket almak harika olurdu, ama bu mümkün değil. Ancak, mümkün olduğu kadar çok anketi yanıtlamanızı sağlamak için yapabileceğiniz bazı şeyler vardır.
 • Uygulamayı günlük olarak kontrol edin ve Google Ödüllü Anketler için bildirimleri etkinleştirdiğinizden emin olun.
 • Anketlere hemen yanıt vermek size daha fazla Google ödül anketi kazandıracaktır.
 • Tanınmış mağazalara düzenli alışveriş gezileri: Evde oturmak Google’dan anket oluşturmanın yolu değildir.
 • Doğruyu söyleyin: Uygulama, kötü yanıtları filtrelemek için ara sıra “sahte” anketler sunar. Hileli sorular sorabilir: Mesela ziyaret etmediğiniz bir yere gidip gitmediğiniz veya yapmadığınız bir aktiviteye katılıp katılmadığınızı sorabilir. Sahte soruları tespit etmek kolaydır, ancak aldatıcı cevaplar vermek uzun vadede size daha az para kazandıracaktır.

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

  Bir cevap yazın

  42 + = 44

  E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
  WhatsApp chat