Amazon FBA Eğitimi Almalı Mıyım?

Amazon FBA Eğitimi Almalı Mıyım?

Yazımıza başlamadan önce Amazon FBA nedir hemen öğrenelim. 

Amazon FBA ( Fulfilled By Amazon ) : Kendi ürettiğiniz veya herhangi bir üreticiden – tedarikçiden hazırlattığınız ürünleri Amazon depolarına göndermenizi ve bu ürünlerin fiyatı ile açıklama kısmını ekledikten ( listeledikten ) sonra satılan her ürünün Amazon tarafından müşterilerinize gönderilmesini sağlayan bir iş modelidir. Amazon FBA yaparken Amazon her şeyi üstleniyor! (paketleme, kargolama, müşteri hizmetleri vb) Size sadece ürünlerinizi Amazon depolarına göndermek ve ürünlerinizi Amazon’da listelemek kalıyor!

Amazon FBA iş modeline başlamadan önce Amazon’da başarılı satış yapmak, doğru reklamlar ve kupon kodlar hazırlamak, promosyon kampanyalar uygulamak, doğru ürün bulmak, doğru tedarikçi bulmak, ürün gönderimi, ürün hazırlatmak, tedarikçilerle anlaşmak, ürünlerinizi Amazon depolarına göndermek vb. için ilk önce güzel ve derin bir araştırma yapmanız gerekiyor. Bunun için de birkaç hafta hatta birkaç ay ayırmanız ve işi güzelce öğrenmeniz lazım.

Amazon FBA Eğitimi Almalı Mıyım?

Eğitim almak konusuna gelirsek eğitim almanız şart değil dediğim gibi kendiniz de araştırarak, zaman harcayarak bilgi edinip bu işe başlayabilirsiniz. Farklı yerlerden farklı bilgiler toplayıp birleştirip ona göre yol alacaksınız.

Araştırmaya vaktim yok aylarımı bu işi araştırmaya harcayamam, en iyisi hazır bir halde bir çatı altında toplanmış eğitim paketi alayım diyorsanız o zaman doğru eğitim bulmaya odaklanın. En önemlisi eğitim almak değil, eğitim sonrası ilgi. 

Eğer Amazon FBA konusunda detaylı, sıfırdan, kolay ve anlaşılır bir dilde hazırlanmış eğitim paketi istiyorsanız 5 in 1 Pro ve Tüm Eğitimleri Kapsayan kurslarımızı inceleyebilirsiniz. Amazon FBA eğitimi yer alan kurslarımıza katılarak Amazon FBA E-ticaret eğitimi elde edebilirsiniz. Yine de sorularınız olursa her zaman canlı destekten veya bize e-posta göndererek bilgi edinebilirsiniz. 

E-ticarete Nasıl Başlamalıyım? E-ticaret Yapabilir Miyim? E-ticarete Başlamak için Gerekenler:

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

Bir cevap yazın

+ 76 = 77

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat