Amazon Toptancıları. Amazon Dropshipping Yazılımı. Otomatik Ürün Yükleme

Amazon Toptancıları. Amazon Dropshipping Yazılımı. Otomatik Ürün Yükleme

Bildiğiniz gibi son zamanlarda dropshipping iş modeli daha da populer olmaya başladı. Günümüzde çoğu kişi bu iş modeliyle geçimini sağlıyor. Dropshipping iş modeline yeni başladığınız zaman ürünlerle tek tek uğraşmak yerine toplu halde listelemeyi tercih ediyorsunuz. Bunun için güzel çalışan dropshipping ürün yükleme yazılımına ihtiyacınız olacaktır. Bununla birlikte sağlam bir tedarikçi ağı da işleriniz için önemli konumda yer alıyor.  Merak etmenize gerek yok hepsini yazımızda öğreneceksiniz.

Dropshipping iş modelini iyi bir şekilde sürdürebilmemiz için sağlam bir tedarikçi zincirine erişmemiz gerektiğini biliyorsunuzdur. Google’da arama yaptığınızda birçok toptancı siteleri bulabilirsiniz, ancak önemli olan güvenilir bir toptancı sitesi bulmanız. Bu yazımızda binlerce toptancı sitesini kapsayan güvenilir bir tedarikçi ağını öğreneceksiniz. İşin güzel tarafı bulduğunuz toptancıların ürünlerini manuel olarak değil,  tedarikçi ağının sunduğu ürün ekleme yazılımıyla kolayca entegre edebilecek ve otomatik olarak ürünlerinizi toplu halde yükleyebileceksiniz.

Toptancı Ağı Nasıl Çalışıyor? Toptancılarla Nasıl İletişime Geçebiliriz? 

Bahsettiğimiz toptancı ağı binlerce tedarikçiyi bir çatı altında toplamıştır. Yapmanız gereken sadece üye olup, tedarikçi sitelerine (ürünlerine) göz atıp, beğendiğiniz ve kâr marjı yüksek olan ürünleri seçerek, Amazon hesabınızı entegre edip ürünleri otomatik olarak Amazon hesabınıza yüklemek olacak. Ayrıca tedarikçilerle aynı platform üzerinden kolay bir şekilde iletişime geçebiliyorsunuz.

Amazon Dropshipping Yazılımı Nasıl Çalışıyor?

Web sitesinde milyonlarca ürün barındıran, bu muhteşem tedarikçi ağının sunduğu, geniş özelliklere sahip birkaç ürün entegrasyon paketi var. Ve belli bir ücret karşılığı beğendiğiniz paketi seçip, üye olup ödeme yaptıktan sonra ürünlerinizi otomatik olarak yüklemeye başlayabilirsiniz.

Güvenilir Tedarikçi Ağı

Araştırmalarımız sonucu sizlere önerebileceğimiz, Amazon ve diğer platformlar için otomatik ürün yükleme yazılımına sahip ve bünyesinde milyonlarca ürün bulunduran güvenilir toptancı ağlarından biri adını almış Inventory Source. Bu platform yüzlerce hatta binlerce toptancı barındırıyor. Bu muhteşem tedarikçi ağında milyonlarca ürün bulabilir ve güzelce listeleyebilirsiniz.

Bahsettiğimiz tedarikçi zincirindeki ürünlere erişip ürünlerini otomatik olarak Amazon mağazanıza yüklemek için sitelerine üye olup, daha öncede bahsettiğimiz gibi entegrasyon paketlerinden birini seçip abone olmanız gerekiyor. Paket fiyatları 50 dolardan başlıyor.

Tedarikçi Ağına Nasıl Erişebiliriz?

Web Sitelerine giderek, kayıt olup ödeme yaptıktan sonra anında tedarikçi ağına erişebileceksiniz. Inventory Source tedarikçi platformunu incelemek ve erişmek için HEMEN TIKLAYINIZ!!

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

Bir cevap yazın

+ 52 = 61

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat