Amazon için Barkod Almak. EAN Kodu Satın Alma. EAN Kodu Nasıl Alınır

Amazon için Barkod Almak. EAN Kodu Satın Alma. EAN Kodu Nasıl Alınır

Amazon’da manuel ürün listelememiz için barkod numaralarına ihtiyac duyuyoruz. Her bir ürün için farklı barkod numarası kullanmamız gerekiyor. Gerçek ve GS1 destekli EAN kodu bulmamız biraz zor. Bunun için sizin yerinize güvenilir siteleri inceleyip sizinle paylaşmak istedik. Öncelikle EAN nedir hemen öğrenelim :

EAN nedir?

The European Article Number (EAN) – 12 veya 13 haneli bir ürün tanıtım kodudur. Her EAN, ürünü, üreticiyi ve niteliklerini benzersiz bir şekilde tanımlar; tipik olarak, EAN bir ürün etiketine veya ambalajına barkod olarak basılır. Bir EAN kodu, bir Avrupa sistemi temelinde bir nesneyi tanımlamak için kullanılan rakamların benzersiz bir birleşimidir (‘EAN’, ‘The European Article Number’ anlamına gelir). (GS1 Destekli EAN  kodu almak için HEMEN TIKLAYIN)

Nereden EAN kodu satın alabilirim? Hangi siteler güvenilir? Güvenilir olduğunu nasıl öğrenebilirim?

EAN kodu almanız için birçok site mevcut fakat doğru ve GS1 destekli barkod bulmanız biraz zor. Bunun için Google’da arama yaparak barkod sitelerine göz atabilirsiniz. Uygun fiyata barkod satın almanız için size önerebileceğimiz güzel bir site var.

BuyBarcodesCheap : tanesi 2.50 dolara barkod satın alabilirsiniz. Ayrıca barkod sayısını yüksek tuttuğunuz sürece gerçekten iyi bir indirim alabiliyorsunuz ek olarak size hediye barkod bile sunuyorlar. Güvenilir bir site.

Yukarıda belirttiğimiz siteden gönül rahatlığıyla barkod satın alabilirsiniz.

Barkodlarınızın doğruluğunu ve GS1 destekli olup olmadığını kontrol etmek için aşağıdaki siteye giderek barkodunuzu girip arama yapabilirsiniz: (Gs1 Check)

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

    Bir cevap yazın

    − 3 = 2

    GS1 ONAYLI AMAZON BARKOD SITESI (UPC/EAN) - HEMEN SATIN AL !
    WhatsApp chat
    %d blogcu bunu beğendi: