Amazon Türkiye’de Satış Yapmak

Amazon Türkiye’de Satış Yapmak

E-ticaret devi Amazon’unTürkiye pazarına girdiğini biliyoruz. Daha önce Amazon’da satış yapan kişiler bu konuda deneyimli olacaktır. Amazon’un Türkiye’ye girmesi ekstra bir avantaj sağlıyor. Daha önce Amazon FBA yapan kişiler bu durumda kendi evlerinden direk müşteriye ürünlerini kargolayabilir ve ekstra depo maliyetinden kurtulabilirler.

Amazon Türkiye için FBA özelliği olana kadar FBM olarak güzel satışlar yapabilirsiniz. Yine de sizin için fark etmiyecek. Zaten kendiniz Türkiye’de olduğunuz için depo konusunda sıkıntı yaşamazsınız veya dropshipping yapacaksanız da o zaman Çin’den ürünleri direk müşteriye göndertebilirsiniz. Yani her 2 durumda da avantajınız olacaktır.

İngilizcesi olmayan arkadaşlarımız böylece kolay bir şekilde Amazon’da satış yapabilecek ve sıkıştığınız konularda ise Amazon’dan Türkçe destek alabilecekler!

Amazon Türkiye satıcı hesabı açmak için Buradan kayıt olabilirsiniz!

Not: Amazon Türkiye’de satış yapmanız için şimdilik şirketiniz olması gerekiyor! (Şahıs şirketi de olabilir)

Amazon’da satış konusunda tecrübesiz olan kişiler için de kursumuz bulunmaktadır. Amazon’da satış konusunda en ince ayrıntıları öğrenmek, kısa zamanda tecrübe kazanmak, ve hata oranını neredeyse sıfıra indirmek ve takılmadan satış yapmak istiyorsanız Kursumuza katılabilir ve Amazon hakkında geniş bilgilere sahip olabilirsiniz! Eğitim içeriğini görmek için Hemen Tıklayın!

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

Bir cevap yazın

+ 73 = 74

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat