İspanyolca En Kolay Nasıl Öğrenilir? İspanyolca Öğrenmeye Nereden Başlamalıyım? Evde İspanyolca Öğrenmek

İspanyolca En Kolay Nasıl Öğrenilir? İspanyolca Öğrenmeye Nereden Başlamalıyım? Evde İspanyolca Öğrenmek

Arkadaşlar kafanızda “İspanyolca en kolay nasıl öğrenilir?”, “İspanyolca öğrenmeye nereden başlamalıyım?” “İspanyolca öğrenmek ne kadar sürer?” vb. gibi sorular olduğuna eminim.

Bu yazımızda “Evde İspanyolca Nasıl Öğrenilir”  ile ilgili öneriler bulabilirsiniz. Şimdi yazımıza geçelim…..

Anadili İspanyolca olan birini etkileyebilecek şekilde İspanyolca konuşmak ister misiniz? Yavaşlamış, sürekli olarak doğru dilbilgisini (grameri) kafanızda kavramaya çalışıp, bozuk bir plak gibi ses çıkarmak yerine kelimelerin dilinizden serbestçe akmasını ister misiniz?

Yeter! İspanyolca öğretmenin “geleneksel” yolu çoğu insan için işe yaramıyor – özellikle de artık ilkokul veya üniversitede değilseniz.

İspanyolca Öğrenmeye Nereden Başlamalıyım?

Daha önce herhangi bir dil öğrenmeyi denemiş ve başarısız olmuş olsanız bile, artık “gerçek dünya” İspanyolcasını hızlı ve kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.  Bu yazımızda bazı yöntemleri yıllarca kullandıktan sonra, sonunda geri kalmamanız için gerçekten işe yarayan bir kurs geliştirmiş olan bir web sitesi önereceğiz. (Bu Web sitesi hakkında daha fazla bilgi elde etmek  istiyorsanız, Buraya Tıklayabilirsiniz.)

Ve işte en iyi kısım: yapmanız gereken tek şey 138 kelime öğrenmek. Bu taktik aşağıdaki durumlarda sizin için çalışacaktır:

  • Hiç İspanyolca konuşmadınızsa;
  • Bitmek bilmeyen kurslardan ve aylarca hatta yıllarca süren çalışmalardan sonra, hala bir İspanyolca cümleyi zorlanmadan birbirine bağlayamıyorsanız;
  • Dili çabuk öğrenmeye ihtiyacınız varsa;
  • 40 yaşın üzerindesiniz ve “öğrenmek eskisi kadar kolay değilse”;
  • Gramer veya cümle yapısı hakkında endişelenmek için sayısız saat harcamak istemiyorsanız;
  • İspanyolca geçmişte sizin için zor olmuşsa;
  • Derslere ayıracak fazla vaktiniz yoksa.

Buna çılgınlık diyebilirsiniz. İspanyolca konuşmak isteyen pek çok insan sonunda hiç konuşamıyor. Bahsettiğimiz site başarınızı sanal olarak garanti altına alan basit bir formül geliştirmek için dil bilgilerini kullandıklarını söylüyorlar.

Tek yapmanız gereken sadece 138 kelime öğrenmek. Ardından, bunları nasıl etkili bir şekilde kullanacağınızı, anadili İspanyolca olan insanlarla kendinizi kendi dillerinde ne kadar kolay ifade edeceğinizi söylüyor.

Evet, kulağa inanılmaz, hatta gerçek olamayacak kadar iyi geldiğini biliyorum (işe yarayıp yaramadığını görmek için web sitelerindeki yorumlara da bakabilirsiniz.). Yine de, İspanyolcayı cümleleri çoğaltmak için kalıpları kullanmanın gücünü deneyimlediğinizde, İspanyolca konuşmanın kolayca ulaşabileceğiniz bir mesafede olduğundan emin olacaksınız.

Bu yaklaşımı denedikten sonra “Neden bu daha önce bana gösterilmedi?” diye merak edeceksiniz,

Bahsettiğimiz İspanyolca öğreten site formülü bildiğinizde, sadece 138 kelimelik bu küçük listeden binlerce İspanyolca kelime öbeği yapmanın çocuk oyuncağı 0lduğunu söylüyor.

“İşin sırrı, İspanyolca kelimeleri birleştirmenin basit bir yönteminde yatıyor. Çok basit bir yöntem. Aslında, biraz çabayla tüm sistemi 12 saat gibi kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz …” gibi açıklamaları web sitelerinde görebilirsiniz.

Yine de, daha detaylı bilgi almak için Buradan web sitelerine yönlenebilirsiniz.

 

 

 

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

Bir cevap yazın

56 − 53 =

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat