Amazon Türkiye’de Satış Yapmak

Amazon Türkiye’de Satış Yapmak

E-ticaret devi Amazon artık neredeyse Türkiye’ye girmiş bulunmaktadır. Daha önce Amazon’da satış yapan kişiler bu konuda deneyimli olacaktır. Amazon’un Türkiye’ye girmesi ekstra bir avantaj sağlıyor. Daha önce Amazon FBA yapan kişiler bu durumda kendi evlerinden direk müşteriye ürünlerini kargolayabilir ve ekstra depo maliyetinden kurtulabilirler. Amazon Türkiye için şu an FBA özelliğini sunmayacaktır ama FBM olarak güzelce satışlar yapabilirsiniz. Yine de sizin için fark etmiyecek. Zaten kendiniz Türkiye’de olduğunuz için depo konusunda sıkıntı yaşamazsınız veya dropshipping yapacaksanız da o zaman Çin’den ürünleri direk müşteriye göndertebilirsiniz. Yani her 2 durumda da avantajınız olacaktır.

İngilizcesi olmayan arkadaşlarımız böylece kolay bir şekilde Amazon’da satış yapabilecek ve sıkıştığınız konularda ise Amazon’dan Türkçe destek alabilecekler!

Amazon Türkiye için satıcı alımlarına başlamıştır. Buradan kayıt olabilirsiniz!

Not: Amazon Türkiye’de satış yapmanız için şimdilik şirketiniz olması gerekiyor!

Amazon’da satış konusunda tecrübesiz olan kişiler için de kursumuz bulunmaktadır. Amazon’da satış konusunda en ince ayrıntıları öğrenmek, kısa zamanda tecrübe kazanmak, ve hata oranını neredeyse sıfıra indirmek ve takılmadan satış yapmak istiyorsanız Kursumuza katılabilir ve Amazon hakkında geniş bilgilere sahip olabilirsiniz! Eğitim içeriğini görmek için Hemen Tıklayın!

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

    Bir cevap yazın

    61 − = 54

    GS1 ONAYLI AMAZON BARKOD SITESI (UPC/EAN) - HEMEN SATIN AL !
    WhatsApp chat
    %d blogcu bunu beğendi: