Etsy Hesabım Askıya Alındı. Etsy Hesabım Neden Askıya Alındı? Etsy Hesabını Yeniden Aktif Etme

Etsy Hesabım Askıya Alındı. Etsy Hesabım Neden Askıya Alındı? Etsy Hesabını Yeniden Aktif Etme

Arkadaşlar bildiğiniz üzere son zamanlarda Etsy sebepsiz yere yeni açılan hesapları askıya alıyor. Bu durumla karşılaşan çoğu arkadaşımız ne yapacağını, askıdan nasıl kurtulacağını, Etsy ile ne tür iletişime geçeceğini bilmiyorlar.

Bu durumlarla karşılaştığımızda aklımıza yüzlerce sorular geliyor. Peki hesabımız suspended (askıya alındıktan) sonra ne yapmamız gerekir? Bu sorunları profesyonel şekilde nasıl aşabiliriz? Kendi başımıza yapabilir miyiz? gibi kafanızda birçok soru işaretleri var.

Öncelikle kendi başınıza yapmanız için İngilizce bilmeniz veya İngilizce bilen tanıdığınızın olması gerekir. Ayrıca İngilizce bilseniz bile Etsy’e güzel ve çözüme odaklı bir appeal hazırlayıp sunmanız gerekiyor. Eğer yeterli bilginiz yoksa mutlaka aracı bir kurum veya suspended konularında deneyimli kişiler veya firmalarla çalışmanızı öneririz.

Size Etsy Suspended Çözümü hizmeti sunan bir web sitesi paylaşıyoruz.

Suspend Hizmeti Neleri Kapsıyor?

Öncelikle suspend durumunuz için size özel appeal mektubu hazırlanıyor. Appeal’da suspend çözümü için tüm bilgiler ve detaylı açıklamalar yer alıyor. Appeal metniniz hazır olduktan sonra size gönderiliyor. Ne yapmanız gerektiğini ve hangi taktikleri uygulamanız söyeleniliyor.

Suspended Konusunda Deneyimli Bir Site mi ve Başarı Oranı Nedir?

Evet. Daha detaylı buradan iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. 

Hesabımızın Yeniden Aktif Olmasına Garanti Veriliyor Mu?

Hayır

Hizmet Ücreti Ne Kadar?

Sadece tek seferlik 2575 dolar ödeyerek suspended çözümü hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra işlemlere başlanılıyor. Verilen fiyat askıya alınma nedenine göre değişiyor.

DİKKAT : Kayıt olmadan önce lütfen şartları dikkatlice okuyunuz!

Bahsettiğiniz Web Sitesi ile Nasıl İletişime Geçebiliriz?

NM Digital Team sitesine giderek İletişim sayfasından veya WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz!

Arkadaşlar umarız bu yazımız sizler için faydalı olmuştur. En kısa zamanda hesabınızı suspended durumundan kurtarıp satışlara başlamanız dileğiyle…

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

    Bir cevap yazın

    83 − = 82

    GS1 ONAYLI AMAZON BARKOD SITESI (UPC/EAN) - HEMEN SATIN AL !
    WhatsApp chat
    %d blogcu bunu beğendi: