Walmart Hesabım Askıya Alındı. Walmart Suspend Çözümü Hizmeti

Walmart Hesabım Askıya Alındı. Walmart Suspend Çözümü Hizmeti

Walmart hesabınız askıya mı alındı? Bu durumla karşılaşan çoğu arkadaşımız ne yapacağını, askıdan nasıl kurtulacağını, Walmart’la ne tür iletişime geçeceğini bilmiyorlar. Bu durumlarla karşılaştığımızda aklımıza yüzlerce sorular geliyor.

Peki hesabımız suspended (askıya alındıktan) sonra ne yapmamız gerekir? Bu sorunları profesyonel şekilde nasıl aşabiliriz? Kendi başımıza yapabilir miyiz? gibi kafanızda birçok soru işaretleri var. Öncelikle kendi başınıza yapmanız için İngilizce bilmeniz veya İngilizce bilen tanıdığınızın olması gerekir. Ayrıca İngilizce bilseniz bile Walmart’a güzel ve çözüme odaklı bir appeal hazırlayıp sunmanız gerekiyor. Eğer yeterli bilginiz yoksa mutlaka aracı bir kurum veya suspended konularında deneyimli kişiler veya firmalarla çalışmanızı öneririz.

Paylaşacağımız site size Walmart Suspended Çözümü hizmeti sunuyor. Suspend Hizmeti Neleri Kapsıyor? Öncelikle suspend durumunuz için size özel appeal mektubu hazırlanıyor. Appeal’da suspend çözümü için tüm bilgiler ve detaylı açıklamalar yer alıyor. Appeal metniniz hazır olduktan sonra size gönderiliyor. Ne yapmanız ve hangi taktikleri uygulamanız gerektiği söyleniliyor.

Walmart Suspend Çözümü. Hesabımızın Yeniden Aktif Olmasına Garanti Veriliyor Mu?

Hayır.

Hizmet Ücreti Ne Kadar?

Sadece tek seferlik 2550 dolar ödeyerek suspended çözümü hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra işlemlere başlanılıyor.

NM Digital Team bu konuda size daha detaylı bilgi verecektir. DİKKAT : Kayıt olmadan önce lütfen şartlarını dikkatlice okuyunuz!

NM Digital Team ile Nasıl İletişime Geçebiliriz?

info@nmdigitalteam.com adresine e-posta gönderebilir veya NM Digital Team sitesinden iletişime geçebilirsiniz!

NM Digital Team sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz. Arkadaşlar umarız bu yazımız sizler için faydalı olmuştur. En kısa zamanda hesabınızı suspended durumundan kurtarıp satışlara başlamanız dileğiyle…  

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

Bir cevap yazın

+ 60 = 68

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat