Çevrimiçi Para Kazanmak İçin En İyi 4 Web Sitesi

Çevrimiçi Para Kazanmak İçin En İyi 4 Web Sitesi

İnternet, insanların para kazanmaları ve hizmetlerinden yararlanmaları için güzel ve basit bir pazar yeridir. Kendi işinizi kurmak isteyip istemediğinizi ya da sadece biraz daha fazla para kazanmanızı isteyebileceğiniz, çevrimiçi para kazanmanız için en iyi 4 web sitesini derledik.

Site 1: Upwork

Upwork, serbest çalışma için İnternet’in en büyük pazarıdır. Ve bu listedeki tüm web siteleri bizim kişisel favorimizdir.

Her türlü niş içerisinde Yazma ve Çeviri’den Web Tasarım ve Programlamaya kadar iş aramanızı sağlayan basit bir arayüz sağlar. 

Temel olarak, insanlar web sitesinde yapmak istedikleri işleri gönderiyor ve bunun için bir teklif sunuyorsunuz. Bu kadar basit.

Ne kadar para kazanmak istediğinize bakılmaksızın, olanaklar sınırsızdır: abone olan yılda 1000 $ ile 100.000 $ arasında bir freelancer bulunmaktadır.

Artıları: Ücretsiz servis. Kullanımı kolay. Vergi Belgeleri yönetmek kolaydır. Doğrulanmış, güvenilir işler.İyi tasarım. Basit kurulum. Yeni başlayanlar için harika. Arayüz kullanımı kolay.

Eksileri: İşlemler için biraz yavaş olabilir. Kötü Freelancerlar 1$ ila 2$ arasında bir saatte çalışmaya istekli. Büyük bir işletme oluşturmak istiyorsanız, fiyatlar çok düşük olabilir.

(Amazon’da Para Kazanmak ister misin? – Evet mi? o zaman HEMEN EĞİTİME KATIL!!!)

Site 2: Fiverr

Fiverr, her şeyin 5 ABD dolarına mal olduğu uzun süredir kurulmuş bir serbest çalışma sitesidir. Sağladığınız hizmetleri yayınladığınız basit ve kullanımı kolay bir web sitesidir: Birisi onlara ihtiyaç duyuyorsa, size çalışmanız işin ücreti öderler.

Geleneksel Serbest çalışma tarzını alır ve onu başının üstüne çevirir. Ayrıca, herhangi bir işi tamamlamadan önce size ödeme yapılmasını sağlar, böylece kendinizi asla işten soyutmazsınız.

Ayrıca, hizmetleriniz için erken teslimat tarihleri, ekstra çalışma gibi farklı hizmetler için farklı düzeylerde, iş başına 5 $ ‘dan fazla kazanabileceğiniz bir alan da bulunmaktadır.

Artıları: İşten önce korumalı ödeme. Pazarlama gerektirmez. İş sizin şartlarınıza göre. Kurulumu hızlı ve kolaydır.

Eksileri: İş için bir çok rekabet. Kolay iş elde etmek zor. Kendi muhasebe defterlerinizi yapmak zorundasınız. Katı bir gelir oluşturmak için fazla bir alan yok.

Site 3: Craigslist

Craigslist, Freelance Work ile eşanlamlı olduğunu düşündüğünüz bir site değil, aslında bu bir iş merkezi ve başvuru için çalışıyor.

Bir portföl oluşturmaya ve bu süreçte biraz para kazanmaya başlamak için basit ve kolay bir yoldur. Normal müşteri, yerel işletmeler, üniversite öğrencileri ve işlerini mümkün olduğunca çabuk yapmak isteyen kişiler arasında değişebilir.

Artıları: Başlamak kolay. Düşük basınçlı ortam. Yeni işlerin sürekli akışı. Kolay para.

Eksileri: Her zaman saygın müşteriler olmuyor.

Site 4: Freelancer

Freelancer, daha önce sözü edilen Upwork sitesine  benzer oyunlaştırılmış bir sürümüdür. Tamamladığınız projelerden ve kazandığınız dönüm noktalarından deneyim puanları kazanarak “yukarı seviye” edinme olanağına sahipsiniz. Bu sitelerde iş sıkıntısı yoktur ve yeteneklerinize bağlı olarak her şey kanalize edilir.

Freelancer, rakipleri kadar esnek olan ücretsiz bir seçeneğe sahip değildir ve testler almak ve belirli görevleri tamamlamak için kendinize para ayırmak zorundasınız.

Bu, taahhüttehesabınızı oluşturduğunuzu gösterdiği için, proje yayınlayan kişilerin eline geçiyor, ancak yeni başlıyorsanız gerçekten size yardımcı olmuyor.

Artıları: Eğlenceli ve kullanımı kolay arayüz. Normal freelance’da interaktif spin. Diğer kaynaklardan daha güvenilir işler.

Eksileri: Testler ve üyelik için ödeme yapmak, düşük bütçeli yeni başlayanlar için erişilmesini zorlaştırır.

Yukarıda bahsettiğimiz sitelerin yanısıra Amazon’dan Dropshipping, FBA veya Affiliate Marketing yaparak para kazanmak istiyorsanız Kurslarımız sayfamızdan içeriklere göz atabilir veya bizimle direk iletişime geçerek bilgi elde edebilirsiniz. Kurslarımız sayfamızda Kazanç Kanıtları ve Kurs Tanıtımı ile ilgili de videolar vardır.  Kazanç Kanıtları sayfamızdan takipçilerimiz ve kursiyerlerimizin kazanç kanıtlarını da görebilirsiniz. İyi seyirler!

 

 

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

    Bir cevap yazın

    3 + 3 =

    E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
    WhatsApp chat