Bonanza’da Satış Yapmak. Bonanza Dropshipping Eğitimi

Bonanza’da Satış Yapmak. Bonanza Dropshipping Eğitimi

Tamebay’ın radarında bir süredir yer alan bir pazar Bonanza’dır. Bu bir eBay yansımasıdır ve eBay eleştirmenleri tarafından satılacak yeni bir yer arayışındadır. Ama buna değer mi? Bonanza’da başarı elde eden yorumlarda herhangi bir İngiltere ve Avrupalı ​​(hatta ABD) satıcılarından haber almak ilginç olurdu. Bonanza’nın 2016’da yaklaşık 50 bin satıcıdan 20 milyon ürüne sahip olduğunu söylüyorlar.

Onu çok çekici yapan birkaç temiz özellikleri var. Öncelikle, eBay ve Amazon listelerinizi (ve aslında bir CSV kullanarak diğer listeleri) içe aktarabilir ve envanterinizi hızlı bir şekilde kullanıma sunabilirsiniz. Hiçbir listeleme ücreti yoktur (perdelere abone olmak, daha fazla profil ve satış almanız anlamına gelebilir) ve satış komisyonları eBay ve Amazon’dan daha düşüktür. Ayrıca ödemeleri hem PayPal hem de Amazon ödemeleriyle de yapabilirsiniz.

Ama bütün söylenenler, iyi bir satış yapmak için gereken profile sahip mi? Kesinlikle İngiltere’de bunun pazar dünyasında bir çevre ismi bile yok.  Bu, sattığınız ürünlere ve ABD’ye ne kadar yetkili olduğunuza bağlı olacaktır. İngiltere’de muhtemelen, ilk başta düşünmeniz gereken pazar yerleri vardır.

 

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

    Bir cevap yazın

    + 67 = 70

    Amazon FBA, Dropshipping, Affiliate Marketing, WordPress ve Dijital Pazarlama- Tüm Kurslar Dahil SADECE 65 DOLAR!
    WhatsApp chat
    %d blogcu bunu beğendi: