Etsy Hesabım Askıya Alındı. Etsy Hesabım Neden Askıya Alındı? Etsy Hesabını Yeniden Aktif Etme

Etsy Hesabım Askıya Alındı. Etsy Hesabım Neden Askıya Alındı? Etsy Hesabını Yeniden Aktif Etme

Arkadaşlar bildiğiniz üzere son zamanlarda Etsy sebepsiz yere yeni açılan hesapları askıya alıyor. Bu durumla karşılaşan çoğu arkadaşımız ne yapacağını, askıdan nasıl kurtulacağını, Etsy ile ne tür iletişime geçeceğini bilmiyorlar.

Bu durumlarla karşılaştığımızda aklımıza yüzlerce sorular geliyor. Peki hesabımız suspended (askıya alındıktan) sonra ne yapmamız gerekir? Bu sorunları profesyonel şekilde nasıl aşabiliriz? Kendi başımıza yapabilir miyiz? gibi kafanızda birçok soru işaretleri var.

Öncelikle kendi başınıza yapmanız için İngilizce bilmeniz veya İngilizce bilen tanıdığınızın olması gerekir. Ayrıca İngilizce bilseniz bile Etsy’e güzel ve çözüme odaklı bir appeal hazırlayıp sunmanız gerekiyor. Eğer yeterli bilginiz yoksa mutlaka aracı bir kurum veya suspended konularında deneyimli kişiler veya firmalarla çalışmanızı öneririz.

Size Etsy Suspended Çözümü hizmeti sunuyoruz.

Etsy Suspend Hizmeti Neleri Kapsıyor?

Öncelikle suspend durumunuz için size özel appeal mektubu hazırlıyoruz. Appeal’da suspend çözümü için tüm bilgiler ve detaylı açıklamalar yer alıyor. Appeal metniniz hazır olduktan sonra size gönderiliyor. Ne yapmanız gerektiğini ve hangi taktikleri uygulamanız söylüyoruz.

Suspended Konusunu Nasıl Çözeriz?

Evet. Daha detaylı buradan iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. WhatsApp numaramıza hesabınızla ilgili detayları net bir şekilde gönderiniz lütfen.

Hesabımızın Yeniden Aktif Olmasına Garanti Veriliyor Mu?

Hayır!

Hizmet Ücreti Ne Kadar?

Sadece tek seferlik 20 dolar ödeyerek suspended çözümü hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra işlemlere başlanılıyor. Verilen fiyat askıya alınma nedenine göre değişiyor.

DİKKAT : Kayıt olmadan önce lütfen şartları dikkatlice okuyunuz!

Sizinle Nasıl İletişime Geçebiliriz?

Web sitemizde İletişim sayfasından veya WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz!

Arkadaşlar umarız bu yazımız sizler için faydalı olmuştur. En kısa zamanda hesabınızı suspended durumundan kurtarıp satışlara başlamanız dileğiyle…

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

Bir cevap yazın

− 2 = 5

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat